farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Rolnik1973    15388
17 minut temu, Agrest napisał:

A tfu, wstydu nie masz, polski budżet doisz a niemiecką firmę wspierasz😤

No wiesz nie chcę polskich firm okradać

Co roku mam nadzieje że jak w lotto włożę 300 dostanę 30 000 no ale się nie udaje kurła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Ale i tak okradasz bo niemiecka firma dostaje  dopłatę do oprocentowania z polskiego budżetu. Wydoją i budżet i Ciebie.

Za szkodę i tak część pójdzie z budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
10 minut temu, Agrest napisał:

Na co konkretnie i dlaczego az tak sceptycznie do tematu podchodzisz?

Choć sam widzę że coraz bardziej wszystko olewam. Tylko jak rachunki opłacę?🤔

Deszcz proszę Pana! Deszcz leje :D To takie pada tylko x2. 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975
7 minut temu, Rolnik1973 napisał:

No wiesz nie chcę polskich firm okradać

Co roku mam nadzieje że jak w lotto włożę 300 dostanę 30 000 no ale się nie udaje kurła.

Minister uruchomił specjalnie nową ubezpieczalnię dla rolników (Ubezpieczenia Pocztowe) co by Polska kasa do Germanii nie wypływała, a Ty nadal w Concordii ubezpieczasz?! Toż każda ubezpieczalnia zarabia na ubezpieczeniach upraw, bo inaczej nikt by tego nie chciał. Zobacz na polisie ile państwo dokłada do każdego hektara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14121
40 minut temu, slawek74 napisał:

Z pzu grad w rzepaku do tygodnia oszacowali

bo to jest firma jak się należy. Około 11.30 zgłoszona szoda jak zgarnąłem psa, a przed 13 telefon kiedy może rzeczoznawca przyjechać. No i całka wyszła, kasiora po tygodniu na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Fajnie że pada, ale mam łąki pod wodą. A wody polskie ośmiorniczki zajadają jak za PO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
8 godzin temu, gregor1284 napisał:

Strongman a widziałeś jak one się tłuką ze srokami? sroki wybierają im małe z gniazd

Ni ewiem gdzie mają gniazda,gołębiarzem nie jestem,tylko latają 5 minut posiedzą, pośpiewają dziadostwo i lecą 50m dalej i to samo i tak trze pają skrzydłami jak lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Chyba trzeba na Trzaskowskiego zagłosować. On przynajmniej nie będzie się znęcał tylko jednym ciosem załatwi. 

image.png

Oby bez gradu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975

Leszek1000 jak masz depresję to się zapisz do psychologa. A to za sucho, a to łąke zalało. Nudny ten Twój nieustanny płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Jakby wody polskie regularnie czyściły rowy to by było ok. 

Rok temu prawie nic nie zebrałem w tym też już nie zbiorę. 

A do cholery płacimy spółce wodnej kasę. Która dostała tylko zlecenie na przycinanie trzciny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628
2 minuty temu, leszek1000 napisał:

Jakby wody polskie regularnie czyściły rowy to by było ok. 

Już za późno ale było głosować na Biedronia. 

No ale Trzaskowski może też ci pomoże, choć nie osobiście😁

Edytowano przez Agrest
  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

U nas bierze się koparę i się kopie rowy,samowolka partyzantka ale jest ok,aby wszyscy byli zgodni a dziennie można od ciula wykopać i odebrać ziemi.

Tej zimy tak kopaliśmy,susza ze rowy nie potrzebne nawet szkodzą,a już się przydały.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Nieoficjalnie się mówi, że w sąsiedniej gminie były 2 głosy na Biedronia, mam podejrzenia nawet kto tak głosował xD

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

No też sami pojedziemy. Ale ciężko się tam dostać po z jednej ziemia znajomego a z drugiej pełno krzaków. Na pewno siedzieć nie będziemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, soltys48 napisał:

Mój owies w piątek będzie skoszony

W sensie, że już młócisz kombajnem czy na jakąś paszę na zielono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Ale pisma i zdjęcia rok temu, widzieli. Wy też płacicie podatek dla spółki wodnej 

Nam wychodzi ponad 2tyś. Cała kasa idzie na ośmiorniczki dla prezesów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225
43 minuty temu, szczypka napisał:

poczekaj jak wybory miną dopiero będzie 

Właśnie coś tutaj śmierdzi żeby w czasie wyborów kontrole ruszyły z kopyta? Może to bunt przeciwko "władzy" żeby zniechęcić wyborców?? 

Łoo ja tu gadu gadu, a tu leje za oknem 😳 i to po chińsku wpoprzek. A jaki gruby 🙄 

Tylko bez podtekstów bananek 😆


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Opuściłem dwie strony dyskusji a na poprzednich widzę że ukrzyżowano "kolegę", według mnie nadawał naszym dyskusją jakiś ton i to bardzo lekki i żartowny. Kolegę "ryśka"  nie stalkował tylko chciał bliżej poznać. Przybrało to momentami ton dziwny ale na swój sposób śmieszny. Reszcie widzów życzę wyciągnięcia kołka z d*py bo przesadzają, zetorki pafnucy i inne osobistości spędzał całe dnie na forum więc mógł się i uzależnić jak też po prostu potraktował nas jak przyjaciół został odcięty więc mu brakło stałego od lat wyrobionego nawyku rozmowy z nami wszystkimi. Sądząc o sobie w temacie o polityce @Ulman @hubertuss @ogarek mają skrajnie różne zdanie od mojego jednak bardzo lubię przeczytać, odpisać, dyskutować a nawet się kłócić, ugryźć i zaczepić. 

A tak wracając do tematu duszno jak cholera pomimo tak późnej pory.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mj23    43
2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Gradowe wysłane

Ciekawe co z tego będzie

Nigdy nie było gradowego jeszcze 🙆🏻‍♂️

A ten jak zwykle to samo , to jest patologia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, hubertb napisał:

stalkował tylko chciał bliżej poznać

A jak ten drugi nie chciał się bliżej poznać, to co? Naprawdę nie widziałeś niechęci Rycha? Nie raz znikal z tematu żeby unikać trudnych odpowiedzi.. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@hubertb - można różnie tłumaczyć i usprawiedliwiać sytuację z zetorkiem ale to dorosły człowiek a zachował się jakby ktoś mu grabki w piaskownicy zabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Widziałem niechęć ale to sam zainteresowany musi odpowiedzieć czy był napastowany. Nie chcę wnikać, wyraziłem swoje zdanie do naszego kolegi czuję jakiś sentyment i lubiłem czytać jego wypowiedzi. 

@Partyzant85 To forum dla niego było trochę chyba jak nałóg, mi też jak brakuje fajek to fiksuje. Njie zrozumcie źle nie bronię nie osądzam bo go nie zanm ja po porostu lubiłem go czytać. Choć w wielu kwestiach się nie zgadzaliśmy. Cenię wielu którzy mają zdanie odrębne niż ja. Uwielbiam czytać rozwlekłości @many12 czy @dysydent

Edytowano przez hubertb
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj