farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

XTRO    1539
4 godziny temu, Daro20 napisał:

Zastanawiałem się czy te na końcu pola to jak ruszał czy się zatrzymywał? Z metr grochu od pszenicy też sobie spaliłeś. Długie pole to trochę szkoda.

Takie ząbki?  Żeby tego nie było musiałbym wcześniej i później opuszczać i podnosić ( wada pnaumatyka) Ale wtedy są zakładki i mogą wyjść braki w nasionach. 

Jeśli się omijaki po długości to i tak zarasna 😛

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

U mnie to samo + 7 mgła nad łąkami jeszcze się unosi, będzie piękny dzionek bo słonko już ostro świeci🌞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Pafnucy moj najwiernieszy fanie kolejny wpis dla Ciebie.😂 Szykuje się kolejny ciepły i pogodny dzień. Więcej napisze Ci pewnie wieczorem 🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Mało tego. Na Youtubie fanów nie było? A pisz se tam pisz. Lubię się pośmiać. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pioagri    22
Dnia 27.05.2020 o 00:20, mraukot napisał:

Szczególnie ci z kielecczyzny, albo innych "kresów" 😂

Czemu tak uważasz? Jakie to "Kresy"😂😂😂😂

Dnia 27.05.2020 o 00:22, Roman176 napisał:

eee tam z Ostrowca i ze stron świętokrzyskich nawet w porządku ludzie smakuje im %% 

Hehe oj smakuje i to bardzo 🙂 pozdrawiam cały południowy wschód kraju 😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
2 godziny temu, Pafnucy napisał:

 Mało tego. Na Youtubie fanów nie było? A pisz se tam pisz. Lubię się pośmiać. 😀

Tam takiego wiernego jak Ty nie mam. Więc będę robił tu wpisy specjalnie dla ciebie. Tylko nie wiem jak sie zwracać zetorki12 czy pafnucy bo tak konta kasujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

Hahahaha 🤔🤔🤔🤔🤔

 

 

 

Wg mojej skromnej osoby zwrot hahahaha używasz gdy brak ci argumentów albo wiesz że walnąłeś gafę

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
1 minutę temu, soltys48 napisał:

Hahahaha 🤔🤔🤔🤔🤔

 

 

 

Wg mojej skromnej osoby zwrot hahahaha używasz gdy brak ci argumentów albo wiesz że walnąłeś gafę

Uuuu to się myslisz tak jak z drutem kolczastym panie gafa :) Żyrafy już do ogrodzenia kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716

jaruś mój największy fanie

Po raz enty ci napiszę że drut jest w PL legalny-jest to wyraźnie napisane w tekście który wielokrotnie przytaczałeś. To że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tego co wstawiasz już mnie nie dziwi jednak dopiero teraz sobie uzmysłowiłem dlaczego startowałeś z list psis do rady.

Co do żyraf mam czas-nawet jeśli sprowadzę je w połowie czasu jaki jesteś tu na forum i robiłeś ludzi w wała z tym, że gospodarstwo jest na ciebie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

Oj zabolało o tym druciku hahaha... Pan gafa sie zdenerwował i pewnie napisze że daleko mu do tego hahaha... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
Napisano (edytowany)
9 godzin temu, pedro2 napisał:

Głupoty ludzie tworzą, co roku robię zapas na przyszły sezon w październiku- listopadzie żeby vatu narobić i wszystko ok

Dzięki teraz będę wiedział,porostu chcieli mi wcisnąć inną niż silotite i mówili ze inni mają stare i dlatego taniej a oni nowe.Ale przeczucie mnie nie oszukało.

Wat to ja przeważnie paliwo kupuje.

 

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19716
Napisano (edytowany)

Miałem tego nie pisać ale może zrozumiesz

jaruś naprawdę żal mi twoich rodziców i żony, że muszą żyć z osobą tak ograniczoną intelektualnie w dodatku mającą bardzo duże problemy z merytoryczną rozmową telefoniczną-skad wiem? A no wiem jak byka reklamowałeś🤣🤣🤣 F A R M E R

https://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/bydlo-i-mleko/czy-wolno-grodzic-pastwiska-drutem-kolczastym,64828.html

Edytowano przez soltys48
Przemyślenia 😁
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506

To powiedz czemu tak szybko skasowałeś zdjecie tego drutu??? Hmmmm... przez przypadek zapewne. Ja nie handlarz jak Ty więc może tak nie umiem ściemniać przez telefon. Teraz czekają Cie dłuższe wycieczki bo po żyrafy to do Afryki bedziesz musiał jechać po cielaki do handlu masz bliżej bo tylko na mazury. A drutu kolczastego można używać tylko powyżej 180cm. Wstawiane były nawet na AF paragrafy. I radze Ci się dopytać zanim ktoś się nim pokaleczy albo jakaś zwierzyna sie na niego nadzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
27 minut temu, JarekBazydlo napisał:

Wiedziałem że napisze... hahaha...

Jaruś , dziecko ty moje . Ty nie potrafisz pisać nie szukając jakichś wyimaginowanych celów ? Albo komuś gul skacze , albo fanem się twoim zostaje ... Daj no zdjęcia ojcowych byków , a nie banialuki znowu wymyślasz , by pokazać jaki to jesteś niby debeściak . Tu wszyscy cię kochają . Śmiało otwórz się . Na pewno jesteś równy gość , tylko strasznie to ukrywasz .:D

Jaruś , ty powiedz . Ty rudy jesteś ?? 🤔

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2506
Dział II ZABUDOWA I ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI BUDOWLANEJ
Rozdział 9 § 43. 1. Ogrodzenie nie może stwarzać zagrożenia dla bezpieczeństwa ludzi i zwierząt. Umieszczanie na wysokości mniejszej niż 1,8 m drutu kolczastego, tłuczonego szkła oraz innych ostro zakończonych elementów jest zabronione.


 

Z tego co wiem to na szczeście nie twoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, soltys48 napisał:

Hahahaha 🤔🤔🤔🤔🤔

 

 

 

Wg mojej skromnej osoby zwrot hahahaha używasz gdy brak ci argumentów albo wiesz że walnąłeś gafę

Jest jeszcze taki co dodaje hehehe i beczy . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj