yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Uziu92    7975
43 minuty temu, Bartek933 napisał:

 

@Uziu92 osobiście nie znam ale wiem gdzie mieszka. Głównego konia zmieniasz bo tu ponad 115?

a jakieś opinie o nim znasz, słyszałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Ja nic nie słyszałem, ale jak już coś ma to zawsze w lepszym stanie. Szortu nie wozi.

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

dzieki. Bo zastanawiam się czy gonić 350km do niego czy szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Tego Ci nie powiem, używka to zawsze loteria. Starego za ile chcesz sprzedać?

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
42 minuty temu, bratrolnika napisał:

W środku nie będziesz miał na pewno

Jeśli to audi/vw i Alu z dekielkiem to tam pomiędzy srubami będzie oznaczone. Jeśli nie to od środka również pomiędzy srubami, ewentualnie na rancie

To jest audi a4 b8, na rancie od zewnątrz nie ma nic chyba że od środka. Jutro pozdejmuje dekielek i zobaczę bo dzisiaj nie mam jak zajrzeć. Mam nadzieję że będzie coś tam nasmarowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
Przed chwilą, Bartek933 napisał:

Tego Ci nie powiem, używka to zawsze loteria. Starego za ile chcesz sprzedać?

nic nie sprzedaje. Wiadomo że loteria, bardziej mi chodziło o opinie czy sprowadza całkiem szroty, czy może jakiś kanciarz albo oszust itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

jakbym sprzedał swojego MF teraz to strzał w kolano, w takim stanie nic nie ma w takiej kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    200
8 godzin temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Czy alufelgi  o takich oznaczeniach jak niżej będą pasować do opon 225/55 R16 ?

 

20200309_113215.jpg

Szukałem na Oponeo i do modelu samochodu dopasowało mi z tymi parametrami tylko nie mogę znaleźć oznaczeń na obecnych felgach i nie wiem czy wszystko będzie pasować bo mam szersze opony niż oryginalnie wychodziły z fabryki.

Będzie pasować, możesz mieć felgę do takiej opony 6.0-8,5" także 7" to tak po środku czyli będzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19721
7 godzin temu, Uziu92 napisał:

Bartek chyba zajęty bo nie widać go ☹️

 

może Sołtys go znasz ?

 

nie mój rewir

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

Ogólnie sporo się sprzedaje używanych ciągników. Myślę że kupiony 2 lata temu i za podobne pieniądze by go sprzedał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonardo111    116

Taki wóz to nawet 150 nie jest wart 75zł felgi , 75zł deski na opał , a za co te 1500 czy tam teraz 750

Edytowano przez leonardo111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez przesady. Jak zejdzie do 500 to go odkupię od niego. Będę miał trzeci wóz i dwukołówkę do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

moj sąsiad ś.w pamięci taki za 150 zł kupił, stoi teraz bo sąsiad zmarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Rolnik200598 napisał:

Bez przesady. Jak zejdzie do 500 to go odkupię od niego. Będę miał trzeci wóz i dwukołówkę do tego.

Ten wóz ma spaprane pomosty . Bez tyłków będą się składać , Zbyt pionowo stoją . Po co Ci tyle wozów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

Kurde, pod moimi zdjęciami piszą że takich małych przyczepie nikt nie kupi bo to już przeżytek, coś dla nierozwojowych, a tutaj wóz do kunia ktoś sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

a idz w ch... z tym wozem, przyjedzie potem taki w żniwa z takim czymś i stoisz pół dnia nim mu wysypiesz, bo wejdzie 3 metry i jedzie zwalac łopatą i nim zwali i wróci to pół dnia przestoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
11 minut temu, Uziu92 napisał:

a idz w ch... z tym wozem, przyjedzie potem taki w żniwa z takim czymś i stoisz pół dnia nim mu wysypiesz, bo wejdzie 3 metry i jedzie zwalac łopatą i nim zwali i wróci to pół dnia przestoisz.

Ale słyszysz ze trzy sztuki ma, o ten twoj claas by musiał na full obrotach chodzić żeby wszystkie zasypać😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj