radekz200

Rolnik Szuka Żony 7 edycja

Polecane posty

tomek222    674
21 minut temu, bratrolnika napisał:

Sex przedmałżeński nie jest grzechem jeśli nie planujesz brać z nią ślubu 🤣

Geniusz

 

1k8o57.jpg

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
bratrolnika napisał:

Sex przedmałżeński nie jest grzechem jeśli nie planujesz brać z nią ślubu 🤣

to Ci sie udało

  • Thanks 1

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
1 godzinę temu, deSilva napisał:

Sam to powiedziałeś i sam widzę nie rozumiesz o co chodzi rodzicom, bynajmniej o ponaglanie, to wy raczej czegoś nie rozumiecie i to wy raczej robicie sobie żarty z wiary , nie jej rodzice.  O to mi chodziło i nie chciałem pisać wprost, więc ująłem to delikatnie w żartach,  się nie unoś niepotrzebnie i nie zwalaj na mnie że to ja robię cyrk. A jak faktycznie żyjecie jak małżeństwo bez małżeństwa to to się nazywa konkubinat a nie narzeczeństwo i rodzice pewnie tego się wstydzą przed ludźmi. Teraz masz poważnie OK?

O to chodzi właśnie, że nie żyjemy jak małżeństwo i nie mają się czego wstydzić. Nie da się być parą i widywać się w niedzielę przez kraty pod bacznym okiem ojca aby nawet czasami się nie dotknąć


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215
1 godzinę temu, cinek1808 napisał:

Czyli ty przed ślubem z kilkoma ona też miała kilka a że sobą w celibacie. Spoko , w sumie to spoko

A ty wiesz cinek ze niektóre kobiety robią celibat mężom za karę jak się słuchać nie chcą to celibat jak podpadniesz to celibat i to jedyna broń kobiet.Pełno w necie tego typu santarzy zony robią mężom.

Mąż czy zona jedno ciało a do tego nawet jak żonie się nie chce to musi dać tak jest w prawie kościelnym a oni kobiety robią takie rzeczy.

Kup samochód bo jak nie kupisz to sobie nie poruchasz i co ty na to 🙆‍♂️

Edytowano przez Strongman
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, pedro2 napisał:

Daj se siana, akurat z tego tematu nie chciałbym robić żartów. Ok?

Rodziców rozumiem po części tak jak mówiłem, ludzie starej daty tak mają " co ludzie powiedzą". A z drugiej strony nie rozumiem jak mogą tak traktować ślubowanie w kościele przed Bogiem po to tylko żeby ludzie nie gadali? Kobita wygarnęła, że jak już będziemy się pobierać to tylko dla siebie i przed Panem Bogiem, a nie dla ludzi ze wsi czy gości

A może twoja luba już parę wiosen na karku ma i cóż rodzice się obawiają żeby starą panną nie została:ph34r: , po drugie Bauer bogaty czego więcej chcieć 😜, po trzecie no cóż dzipiesa na palec założysz to zawsze coś zmieni i trochę trudniej spierdzielić 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996
21 minut temu, Strongman napisał:

Kup samochód bo jak nie kupisz to sobie nie poruchasz i co ty na to 🙆‍♂️

Toć to kurde prawie jak prostytucja 🤔 Coś a'la "jak kupisz mi dżinsy, to zrobię Ci loda" 🤷‍♂️😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, pedro2 napisał:

O to chodzi właśnie, że nie żyjemy jak małżeństwo i nie mają się czego wstydzić. Nie da się być parą i widywać się w niedzielę przez kraty pod bacznym okiem ojca aby nawet czasami się nie dotknąć

No wiesz, to zmienia postać rzeczy i trzeba było od razu tak napisać, to inaczej bym się odniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746
1 godzinę temu, Strongman napisał:

A ty wiesz cinek ze niektóre kobiety robią celibat mężom za karę jak się słuchać nie chcą to celibat jak podpadniesz to celibat i to jedyna broń kobiet.Pełno w necie tego typu santarzy zony robią mę

Kup samochód bo jak nie kupisz to sobie nie poruchasz i co ty na to 🙆‍♂️

Podobno więcej mężczyzn ma stosunki w małżeństwie jeśli pomagają w domu czy w kuchni. 

O tym samochodzie to do mnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

A może twoja luba już parę wiosen na karku ma i cóż rodzice się obawiają żeby starą panną nie została:ph34r: , po drugie Bauer bogaty czego więcej chcieć 😜, po trzecie no cóż dzipiesa na palec założysz to zawsze coś zmieni i trochę trudniej spierdzielić 🤭

Młoda d*pa, rok młodsza. Niczego nie muszą się obawiać, bystra dziewczyna


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Ja też jeszcze młody Sławek 😉 

Jakby chcieli bogatego to by pogonili już dawno 😋


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196

gdzie Ty młody jak wiek z profilu to stary koń niektórzy w tym wieku maja gromadkę dzieci 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale od kogo rok młodsza 🤔 bo jak od Karola Strasburgera to już nie wesoło :ph34r:

14 minut temu, slawek74 napisał:

rok młodsza to nie taka młoda 🤪

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
41 minut temu, pedro2 napisał:

Młoda d*pa, rok młodsza. Niczego nie muszą się obawiać, bystra dziewczyna

Stara jeszcze nie jest, teraz, ale załóżmy że ją zostawisz, i poczeka rok dwa pięć za następnym, to już nie będzie  młoda i może dużo stracić na atrakcyjności, szczególnie dla rówieśnika. Także jest kandydat i jak nie chce dobrowolnie, to trzeba postraszyć, byle nie wystraszyć.   :P

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215
42 minuty temu, cinek1808 napisał:

Podobno więcej mężczyzn ma stosunki w małżeństwie jeśli pomagają w domu czy w kuchni. 

O tym samochodzie to do mnie? 

Nie do ciebie o samochodzie tylko taki przykład dałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
21 minut temu, slawek74 napisał:

gdzie Ty młody jak wiek z profilu to stary koń niektórzy w tym wieku maja gromadkę dzieci 😀

Ano mają mają.

15 minut temu, deSilva napisał:

Stara jeszcze nie jest, teraz, ale załóżmy że ją zostawisz, i poczeka rok dwa pięć za następnym, to już nie będzie  młoda i może dużo stracić na atrakcyjności, szczególnie dla rówieśnika. Także jest kandydat i jak nie chce dobrowolnie, to trzeba postraszyć, byle nie wystraszyć.   :P

To w obie strony działa, ja też coraz starszy. Jakbym tak patrzył to już dawno by była forma zalana i biegiem przed ołtarz. 

Radziu z jakiej racji na kawalerskie jak Ty stary koń zamężny 😂 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, pedro2 napisał:

To w obie strony działa, ja też coraz starszy.

 

Niby tak, ale zapamiętaj jedno, stary chłop nigdy nie jest taki stary jak stara baba.   :P Ty mając 35 lat wyrwiesz jeszcze bez problemu 25-latkę, dziewczyna mając 35 lat, też 10 lat, ale starszego   :P dobrze jak jeszcze wyrwie rówieśnika.

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Telewizja pewnie kłamie,    :P  Czasem i ślepej kurze trafi się jakie ziarnko.   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czasem jest jeszcze większa różnica wieku, przyczyny mogą być różne majątek ktoś komuś zrobił dziecko, ale ogólnie nie oszukujmy się facet woli młodszą, zwłaszcza jak już starszy. Przede wszystkim starsza ma już swoje nawyki i ustawić taką może być duży problem, jak sobie weźmie starszego, pewnie myśli że jest jednak młoda i jest łatwiej sterowalna.   :D

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj