sumek666

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2020

Polecane posty

szmergiel    1053

słabe masz info o slomnikach jacus,sam mam w okolicy u siebie 2 takich starych co cale życie na gownie  się slizgali żeby ochlapy zbierać a robota się nie skalac. ale powolutku ukruci się ten burdel 

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
34 minuty temu, galan99 napisał:

Sami się zagryzą pomiędzy sobą bo już się zaczynią oskarżać ro***erdoli się cała ta zbieranina POKO .

jednak nie tylko ja miałem skojarzenie z bitwą po Grunwaldem😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1959

paweł - jest rynek pracy zatem jakakolwiek regulacja wpływa na wskaźniki tego rynku. Inflacja nie jest "jakaśtam" bo ulubiony wskaźnik to średnia wielu innych danych. Zaraz Ci wejdzie opłata mocowa a za tym podrożeje choćby woda, gminy zaczną zmieszane śmieci rozrywać gdyż segregacja ma generować ok 80% odzysku, płaca minimalna podnosi średnią a za tym wszelkie opłaty z tym związane czyli choćby żłobki. Orlen tworzy giganta bez szans na eksport albowiem sam jest klientem toteż zdoją nas na maksa gdyż imć Morawieckiemu oczy świecą się na EBITDA. W swojej analizie zapomniałeś o etosie pracy. Dlatego owo wqrwienie nie wynika z lepszej sytuacji biednego sąsiada a conajwyżej z tego jak to ów biedny sąsiad nadal leży fają w górę a jest mu lepiej. Promocja lenistwa słowami Ulmana. Rację należy Ci oddać iż podtrzymywanie takiej frustracji jest nonsensem. Róbmy swoje.


Tak na marginesie - szukasz odbiorców czy jesteś całkowicie zależny od jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

placz i zgrzytanie o promowanie lenistwa.odpowiedzcie mi ile znacie ludzi co nic nie robia tylko leza i biora 500 i jezdza nowymi konkretnymi autami,maja domy po bance ,wczasy konkretne,i nne fajne rzeczy? raczej ja widze zeby isc po nowe audi do salonu to trzeba za***rdalac rekami i glowa-zwlaszcza glowa  a tu cigle pierdolenie o socjalu. ilu z tych co tak pieprzy chce przezyc zycie za 500zl? chcesz cos miec to pracuj .500 to takie ziarenko zeby ludzie co maja wieje dzieci mieli na zycie jak jedno pracuje ale tu sie ciagle pieprzy jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062

szmergiel-w sanatorium po kolacji i to zimowa pora jest duzo czasu na nocne rozmowy polakow ,do tego zabka byla blisko..facet chyba lepiej wie co sie dzieje jesli od lat i to wielu jest aktywnym dzialaczem ??nie pytalem o nazwisko i dokladnie skad jest ale mowil o slomnikach, do tego w pokoju bylem razem z innym dzialaczem i czlonkiem rady nadzorczej bs z dabrowy tarnowskiej wiec sobie szczerze rozmawiali a ja sluchalem.  w powiecie radzi przeciez pis wiec nie zrobili porzadku ??? dziwne ..dziwne...

mam do czynienia z ludzmi ktorzy maja kontakty sluzbowe z wladzami powiatu od nastu lat i nic sie nie zmienilo- jedna klika zmienila sie w druga .. a spora czesc zmienila nagle poglady zamiast stanowisk.............


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

plakal bo juz nie sa na swieczniku jak jeszcze 10 lat temu.taka prawda.w radzie bs znam 2 co z tego burdlu sie wywodza.placzą bo jak kopcuja jakiegos dzialacza to coraz mniej chetnych zeby mu sztandary  nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

A to dobre, byle frajer może zadzwonić i pogadać z prezydentem.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Prawie jak do sołtysa.... 🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1959

szmergiel - my tu o wkur... klasy średniej na wciąż bardziej roszczeniowe lenistwo. Pincet można dawać w rozmaity sposób i spójrz - jakoś wakacyjny jest bon a nie bilet NBP. Poza tym temat ruszył od gościa z widłami i ładnie żeś to podsumował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

prawda taka że o te 500 to krzyczy tylko baran bo dla mądrego to h*j a nie jakieś ogromne pieniądze.

zawsze będę powtarzał że to świadczenie ogromnie pomogło rodzinom ktore mają po 3-4 dzieci i może pracować tylko ojciec i za to chwała pisowi że pomógł zwykłym ludziom.ktos kto niema dzieci jest zdrowy i drze mordę że ktoś dostaje 500 jest zwykła oferma życiowa bo w tych czasach jak ktoś ma głowę i chęć do pracy to moment może się dorobić.glupek zawsze będzie pokrzywdzony 

Edytowano przez szmergiel
lit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1959

A nie zapomniałeś czasem ile mogłeś za te pięć stów kupić w 15 roku? W rezultacie też ile to musi być brutto aby wyszło 500 netto... razy ilość dzieci. To się skądś bierze. Pada argument zachodu. Takie Niemcy - pompują pieniądz w rynek a jakoś inflacja jest utrzymana w ryzach. To jest warte analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

człowieku .w Polsce w ostatnich 10 latach tak wzrosła konsumpcja że niema co porównywać z Niemcami.zwlaszcza towarów Premium. społeczeństwo ogromnie się wzbogaciło i to normalne że ceny poszły do góry. w Niemczech skok jest niezauważalne w przeciwieństwie do Polski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136
12 minut temu, szmergiel napisał:

człowieku .w Polsce w ostatnich 10 latach tak wzrosła konsumpcja.zwlaszcza towarów Premium.

Mówisz o salcesonie i kaszance?

