yacenty

Znalezione na allegro i nie tylko - 2020

Polecane posty

Baks00    4416

Potrzebuje  opinii,a może  ktoś  użytkuje  Case 4230?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

Panowie Może nie w temacie ale może pomożecie:

Mam ciągnik który od 15lat nie ma przeglądu  w tamtym roku przeszedł generalny remont i teraz chciał bym nim legalnie poruszać sie po drogach.

Moje pytanie czy po pojechaniu na stacje diagnostyczną zrobią mi przegląd bez problemu. Dowód Rejestracyjny mam ale bardzo stary< ubezpieczony też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pany jakie rozpylacze do opryskiwacza byście polecali? Opryskiwacz Pilmet, typ a'la 310, dużo nie pryska, nie leje RSM. Bo trza wszystkie wymieniać, ze starymi już pewnie atestu nie przejdzie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
8 minut temu, Y635 napisał:

Panowie Może nie w temacie ale może pomożecie:

Mam ciągnik który od 15lat nie ma przeglądu  w tamtym roku przeszedł generalny remont i teraz chciał bym nim legalnie poruszać sie po drogach.

Moje pytanie czy po pojechaniu na stacje diagnostyczną zrobią mi przegląd bez problemu. Dowód Rejestracyjny mam ale bardzo stary< ubezpieczony też jest

Jeżeli jest po remoncie wszystko sprawne i nie razi po oczach to dlaczego miał by nie przejść przeglądu.Tylko sprawy licznikowe jakoś wyjaśnij diagnoście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7587

Co do licznika wymiana na nowy podczas remontu i stan wedle przeglądu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
5 minut temu, jahooo napisał:

Mój fabrycznie nie ma licznika, i co mi zrobisz ?

Ja tobie nic nie zrobię tylko napisałem jak jest teraz że trzeba wyjaśniać niektóre rzeczy chociaż dużo ludzi mówi że to jest niezgodne z prawem tak samo jak ostatnio było że policja zabrała prawo jazdy rolnikowi za to że wiózł ludzi na  przyczepie i też niezgodnie z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195
Ursus932 napisał:

bardzo dobre i oszczędne silniki


Baks00 napisał:

Potrzebuje  opinii,a może  ktoś  użytkuje  Case 4230?

sąsiad kilkanaście lat męczył w ładowaczu w tartaku ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19721
51 minut temu, Y635 napisał:

Panowie Może nie w temacie ale może pomożecie:

Mam ciągnik który od 15lat nie ma przeglądu  w tamtym roku przeszedł generalny remont i teraz chciał bym nim legalnie poruszać sie po drogach.

Moje pytanie czy po pojechaniu na stacje diagnostyczną zrobią mi przegląd bez problemu. Dowód Rejestracyjny mam ale bardzo stary< ubezpieczony też jest

Na okręgowej tak

35 minut temu, jahooo napisał:

Mój fabrycznie nie ma licznika, i co mi zrobisz ?

Miał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1457
58 minut temu, Y635 napisał:

Panowie Może nie w temacie ale może pomożecie:

Mam ciągnik który od 15lat nie ma przeglądu  w tamtym roku przeszedł generalny remont i teraz chciał bym nim legalnie poruszać sie po drogach.

Moje pytanie czy po pojechaniu na stacje diagnostyczną zrobią mi przegląd bez problemu. Dowód Rejestracyjny mam ale bardzo stary< ubezpieczony też jest

Robiłem przegląd przyczepy, sytuacja jak u Ciebie. Najpierw musisz udać się do wydziału komunikacji, żeby wrzucili dane z archiwum w cepik- po tylu latach bez przeglądu nie ma ich w systemie, a bez tego diagnosta nie chce zacząć roboty. Miałem stare czarne tablice- trzeba było zmienić na białe

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
6 minut temu, soltys48 napisał:

Na okręgowej tak

Miał......

Jumz miał, MTZ-50 w pierwszych rocznikach nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, stempos1980 napisał:

@Ursus932 ty pytaj o skrzynie bo silnik to jest najmniejszy pikuś według naprawy skrzyni biegów

A to awaryjne skrzynie w nich są? Ja nawet nie wiem jak to oglądać takie zachodnie ,tych wajch ,przełączników do vja 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
11 minut temu, Ursus932 napisał:

A to awaryjne skrzynie w nich są? Ja nawet nie wiem jak to oglądać takie zachodnie ,tych wajch ,przełączników do vja 😏

Ja nie mówię że awaryjne tylko żebyś po pytał chłopaków co i jak się sprawuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
31 minut temu, Ursus932 napisał:

A to awaryjne skrzynie w nich są? Ja nawet nie wiem jak to oglądać takie zachodnie ,tych wajch ,przełączników do vja 😏

w każdym ciągniku skrzynia to największa skarbonka podczas remontu

laczków do przyczepy ktoś nie szuka xD
https://www.olx.pl/oferta/kola-400-55r17-5-400-55-17-5-zamiennik-11-5-80-15-3-90-bieznik-CID757-IDD8Ocr.html#e4d7d32a23


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195
bratrolnika napisał:

Wale nie mam chęci na zaczynanie następnej..

gadasz😃 tą co masz sprzedasz i chęci Cię dopadną 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj