farmtrac8244

Pogoda rolnicza 2020

Polecane posty

Gość   
Gość

Afera jest o to że dorosły człowiek nie potrafi wytrzymać 7 dni bez af... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, ogarek napisał:

Nie rozumiesz bo nie znasz powodów dlaczego padły te słowa i tu nie ma co rozumieć... Można coś tam się domyślać i tyle ...   A Rysiek to się wypowiadał jasno i w prost w tej sprawie.... 

 

 

17 minut temu, ogarek napisał:

Afera jest o to że dorosły człowiek nie potrafi wytrzymać 7 dni bez af... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Która wersja jest prawdziwa bo zaczyna mi się już wszystko pier*olić? jedno jest pewne, tu kolegów forumowych się nie znajdzie, wystarczy że ktoś coś powie, to reszta wypnie się tyłem, sorry źle to ująłem, raczej schowa d*py ze strachu,  xD  dlatego zawsze lubiłem bardziej rozmawiać z kobietami, one są wierniejsze w przyjaźniach, choć kosztowało mnie to posądzeniami o jakieś niecne czyny.   :P Kończę dywagacje na ten temat, szkoda klikać.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1827

Najprawdziwsza jest ta z pogodą jaką mamy za oknem i tego trzeba się trzymać :P 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
20 minut temu, GRZES1545 napisał:

Trzaskowski z Rabiejem się  zbliża to i tyłem niektórzy zaczynają się odwracać.🌈

Pafnucy lubi motory jak Rysio ursusy, chciał się  poznać bo dlugo  tu spedzali czasu, może  jawę zobaczyć usiąść , ale na siłę się nie pchał bo brama była wciąż zamknięta 😎

Nie pisalibyscie takich rzeczy gdyby któryś pogadał z nim w realu.

Masz racje jak zwykle niektórzy zaczynają robić gownoburzę, zaraz bedą teksty że prokuratura itp, już  niektórzy piszą że może złodziej.🤦‍♂️

Jak bedzie mnie chciał odwiedzić  to napewno bramy przed nim nie będę zamykał. 

Nie chodziło mi że Pafnucy to złodziej, tylko o ogół sytuacji, nie wiadomo kto po drugiej stronie siedzi. Tylko tyle, więc proszę nie przekształcać moich wypowiedzi. 

20 minut temu, GRZES1545 napisał:

Trzaskowski z Rabiejem się  zbliża to i tyłem niektórzy zaczynają się odwracać.🌈

Pafnucy lubi motory jak Rysio ursusy, chciał się  poznać bo dlugo  tu spedzali czasu, może  jawę zobaczyć usiąść , ale na siłę się nie pchał bo brama była wciąż zamknięta 😎

Nie pisalibyscie takich rzeczy gdyby któryś pogadał z nim w realu.

Masz racje jak zwykle niektórzy zaczynają robić gownoburzę, zaraz bedą teksty że prokuratura itp, już  niektórzy piszą że może złodziej.🤦‍♂️

Jak bedzie mnie chciał odwiedzić  to napewno bramy przed nim nie będę zamykał. 

Nie chodziło mi że Pafnucy to złodziej, tylko o ogół sytuacji, nie wiadomo kto po drugiej stronie siedzi. Tylko tyle, więc proszę nie przekształcać moich wypowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3206
4 godziny temu, stempos1980 napisał:

A ja uważam że to są obsraj dachy

I zazwyczaj jest tak jak to niektuży mówią

Jastrząb mięso wiater pirze a gospodarz gówno świże

I mówią dziadostwo posłuchajcie po sylabach,też ich nie lubię, a w mojej wsi pełno tego ciortostwa.

Czas zabierać drugą trawę,wiaterek wieje mocno i jest słonecznie i ciepło.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

 

o chyba Złotów Twój ulubieniec odwiedził ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16855

zabierać druga trawę? trzeba by ją najpierw skosic. za dwa tygodnie może to zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14114

Strongman a widziałeś jak one się tłuką ze srokami? sroki wybierają im małe z gniazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
13 minut temu, jarecki napisał:

o chyba Złotów Twój ulubieniec odwiedził ? 

Ja😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521

tak sprofanować germańskie auto! świniowóz z niego robić?🥵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to otpowiedni pojazd dla tego pana... 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9911
5 minut temu, witejus napisał:

tak sprofanować germańskie auto! świniowóz z niego robić?🥵

Dziadek musiał Niemcom swinie zabijać, to teraz niech Niemiec targa świnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

 

 

5 minut temu, ogarek napisał:

to otpowiedni pojazd dla tego pana... 😋

ale żę dla szymona ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie dudusia... 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1759
5 godzin temu, pedro2 napisał:

Zboże na rynku kolejne 50zl w dół. Jajca żeby pszenżyto grube, ładne po 550 było to jeszcze nie widziałem. I znowu pełen rynek i mało kupca... dopłatowcom się trochę ukróci w tym roku, słoma też tanieje, z pokosa będzie bankowo poniżej 30zl. Nic tylko hodowlę powiększać 🤣

To na co czekasz?

Dokupuj jałoszek

To mało widziałeś za 500 ostatnio nie chciałem z kumplem zabrać człowiekowi chociaż ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Może padać 60bel zrobione z 4.5ha równe miesiąc rosła. Godzina wolnego i do mlecznych. Piecze ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
31 minut temu, Marcin133 napisał:

Może padać 60bel zrobione z 4.5ha równe miesiąc rosła. Godzina wolnego i do mlecznych. Piecze ostro

Ja dzis podobny areał zebrałem ale wyszło 57 belek i troszke :) W nastepnym tyg jak bedzie pogoda trzeba kończyc 2 pokos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216
1 godzinę temu, PAN88 napisał:

To na co czekasz?

Dokupuj jałoszek

To mało widziałeś za 500 ostatnio nie chciałem z kumplem zabrać człowiekowi chociaż ładne

A po co? Żeby napier... jak głupi i za parę groszy potem oddać? Wiesz co to sarkazm, ironia?

Już się wyleczyłem z takiego myślenia. Mam trochę i dla mnie wystarczy, wolę zboża sprzedać jak będzie cena niż przy bydlaku łazić w zamian za gnój albo i dołożyć. 

U nas są zawsze wyższe ceny zboża bo hodowli dużo. Mówię jak jest u mnie. U lubelaków dużo taniej zawsze jest z tego co Rysiek pisze


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12185

co Rysiek pisze to jedno a co jest drugie 😉 ja pogranicze z mazowieckim i ceny wyższe niż u Ryśka a tylko 40km w lini prostej do Ryszarda 26* i przypieka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Obkosoiłem trawę w koło gospodarstwa, napotkałem sąsiada i pyta czy byłem na drugim końcu pola bo tam fala gradowa szła większa, kurła zaszłem a tan pół owsa obite przez grad.

Dziś zgłaszam szkody.

Co do panfucego zetorka to nic do niego  nie mam i nie zerwał znajomosci.

Jakoś nie jestem jeszcze gotowy by tak ktoś se wpadł i pozwiedzał pooglądał sprzęt pojeździł.

Kiedy na neutralnym gruncie w połowie drogi trzeba się spotkać na picce.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, soltys48 napisał:

Ja😡

Kiedy grykę ciąć na sianokiszonkę???

Dziś owies z seradela zwinięty plon  14 bel z ha

Ładny deszcz właśnie pada 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Jeszcze ,tak bez patrzenia Ci nie powiem.

Mój owies w piątek będzie skoszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj