radekz200

Rolnik Szuka Żony 7 edycja

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bananek    16869
Karol6130 napisał:

Byś się zdziwił, nie jedna urodziła następcę w tym wieku.  Za młodu córki a na starość syn

czemu niby miałbym się zdziwić? A co to ja wczoraj urodzony? są i u nas takie przypadki, co nie zmienia faktu, że to nie wiek na niańczenie swoich dzieci.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Karol6130 napisał:

40+

Że staro w ciążę zachodzą to jest efekt milenijnego myślenia rodziców, najpierw studia, później kariera i rodzina. 

I po tym wszystkim siedzi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, cinek1808 napisał:

Ja znam przypadek że matka i córka w jednym miesiącu urodziła. 

Zgadza się, rodzą i w wieku 48 lat, ale nie panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869
cinek1808 napisał:

Ja znam przypadek że matka i córka w jednym miesiącu urodziła. 

ja znam przypadek, że matka i córka z tym samym chłopem w ciążę zaszły. cóż poradzić, wiosna rządzi się swoimi prawami.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19726
13 minut temu, Bananek napisał:

przy 40 to niech ona nie myśli o rodzeniu dzieci. z mojej obserwacji to już nie wiek na zmienianie pieluch i karmienie cycem.

Mówisz?

10 minut temu, Karol6130 napisał:

Byś się zdziwił, nie jedna urodziła następcę w tym wieku. 

Za młodu córki a na starość syn

Coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
3 minuty temu, Karol6130 napisał:

Wiek na rodzenie pod względem fizjologii to 19 lat. 

 

Dokładnie. Mając 40 latek to trza myśleć o wnukach a nie pieluchach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869
soltys48 napisał:

Mówisz?

mówię, ale ani mi, ani tobie to jeszcze nie grozi, bo ciut przed 40 jesteśmy. Ale powiem Ci, że cierpliwość już nie ta, zmęczenie materiału też już większe...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Koleżanka mi opowiadała że taka jedna po rozwodzie i 45 lat znalazła faceta. I teraz cytat " jak jej macica zaciągnęła plemniki to aż w ciążę zaszła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19726
1 minutę temu, Bananek napisał:

mówię, ale ani mi, ani tobie to jeszcze nie grozi, bo ciut przed 40 jesteśmy. Ale powiem Ci, że cierpliwość już nie ta, zmęczenie materiału też już większe...

Sie obaczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Pracowałem w kilku bogatych domach w Londynie że właściciele pobrali się w wieku 45 lat i mają po dwoje dzieci. Jeden nawet 62 lata facet znalazł pisarkę 24 lata i mają fajną 2 letnią córeczkę, więc różnie to jest. Ludzie bogaci się bawią życiem i nie chcą mieć obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Piotrek1975 napisał:

Pracowałem w kilku bogatych domach w Londynie że właściciele pobrali się w wieku 45 lat i mają po dwoje dzieci. Jeden nawet 62 lata facet znalazł pisarkę 24 lata i mają fajną 2 letnią córeczkę, więc różnie to jest. Ludzie bogaci się bawią życiem i nie chcą mieć obowiązków.

Daleko nie trzeba szukać https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,26308061,karol-strasburger-i-jego-zona-przezyli-chwile-grozy-laura-zjadla.amp#aoh=16175566588125&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=Źródło%3A %1%24s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
26 minut temu, Karol6130 napisał:

 

Za młodu córki a na starość syn

Coś w tym może być, u nas tak było, najpierw siostry, potem mial być fajrant, aż pojawiłem się ja, a jeszcze później brat

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869

kurła, jak tak pomyśleć to i u mnie tak samo. najpierw siostry, a po 6 latach przerwy ten najlepszy. czyli ja. 😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396
Ursus932 napisał:

4 minuty temu, Piotrek1975 napisał:

Pracowałem w kilku bogatych domach w Londynie że właściciele pobrali się w wieku 45 lat i mają po dwoje dzieci. Jeden nawet 62 lata facet znalazł pisarkę 24 lata i mają fajną 2 letnią córeczkę, więc różnie to jest. Ludzie bogaci się bawią życiem i nie chcą mieć obowiązków.

Daleko nie trzeba szukać https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,26308061,karol-strasburger-i-jego-zona-przezyli-chwile-grozy-laura-zjadla.amp#aoh=16175566588125&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=Źródło%3A %1%24s

Ooo właśnie, przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869

O to to. może i prawda.


czyli idąc tym tokiem myślenia, jak to się stało, że pierwszy urodził mi się syn... 🤔 toż chyba nikt nie strzelał z boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869

98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada: - Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna. Doktor myśli chwilę i mówi: - Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię: Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą parasol. Kiedy znalazł się w lesie, z krzaków wyszedł ogromny niedźwiedź. Myśliwy wyciągnął parasol, wycelował w niedźwiedzia i wypalił. I wie pan co stało się potem? - Nie - odpowiada staruszek. - Niedźwiedź padł martwy jak kłoda. - Niemożliwe! - wykrzyknął staruszek. - Ktoś inny musiał strzelić z boku! - I do tego punktu właśnie zmierzałem...

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

Moj brat cioteczny ma córkę ktora jest ode mnie starsza 1,5 miesiąca. Mimo ze jestem od niej młodszy to jestem dla niej wujkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj