w czerwcu u mnie 120l , także mimo nadchodzących temperatur raczej nie będzie żle , zboża nalewają ,kuku rośnie w oczach , oby nie było wiatru przy tych temperaturach.lubuskie
a jak u Was w rejonach , sieją tyle samo kuku w tym roku? mniej, więcej? u mnie ja troszkę więcej inni zrezygnowali drudzy połowę mniej i idą trochę w słonecznik. lubuskie
Raczej bym się nie spodziewał poprawy w tym roku z pyrą ,oby nie był gorszy ,kto ma jeszcze ziemniaka dobrej jakości np. na mycie idzie za lepsza kasę sprzedać