yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slawek74    12195
bratrolnika napisał:

10 godzin temu, migacz napisał:

Mam pytanie. Zaczął mi w 5211 przeciekać dach. Tapicerka się odwiesiła i szyberdach też po przejściach. Dałoby radę to gdzieś w całości kupić i jak to cenowo wychodzi.

Blachodachówki mi zostało w kolorze brązowym dwa arkusze, jak chcesz to ci oddam😋

Coś się komuś dowcip wyostrzył 😃 do zetora do biała lub ewentualnie czerwona😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, hubertb napisał:

Piaskowanie na mokro to nie najszczęśliwszy pomył dla stali.

Chyba wszystkie "półśrodki" do piaskowania to nie najszczęśliwsze pomysły 😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 8.03.2020 o 07:39, 6465 napisał:

 

Za 350? To wcale bym się nie zastanawiał tylko prowadził.  Mi za d46 powiedział 2000zl.

U nas bierze 150 zl za godzine. Powiedział ze bez podlogi ( ma byc drewniana) i bez burt  powinien sie wyrobic w 2 godziny.

Dnia 8.03.2020 o 07:39, 6465 napisał:

 

Za 350? To wcale bym się nie zastanawiał tylko prowadził.  Mi za d46 powiedział 2000zl.

U nas bierze 150 zl za godzine. Powiedział ze bez podlogi ( ma byc drewniana) i bez burt  powinien sie wyrobic w 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318
32 minuty temu, bratrolnika napisał:

Blachodachówki mi zostało w kolorze brązowym dwa arkusze, jak chcesz to ci oddam😋

Czemu tam nie byłeś taki mądry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
12 minut temu, slawek74 napisał:

Coś się komuś dowcip wyostrzył 😃 do zetora do biała lub ewentualnie czerwona😁

Zawsze był ostry

Ja tu z sercem na ręku wychodzę, a tutaj takie coś....

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8060
39 minut temu, 6465 napisał:

Mam coś takiego ale jeszcze nie było okazji tego wypróbować. 

https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-hydro-piaskowania-do-myjek-cisnieniowych-8805178032?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

24 minuty temu, tobi866 napisał:

U nas bierze 150 zl za godzine. Powiedział ze bez podlogi ( ma byc drewniana) i bez burt  powinien sie wyrobic w 2 godziny.

Nawet niech robi i 3godz to i tak koszt nieduży a w tym czasie zajmujesz się swoimi sprawami. 

Ps. I co będzie z tych trzech kapci?🤔

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 8.03.2020 o 07:57, zycietoniejebajka1 napisał:

Coś mi się wierzyć nie chce w ta cene i czas piaskowania.. 

Nie musisz wierzyć jak nie chcesz, piaskował mi zgrabiarke do siana to policzył 250, za rame od talerzowki tez 200. A ile masz ramy przyczepy d44 bez podlogi i burt? Kilka ceownikow.

@PRIMO nie wiem ,nie woziłemm ich na sprawdzenie, zdejme kola z przyczepy to zawiozę i dam znać.

Edytowano przez tobi866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Dach w zetorze jest wykonany z włókna szklanego, naprawia się to tanio łatwo i przyjemnie. Tapicerkę dorobi ci tapicer za grosze. Szyber oryginalnie posiada kiepskie uszczelnienie ja mam uszczelkę:

https://allegro.pl/oferta/uszczelka-gumowa-krawedziowa-zbrojona-t32-8121800509?offerId=8121800509&inventoryUnitId=apCxwpP_6A8C7F2BBXarpw&adGroupId=ZWY4YjdmMTYtMDEwMS00Mzc2LTlhZjItODcwYzkzZDI1ODRmAA&campaignId=NDkyNDIzMzAtNzcxNi00MGVlLTk2NmItYzEwNGExMWFhOGVlAA&sig=1718f1719897c33de11a1ee3e99e8736&utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=ads&gclid=CjwKCAiAzJLzBRAZEiwAmZb0avLQ-o_7XN1dG__d2Szlr86YvcNuZrkLL8lL4Y1u0I-qyx10Vw9rmRoCWkAQAvD_BwE

 

nałożoną na krawędź wystającą z dachu. Nowy dach to koszt 2500zł regeneracja razem z malowaniem tapicerką(skaj tapicerki jasny+5cm gąbki tapicerskiej twardej) wyszła niecałe 500zł. Kolega wymienił szyber na taki: 

https://allegro.pl/oferta/okno-dachowe-swietlik-fiamma-vent-40x40-cm-kamper-7807539913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u nas piaskowanie 120 zł h, piaskował mi rame z przyczepy i burty 950 zł, bss 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bss 7 to jakas duuuuuza przyczepa porównując do d44 i ma masywniejsza rame ,no i 4 burty z dwoch stron tez sie zeszło sporo czasu.

Panowie możliwe ze nakretki w kolach od d44 maja ''lewy'' gwint???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tobi866 napisał:

Nie musisz wierzyć jak nie chcesz, piaskował mi zgrabiarke do siana to policzył 250, za rame od talerzowki tez 200. A ile masz ramy przyczepy d44 bez podlogi i burt? Kilka ceownikow.

No masz kupę zakamarków i ujowych miejsc do piaskowania. 

Nic, tylko się cieszyć, że masz takiego fajnego usługodawcę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

za takie pieniądze to nie chciało by mi się robić chyba,że ktoś to robi na lewo. za felgi tir płaci się 50-70zł a gdzie przyczepa


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morion    547

Za piaskowanie dolej ramy D44 A wraz z felgami zapłaciłem 350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czy na lewo czy na prawo dla mnie to bez znaczenia. Jak chce 300 to mam mu dać 600 bo  za mało zarobi??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
2 godziny temu, TomaszKysiski napisał:

możliwe było sporo szpilek przy kołach z lewym gwintem

gdy bylem bardzo mlodym rolnikiem to sie o tym przekonalem- 2 metrowa brecha probowalem odkrecic nakretke za wuja nie szlo, grzalem,stukalem i nic ,wiec mysle moze dokrece i sie poluzuje i poszlo-odtad wiem ze nakretki z lewym gwintem sa nacinane .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Że jak nacinane ? Jakieś oznaczenia mają ?

Aż internety przejrzałe. Raczej nie wszystkie nacięcia mają . Ale warto wiedzieć że jak ma to lewa .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
2 godziny temu, tobi866 napisał:

 

Panowie możliwe ze nakretki w kolach od d44 maja ''lewy'' gwint???

Z prawej strony przyczepy powinieneś mieć lewy gwint, a z lewej normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, stempos1980 napisał:

Te farmtraki to indyjska produkcja?

A ten mf to drogi . Za tyle to zetora znajdę

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

tu widac naciecia-  rzeczywiscie,wiekszosc w ogloszeniach nie ma ,chyba ze robili zdjecia jak leci

f1335315492a8f703a2a4c593060


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
3 minuty temu, Ursus932 napisał:

Te farmtraki to indyjska produkcja?

Nasza polska, z Mrągowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj