yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

hubertb    4007

Małorolny powinien patrzeć na pojedynczą oś. Jest to według mnie bardziej uniwersalne rozwiązanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1560
7 godzin temu, bratrolnika napisał:

Blachodachówki mi zostało w kolorze brązowym dwa arkusze, jak chcesz to ci oddam😋

Znajomy ma w c-360 założony trapez w ocynku, to z daleka go widać jak słońce świeci 😀 wcześniej chyba był dach z włókna ale widocznie się połamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Naprawa dachu nawet połamanego jest banalnie prosta wystarczy żywica epoksydowa, mata i mały wałek z twardym wkładem oraz trochę chęci i czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9266
13 minut temu, Belaruss820 napisał:

Znajomy ma w c-360 założony trapez w ocynku, to z daleka go widać jak słońce świeci 😀 wcześniej chyba był dach z włókna ale widocznie się połamał

Teraz jest moda na dachówki ceramiczne

Szukam przekładni do glebogryzarki Unia 9/32 lub najlepiej samego wałka - nie poniewiera się komus niepotrzebny ?

Edytowano przez jahooo
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

@soltys48 o tych remontach i kosztach w IHC to pewnie chodziło o tą skrzynie bezstopniową. Rozmawiałem kiedyś z posiadaczem takiego IH 84 bodajże i chwalił, ale jak padło to podobno koszty już niemal kosmiczne

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
56 minut temu, hubertb napisał:

A co przyczepa im starsza tym lepsza? Kupisz taki złom na kołach za 5, wkładasz na wstęp 5 w burty 2 tysie w koła 2-3 kolejne na farby, obrotnice instalacje masz 14-15 tys za starą jak świat autosankę. Za 30 wyrwiesz nową na która będzie jeździć 10 lat bez dokładania i po tych 10 latach sprzedasz za 10-15 tys. 

Marnujesz się tu na AF ,z taką "wiedzą" to kuźwa doradcą powinieneś zostać 

Jak stać kogoś tylko na taką za 15 tyś to co drugie może ludzie zgłaszać'się będą do Ciebie ,pownie dołożysz do 30

59 minut temu, izydor6280 napisał:

sam nie rozumie cen tych małych przyczep, nie wiem kto to kupuje, obszarowiec na takie nie patrzy a małorolny chyba kredyt na to bierze aby użyć 2-3 raz w roku

Jak mają 30 lub 60 to dużej przyczepy nie kupi ,u mnie'jeszcze takich gospodarstw jest sporo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588
6 godzin temu, tobi866 napisał:

 

Panowie możliwe ze nakretki w kolach od d44 maja ''lewy'' gwint???

Tylko po jednej stronie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28767
2 godziny temu, hubertb napisał:

Małorolny powinien patrzeć na pojedynczą oś. Jest to według mnie bardziej uniwersalne rozwiązanie. 

Koniecznie ode mnie

46 minut temu, andrzej78 napisał:

Tylko po jednej stronie . 

No, choć jeden co potwierdza, a reszta pisze że se żarty robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062

@Agrest no co ty 🤔 chcesz żeby łursus Ryśka się zesrał w tym 😯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19809
6 godzin temu, Narko napisał:

https://www.facebook.com/marketplace/item/644971946349912/

Jak ktos chce to szybka decyzja… cena 1500zl + transport ok. 1000zl.

dobra cena

5 godzin temu, Ursus932 napisał:

ta Polski 😏z indyjskich podzespołów

nie bardzo

5 godzin temu, Ursus932 napisał:

To może warto się tym interesowaćB|

A kabinę Polacy klepią?

Warto, osobiście jestem bardzo zadowolony, kabina koja

2 godziny temu, rafal4610 napisał:

@soltys48 o tych remontach i kosztach w IHC to pewnie chodziło o tą skrzynie bezstopniową. Rozmawiałem kiedyś z posiadaczem takiego IH 84 bodajże i chwalił, ale jak padło to podobno koszty już niemal kosmiczne

Ta skrzynia t w ogóle  porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

jak jest klient,

nie zależy mi na sprzedaży. żeby założyć do 80tki wymagają pewnej przeróbki. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    205
8 godzin temu, sumek666 napisał:

mam 9.5 R44 na sprzedaż

troszkę wyższe. 

jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj