yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Gość   
Gość
8 minut temu, slawek74 napisał:

Ursus rozejżyj się za modelami wyższymi więcej wiele nie spalą a są na rynku proste i trwale ciagniki

A tak właśnie patrzę bo blisko jest jeden i składnica co tym handlują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
9 godzin temu, Ursus932 napisał:

Ale piszą mi że ze skrzynią bywają problemy

A są takie renówki 60-70 koni?

Sam chyba wklejałeś 7534, coś ok.68km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195

Ursus a masz https://www.olx.pl/oferta/renault-95-14-z-turem-CID757-IDDP4tj.html https://www.olx.pl/oferta/renault-7514-sprowadzony-CID757-IDDLL2q.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224
49 minut temu, zycietoniejebajka1 napisał:

 

Nie potrzebuje kto!? 3mb 3 lub 4 szt pierścieni uszkodzone. 

IMG_20200307_090021.jpg

 

Znasz cenę?

Jak jestesmy przy walach. Tego typu wal widze czasem przy starych agregatach Bärtschi. Ma ktos z Was taki wal?

wal kolczatkowy.jpg

Edytowano przez Narko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355
1 godzinę temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Nie potrzebuje kto!? 3mb 3 lub 4 szt pierścieni uszkodzone. 

IMG_20200307_090021.jpg

Jaka cena i lokalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
1 godzinę temu, Narko napisał:

Znasz cenę?

Jak jestesmy przy walach. Tego typu wal widze czasem przy starych agregatach Bärtschi. Ma ktos z Was taki wal?

wal kolczatkowy.jpg

Z tego to adapter do rozrzutnika😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
23 godziny temu, andrzej612b napisał:

Średnica może i dobra ale nie radzę kupować na tego typu obudowie do łożysk bo na sęku pęknie jak marchew . Najlepsza byała by obudowa na wzór takiej w rurze jak przy kosiarce osa albo solidna obudowa na łożysko , można znależć takie na olx np. razem z wałem od piły tarczowej za nie duże pieniądze .

 

A myślałem że na takiej podstawie będzie wytrzymalsze ... Bo jednak jest szerzej mocowanie niż w tych jednolitych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117
4 godziny temu, 6465 napisał:

To jest ten od mielenia nawozu?to lipa a cena z kosmosu. 

Mam dla siebie zaf -803  i nie ma tragedi lepszy niż lejek.A tego chyba będe malował zobaczymy czy trafi się klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Dlaczego?

Znam firmę co ma 5820 z 2007 roku i ten ciągnik cały dzień chodzi w turze ze słomą. Chwalą sobie i nie chcą sprzedać.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

dlatego że poniżej 100 to ulepy i trupy z tych po 2000 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12383

Mają tam spory wybór ale ja nie mam przekonania.  Jak szukałem sobie mieli agrotrona k110 prosto z lawety nie dali mi odpalić. 

A koniecznie wciskali MF 4270 bo tańszy bo lepszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Fajny ale tur lipny, widły na samym dole powinny być jak dla mnie przed samymi kołami a nie tak daleko wysunięte. Wiadomo, że zyskuje na zasięgu ale tak wysunięty stanowi większe obciążeni dla przedniej osi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
19 minut temu, KlimekPL napisał:

Fajny ale tur lipny, widły na samym dole powinny być jak dla mnie przed samymi kołami a nie tak daleko wysunięte. Wiadomo, że zyskuje na zasięgu ale tak wysunięty stanowi większe obciążeni dla przedniej osi

zależy do jakiej roboty, jak u mnie w robocie w ciapku lemiesz do podgarniania jest zamontowany od końca tura do przodu i  nie skrócony to dziadem nie ukręcisz ale w drugim do wypychania to normalna łyżka na linke to bez problemu kręcisz, zależy do czego potrzebne, fajne się zdarzają te tury regulowane ale 1 są cięższe w budowie, 2 sworznie mogą nabierać luzów, 3 musi być większy i bardziej widok zasłania, ale pod względem użyteczności bardzo fajne, w sumie jestem ciekaw jak by wyszło zrobić nie taką regulację na a'la teleskopie tylko dokręcana przedłużka do ramienia między montażem na ramie a załamaniem lub po drugiej stronie 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19721

Przecież to nie fetor

1 godzinę temu, KlimekPL napisał:

Fajny ale tur lipny, widły na samym dole powinny być jak dla mnie przed samymi kołami a nie tak daleko wysunięte. Wiadomo, że zyskuje na zasięgu ale tak wysunięty stanowi większe obciążeni dla przedniej osi

M taki sam ładowacz i jestem z niego bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj