sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

witejus    8649
Przed chwilą, lukasz222 napisał:

Za myślenie mu nie płacą

Mellerowi? masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

A co, jeszcze liczą głosy, czy po prostu matematyka i podstawy statystyki są dla niektórych nadal czarną magią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4310

https://wiadomosci.wp.pl/projekt-ustawy-ws-halloween-w-sejmie-przewiduje-grzywne-i-areszt-za-swietowanie-6532615677265537a

"Kto w dniu 31 października danego roku kalendarzowego przebiera się za straszną postać, w szczególności za kościotrupa, czarownicę, wampira, diabła lub inną kojarzącą się z piekłem istotę, podlega karze ograniczenia wolności lub aresztu na okres nie krótszy od 15 dni" - dodano w petycji.

 

Śmiesznie będzie, jeśli by cos takiego przepchnęli 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8649
15 minut temu, lukasz222 napisał:

prostu matematyka i podstawy statystyki są dla niektórych nadal czarną magią?

masz na myśli komisje wyborcze i PKW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
3 godziny temu, mirro napisał:

Nie zareaguje, ponieważ sam ukręcił bat na własne dupsko.😂 Nawet gdyby poskarżył się Trumpowi na działania tej Pani. Ale zawsze może pokrzyczeć na swoich obywateli,

Zgadza się - ta paniusia to nie przedstawicielka białej gwiazdy a tych z Wall Street a Trampolino przy tej mafii finansowej to mały Pokuś.

3 godziny temu, hubertuss napisał:

Duda się nigdy na ambasador nie poskarży. Nie ma takiej odwagi. Trump nigdy by z tą skarga nic nie zrobił. Bo my dla USA jesteśmy jeleniem od kupowania dużo i drogo. 

Jeleniem i składowiskiem przestarzałego militarnego złomu no i  jest perspektywa dobrania się do naszych najbogatszych w Europie  surowców naturalnych - logiczne - stąd te zainteresowanie naszym krajem. Biznes imperialistyczny nigdy nie trafia w próżnię a wszystko musi być zaplanowane - tym razem bez żadnego wystrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    690
1 godzinę temu, daron64 napisał:

https://wiadomosci.wp.pl/projekt-ustawy-ws-halloween-w-sejmie-przewiduje-grzywne-i-areszt-za-swietowanie-6532615677265537a

"Kto w dniu 31 października danego roku kalendarzowego przebiera się za straszną postać, w szczególności za kościotrupa, czarownicę, wampira, diabła lub inną kojarzącą się z piekłem istotę, podlega karze ograniczenia wolności lub aresztu na okres nie krótszy od 15 dni" - dodano w petycji.

 

Śmiesznie będzie, jeśli by cos takiego przepchnęli 🤣

Nie no k**wa to chyba jakiś żart, jak powiem córkom, że tatuś  będzie odwiedzał ich w pudle 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883
2 godziny temu, witejus napisał:

pomyśl o sobie o mnie się nie martw,

Nie ja mam problemy ze zrozumieniem i analizą danych statystycznych, dość prostych swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4310
1 godzinę temu, thor1984 napisał:

Nie no k**wa to chyba jakiś żart, jak powiem córkom, że tatuś  będzie odwiedzał ich w pudle 😁

Screenshot_20200716_112518.jpg.d17ad1309c5e6bb7d9c6d4bad62a336e.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3086

jaka trzeba byc menda zeby brac pieniadze od dojnej zmiany i udawac niezaleznego dziennikarza...

13 godzin temu, many12 napisał:

Jak to kim - ambasadorem rzekomych przyjaciół z określoną misją do wykonania.

   

to przyjaciolka dumpfa od dziesiatek lat- trzeba innej rekomendacji ??

13 godzin temu, dsbh napisał:

@many12 wiem kim jest pani Mosbacher, pisałem o tej która krytykuje Kosiniaka i Hołownię.

Na marginesie była krytyka polskich władz odnośnie wadliwych masek. To co zrobi Izrael ?

https://dorzeczy.pl/swiat/147157/izrael-zakupil-17-tys-respiratorow-dostarczono-zaledwie-10-proc-z-nich.html

policzmy-mysmy "kupili" 1,2 sztuk za ok. 200 mln a oni 17 tys za ponad miliard 100 milionow- nie chce mi sie liczyc, ale ile razy wiecej mysmy zaplacili za sztuke ????? zreszta w izraelu rzadzi takie skrzyzowanie prezesa z zerem i szumowinami do szescianu, ktory w normalnym panstwie powinnien dawno siedziec za korupcje.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6518

Pan Ziemkiewicz to jednak ( z całym szacunkiem) oszołom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1977

No niewiem czy społeczności oszołomów jednak nie uraziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many12    804
2 godziny temu, mirro napisał:

Pan Ziemkiewicz to jednak ( z całym szacunkiem) oszołom.

Swego czasu wspólnie z Andruszkiewiczem tworzyli odłam Narodowców - teraz naczalne pis-dziory  - co robi mamona z człowieka?

46486352_1162805500550647_8580359709737877504_n.jpg

Edytowano przez many12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6518

A czy Pan Andruszkiewicz już dowiedział się wszystkiego o technologii 5G? Pomijam oczywiście wiedzę z reklam w telewizji.😂

Zdaje się że jako odpowiedzialny za wprowadzanie tego systemu z ramienia rządu zbyt wiele do powiedzenia w tym temacie nie ma. Kolejny fachowiec na stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    287

Lubicie niskie podatki ? 