14 minut temu, szmergiel napisał:

 społeczeństwo ogromnie się wzbogaciło i to normalne że ceny poszły do góry. w Niemczech skok jest niezauważalne w przeciwieństwie do Polski 

Masz rację wzbogaciło się zarabiali 10 zł na godzinę z teraz 20, wzrost o 100 procent. A w niemcowni wzrosło raptem z 15 euro na 16,5 czyli obsrane 10%.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

jak będziesz miał większy światopogląd to dostrzezesz jak się Polacy pobogacili i jak tu jest w porównaniu do zachodu.dopuki ktoś tylko siedzi w domu i narzeka nigdy tego nie zrozumie.

ps. z tym salcesonem to najlepszy przykład jak ludzie co nic nie wiedzą tylko narzekają postrzegają świat wokół siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, jacus napisał:

poczekamy zobaczymy.......

 

Widać  mocno   sfrustrowany  jesteś   po  kolejnej  z  rzędu  przegranej   ŁoPOzycji    :D  :D  :D  

Teraz  PiS  ukróci   Ringera  springera   i  za  3 lata  w wyborach  dostaną  większość  konstytucyjną  :) 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1278
12 minut temu, Denwer napisał:

Teraz  PiS  ukróci   Ringera  springera  

W jaki sposób to zrobi ?

13 minut temu, Denwer napisał:

  i  za  3 lata  w wyborach  dostaną  większość  konstytucyjną  :) 

Jak będą rządzić tak jak przez ostatnie miesiące to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883
3 godziny temu, Ursus932 napisał:

Nie bój żaby znam życie, jeśli Trzaskoski miał bardzo duże poparcie w tej grupie to siłą rzeczy na tym filmie będą też jego wyborcy. Tak pośród seniorów też są różne kwiatki ale cały czas słyszę że Ci młodzi są bardziej obyci, wykształceni, "lepsi" dlatego głosują na Trzaskowskiego 

A coś się tak uczepił mojej wiary 

Skoro znasz życie, to po kiego grzyba posiłkujesz się filmikami z gatunku "humor i rozrywka"? W takich programach praktycznie nie pokazują ludzi, którzy mają wiedzę, bo to nie przyciąga uwagi, ewentualnie wkleją pojedyncze przypadki, ale generalnie zasada jest taka, że pytają choćby i 100 osób o to samo, a końcowy materiał skupia się na tych którzy najbardziej się wygłupili. W dodatku z góry przypisujesz im preferencje polityczne, choć mogli to być sami wyborcy Dudy, albo 50% wyborców Bosaka i 50% Biedronia.

Uczepił wiary? strasznie sobie to upraszczasz. Ja po prostu jestem ciekaw, co mają do powiedzenia najwięksi piewcy "bożej prawdy" wobec wszechobecnego lekceważenia fundamentów chrześcijaństwa i praw zawartych w Piśmie. Tym bardziej, że nie macie oporów, żeby wiązać polską rację stanu z wiarą katolicką. Jeden nawet publicznie modlitwy sobie urządzał, ale jak przyszło co do czego to biskupa potrzebuje, żeby grzech rozpoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062

dzisiaj koncze urlop nad morzem wiec widze ze na plazy, jak nie malzenstwa z dziecmi to emeryci z wnukami,lub mlodziez, jakis tam singiel sie zdarzy albo samotna para ale to wyjatki-wszyscy za parawanami wiec dobrze to widac..

rodziny wspieraja glownie chinski przemysl zabawkarski,reszta polski lub z rzadka czeski przemysl browarniczy..:D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1959

"Sie" wzbogacili? Socjalem? Już niewiem o czym tu mowa... Pincet to miesięczna rata za towar premium i to w kredycie na pięć lat... Piszę, że to warte analizy a Ty się zachowujesz jakbym gorące żelazo wrzucił za koszulę...


Denwer - Ty to chyba te gasła o Niemcach wymyślasz. W porządku, niech robią. Ja wiem czym to się kończy, widziałem już takie rzeczy.


*hasła


A jeszcze do salcesonu - wolę normalny salceson i uczciwą kaszankę od sklepowej szynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6461
4 minuty temu, DTaras napisał:

A jeszcze do salcesonu - wolę normalny salceson i uczciwą kaszankę od sklepowej szynki.

Kiedyś puszki z racjami zawierały takie cudo jak "Salceson saperski". Co zaś było w składzie, to nikt nie odważył sie wnikać, choć byli i koneserzy tego dania.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6461
6 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Widzielijakie to wyborcy czaskoskiego

Jak mają zryty łeb

No ja rozumiem od germańca bo to wróg

Ale żeby tak swój od swego🤔

To jest efekt. A czego efekt? Ano działań Pana Prezydenta i jego sztabu w kampanii. To są owoce a po owocach mieliśmy ich poznać. Będzie tego więcej, bo skoro można było polować na LGBT, to czemu nie na rolników z Podkarpacia? Ktoś to uruchomił i teraz powinien się bać.

Inna sprawa że samo działanie z nie kupowaniem jest kretyństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1959

Straszna głupota... Ja tu o szacunku a gdzieś znajdzie się cymbał co wszystko spier.... Nic tylko przeprosić ludzi za barana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062

wyborcy po do rysia po nic nie przyjada bo on nic nie produkuje tylko na suszowe liczy 😛,.

no i po plazowaniu -burza, jak nie traba to grzmoty ..

wyborcy dojnej zmiany tez bojkotuja wyborcow po - nad morzem nie uswiadczysz rejestracji zaczynajacej sie na r, l, b- patrzac po okolicznych parkingach to zadnej wschodniopolskiej elity.......z mazowsza tez tylko warszawka.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj