radekz200

Rolnik Szuka Żony 7 edycja

Polecane posty

Gość   
Gość
1 minutę temu, cinek1808 napisał:

Jak on mam konto na portalu bracia samcy czy jakoś tak. Gdzie są tam samo macho. Teraz najlepsze on tu z wami piszę o dziewczynach żonach a potem opisuje was na tym portalu jakie z was pierdoły. 

daj jakiś link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Kurde zbierać pieczarki to lepsze jak siedzenie i oglądanie tych brudnych ogonów. Nie nic nie pisze, związek to prywatna sprawa. 

Jak coś, może pani pisać na priv, spotkamy się parku i porozmawiamy o pieczarkach. 

Edytowano przez leszek1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3019

Może chce zareklamować kostkę brukową 🤷‍♂️ W sumie lockdown i zbytu na pieczarki nie ma, a im więcej o Tobie mówią to i kto zamówi 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, cinek1808 napisał:

Jak on mam konto na portalu bracia samcy czy jakoś tak. Gdzie są tam samo macho. Teraz najlepsze on tu z wami piszę o dziewczynach żonach a potem opisuje was na tym portalu jakie z was pierdoły. 

Widać od początku że ma coś z głową 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3019

Na fb już tam pewnie jej słodzą, że cukrzycy dostanie 🤔 albo będzie jak z Emilka, żeby jej spokój dali i nie wydzwaniali do pieczarkarni ☝️


leszek1000 napisał:

To musi być facet na jej poziomie. Przynajmniej finansowo. 

Dlatego najlepiej gdzieś się przeprowadzić i razem budować od zera, wtedy nie ma moje twoje 🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, cinek1808 napisał:

Autor posta to cebula

Screenshot_20210405-195024.png

A czemu nick zakryłes 🤔 jak tam same takie ćwoki to nieźle 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

akurat tu to dość podobnie do tego co na AF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28796

Na rodzinnej wsi tez byli tacy co mieli nazwisko z cebulą związane. I wiecie co, jako jedyni na wsi klamki od okien mieli od zewnatrz.....

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3264

Ja pisałem o co chodzi, musi być bogaty a zresztą jak nie wiadomo o co chodzi to o pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746
3 minuty temu, pafnucy napisał:

akurat tu to dość podobnie do tego co na AF.

Brzmi znajomo? 

Screenshot_20210405-200201.png

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co to k**wa są za ludzie i skąd mieszkają 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3264

W moich stronach jest dużo takich dziewczyn nawet jeszcze piękniejszych ale po co ma taka wychodzić za mąż jak z tatusiem ma lepiej.Bo przewaznie to oczko w głowie tatusia i mają po 35lat i wiencej i panny

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Tatuś wiecznie nie będzie żył.

Lubię samotność, ale nie rozmawiać przez kilka dni to bym zwariował. 

Jak przyjedzie jakiś żywieniowiec to dwie godziny potrafię nadawać o krowach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
3 minuty temu, Strongman napisał:

W moich stronach jest dużo takich dziewczyn nawet jeszcze piękniejszych ale po co ma taka wychodzić za mąż jak z tatusiem ma lepiej.Bo przewaznie to oczko w głowie tatusia i mają po 35lat i wiencej i panny

Ale o co chodzi. co jeszcze tata ją utrzymuję czy jak? Niemożliwe wystarczy że załozy konto na tinderze i jest pełno chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj