Skocz do zawartości

farmerss34

Members
  • Postów

    925
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    lubuskie

Ostatnie wizyty

4950 wyświetleń profilu

Osiągnięcia farmerss34

  1. w czerwcu u mnie 120l , także mimo nadchodzących temperatur raczej nie będzie żle , zboża nalewają ,kuku rośnie w oczach , oby nie było wiatru przy tych temperaturach.lubuskie
  2. lubuskie , piątek 25l , wczoraj 51l opadu
  3. lubuskie wsch. burza ,25l opadu przez 1,5 godziny
  4. dziki, kłosy zgryza ,pożuje i wypluwa , tak mam w pszenicy
  5. dokładnie tak . ja dawałem 15g w pszenżycie przy fladze ,i ok.
  6. wróciła wydajność na poziomie 8t/ha😀
  7. jak ma być deszcz to po deszczu wykonaj , daj mu oddech złapać
  8. przy t2 skracasz dokłosie
  9. jak warunki są normalne odpowiednia wilgoć daję przy t2 liść flagowy 0,1-0,15 l/ha pszenżyto -pszenica
  10. nie wiem , za bardzo krowiarzy nie ma co skupują , ogólnie słoma cięta , a na pelet w zeszłym roku skupowali po 320zł/t
  11. u mnie dziś 18l , a dwa tygodnie temu 50l . lubuskie
  12. to u mnie też IV I V
  13. farmerss34

    Pszenżyto Tadeus

    Pszenżyto Tadeus 03.05.2026
  14. ja co pamiętam , to 1ha c330 wychodziło 4 godziny 2 skibowym
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v