To PiS Wam je wprowadzi. 

Opłata mocowa 10zł miesięcznie do rachunku za prąd. Po co? PiS wrzucił nierentowne górnictwo do Energetyki. Po co restrukturyzować górnictwo jak można przerzucić kosz funkcjonowania z budżetu państwa bezpośrednio na ludzi. 

Nagle po wyborach się okazuje że nie ma pieniędzy na emerytury stażowe i na 14,15 i 20 emerytury. 13 emerytura była wprowadzona jednorazowo i nigdzie nie jest brane jej pod uwagę jej kontynuowanie. Jak chcą wypłacać co roku trzynastki to mogli od razu to umocować prawnie. 

Nagle NBP publikuje raport że jednak jest gorzej niż myśleliśmy. Będzie większy kryzys i deficyt państwowy. 

Nagle GuS pokazuje jaka jest inflacja. 

Wystarczył tydzień od wyborów i już pierwsze projekty ustaw podatków. 

Pedofilia w kościele? Może stworzyć komisje sejmową żeby wyjaśnić sprawę? A kogo tam dać? A obsadzimy ludźmi którzy nie chcą sprawy wyjaśnić. Biskup chroni pedofili?  To się zatuszuję. Biskup chleje na plebani. To się zatuszuję. Dopiero jak biskup się tak schleje że na plebani się leży nie przytomny i ludzie wzywają karetkę myśląc że to udar to zaczyna się coś dziać. . A potem wszyscy się dziwią że Polska jest najszybciej laicyzującym.  Przykład idzie z góry. 

Same minusy ale mam dla Was dobrą wiadomość. Jeżeli oglądać TVP to tam dalej będą mówić że w Polsce nie ma kryzysu i największym problemem jej opozycja i osoby homoseksualne. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2115
1 godzinę temu, kibix napisał:

Jeżeli oglądać TVP to tam dalej będą mówić że w Polsce nie ma kryzysu

w tvn tak ci powiedzieli? :)

 

Areszt za obchody Halloween? Pochylą się nad tym posłowie Mam wrażenie, że głupszego (i przy okazji skrajnie antydemokratycznego) pomysłu nie było w Sejmie od dawna. Ale symbolicznie to obraz kraju po wyborach
następne niepolskie medium
 
dobrze wie, że to nie obraz kraju po wyborach tylko efekt ustawy o petycjach i kreatywności niektórych z niej korzystających, że politycy nie mają z tym pomysłem nic wspólnego, ale jest okazja kopnąć rząd 
 
i następny po angielsku żeby za granicą opluć rząd
Zdjęcie
tak pracują zakłamane niepolskie media; tvp robi propagandę ale chociaż nie kłamie
 
a później jakiś hiszpański komunista, członek Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej w raporcie dla PE stwierdza, że Polska jest krajem niedemokratycznym, gdzie łamane są prawa człowieka.
i za tym bełkotem głosują polscy posłowie z PO; podłe zachowanie
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6518

A to nie ten gostek dzwonił do Prezydenta Dudy?😂

6 minut temu, nie napisał:

dobrze wie, że to nie obraz kraju po wyborach tylko efekt ustawy o petycjach i kreatywności niektórych z niej korzystających, że politycy nie mają z tym pomysłem nic wspólnego, ale jest okazja kopnąć rząd 

Taaa jeszcze niech zakażą puszczać wianki w Noc Świętojańską i będzie już całość.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4310
21 minut temu, nie napisał:

w tvn tak ci powiedzieli? :)

 

Areszt za obchody Halloween? Pochylą się nad tym posłowie Mam wrażenie, że głupszego (i przy okazji skrajnie antydemokratycznego) pomysłu nie było w Sejmie od dawna. Ale symbolicznie to obraz kraju po wyborach
następne niepolskie medium
 
dobrze wie, że to nie obraz kraju po wyborach tylko efekt ustawy o petycjach i kreatywności niektórych z niej korzystających, że politycy nie mają z tym pomysłem nic wspólnego, ale jest okazja kopnąć rząd 
 
i następny po angielsku żeby za granicą opluć rząd
Zdjęcie
tak pracują zakłamane niepolskie media; tvp robi propagandę ale chociaż nie kłamie
 
a później jakiś hiszpański komunista, członek Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej w raporcie dla PE stwierdza, że Polska jest krajem niedemokratycznym, gdzie łamane są prawa człowieka.
i za tym bełkotem głosują polscy posłowie z PO; podłe zachowanie

No i znowu wina Tuska, bo to za niego chyba taka ustawa się pojawiła. Tylko czemu PiS, który potrafi w ekspresowym tempie wszystko przepchnąć, tego nie zmienił? Pewnie, żeby swoim wyborca pokazać jakie to bzdury muszą naprawiać.

18 minut temu, mirro napisał:

A to nie ten gostek dzwonił do Prezydenta Dudy?😂

😂

https://m.joemonster.org/art/50996/Najlepsze_memy_po_wkreceniu_Andrzeja_Dudy_przez_rosyjskich_youtuberow?utm_source=Czytnik_rss&utm_medium=link&utm_campaign=rss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj