farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

gratulacje zdrowia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, Marcin133 napisał:

Centrum piekna pogoda dzisiaj. Przy okazji się pochwalę...zostałem ojcem po raz drugi 😉 🍷🍷

Żona wie ? :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
2 godziny temu, Marcin133 napisał:

Centrum piekna pogoda dzisiaj. Przy okazji się pochwalę...zostałem ojcem po raz drugi 😉 🍷🍷

Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia dla dzieciaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W takim razie pogratuluj żonie! Bo tu tylko Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
13 minut temu, Marcin133 napisał:

Centrum piekna pogoda dzisiaj. Przy okazji się pochwalę...zostałem ojcem po raz drugi 😉 🍷🍷

Gratuluję! Na pewno będziesz dumnym i szczęśliwym ojcem. Ludzie urodzeni w maju są najlepsi :D 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    516
3 godziny temu, XTRO napisał:

 A co Ty żeś dzisiaj pryskał ? :D

Pszenice T2/T3. 

Przy okazji @aro1975 groch widziałem. Aleś omijaków narobił😄

 

IMG_20200526_202807.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Primo muszę mam trzylatka pod opieką ale jak żona wyjdzie ze szpitala to zrobi się bibke

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324
2 minuty temu, Daro20 napisał:

Pszenice T2/T3. 

Przy okazji @aro1975 groch widziałem. Aleś omijaków narobił😄

 

IMG_20200526_202807.jpg

Darek wszystko w tym roku u mnie z omijakami posiane - poprostu za dużo piwa było 😂

też dzisiaj T2 w pszenicy robiłem - kłoszenie lada dzień :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    516

Zastanawiałem się czy te na końcu pola to jak ruszał czy się zatrzymywał? Z metr grochu od pszenicy też sobie spaliłeś. Długie pole to trochę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

jak dojeżdżał

a groch nie spalony tylko odbarwiony - wróci do normy :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225
53 minuty temu, Strongman napisał:

W jarka się nie bawię,d*pa mnie boli od fotela,porostu mam tych łąk bo nakupiłem bo w moich stronach nikt ich nie chce łąk bo liczą się tylko grunty orne, za małe pieniądze kupowałem a w Węgrowie hochland I jak co nie  spasę to idzie jak świeże bułeczki,

Bedę owijał w piątek,Dzisiaj jak kupowałem folie to podobno musi być szwierza bo z zeszłego roku pęka,bo silotite 750 chodzi przeważnie około 350zł.A ja kupiłem za 330.

 Głupoty ludzie tworzą, co roku robię zapas na przyszły sezon w październiku- listopadzie żeby vatu narobić i wszystko ok

Mnie chodziło o to twoje szczegółowe opisywanie jak u Jarka w pamiętniku 😉

Ale ciepełko na dworze 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 godziny temu, sumek666 napisał:

 

@PafnucyZa głupi 😅

Jeszcze niejedno konto mi zatwierdzisz stulejkowy cwaniaczku 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zięć ogarka . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612
14 godzin temu, Pafnucy napisał:

A zauważyliście z którego województwa najlepiej się tu między sobą dogadują ?

A tak serio to to co ma się w głowie raczej jest niezależne od regionu . W głowie niektórzy mają tą inność . Taka próba sztucznego się wywyższenia . Takiego buractwa o jakim opowiadał ten wasz songo jak pojechał na zagraniczną wycieczkę to nikt normalny by nie odwalił .

a zauważyłeś zetorki 12 jak ty ładnie wszystkich uczyłeś modrości ??  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No co ? Źle ?

Mądry jestem . to i napisałem tak ... I jeszcze skromny . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4612

 

15 godzin temu, sumek666 napisał:

W czym bym stracił robotę? 😮

nooo zrzeszenie rożnych ludzi  aktorów i innych przeciw pisowi 

https://www.facebook.com/sokzburaka/

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj