Polecane posty

Bananek    16869
Belaruss820 napisał:

Teść rano coś wspomnial że może kupić ze dwa cielaki. Nie opłaca się, wolę minimum pięć 😂 i tak trzeba chodzić przy tym.

to niech on kupi dwa, Ty cztery i już stadko do odkarmienia jest fajne jak na małe gospodarstwo.


nie opłaca się to siedzieć bezczynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
54 minuty temu, slawek74 napisał:

Ja to bym trzymał tyle ile obora pomieści albo dla ilu paszy starczy

No ja chętnie 30 sztuk bym trzymał ale narazie połowa tego stoi i sztuczny tłum w oborze 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

kra- po poludniu zaczelo padac i to ostro,  jeszcze kukurydza stoi i sporo nie zaorane, teraz wyszly gwiazdy i zimno sie robi.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2204

Po 3h było na plus, a od 6 h,na  minus i śnieżek.Suwalski. Trza jakiegoś Andrzeja ,,dogonić'':$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5355
23 godziny temu, zetorki12 napisał:

Dawaj . Zawsze to okazja ... żeby porozmawiać . 🍻

Człowiek zarobiony , to i o imieninach się nie pamięta .:D

Przy panu Ryszardzie to ty jesteś leń a nie zarobiony 😂


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj wiem , ale co miałem napisać ?:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

no i 3 ci miesiąc z kolei z normą opadów poniżej normy wieloletniej. Wody w studniach ludzie nie mają, z wiejskiego wodociągu tylko na najpilniejsze potrzeby gospodarstw domowych można pobierać, po za tym zakazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

Ja na wsi nie mieszkam to mi tam odwiert nie potrzebny, do mycia maszyn to wystarcza tych kilkaset litrów ze studni, do oprysku też kawałek opryska, reszte beczkowozem z łąki ze stawku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5355

Ale ten jarek ogarek to d.......

Edytowano przez marulekk

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

😊

 

2 minuty temu, marulekk napisał:

Ale ten jarek ogarek to d.......

D.... To się robi z np. szoko12 i innych tych prorolników 

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

I ten jego wspaniały ursus za którego na początku chciał zagryźć jak ktoś powiedział że to złom i składak a teraz sam mówi że co chwilę się sypie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

to akurat standard, tu tez nie jeden taki byl co gówno wychwalał a teraz z błotem miesza, on wrzuca w społeczność jak to kupuje whiskey za 500 , buty z 1000 , okulary po 2 tys i inne gówno i się tym szczyci i podnieca że na co go nie stać, aż na siłownię się zapisał bo mu grozili w komentarzach że go na targach pobiją , ale to i tak mu nic nie da bo patrząc na niego to moja kobieta by mu wpierdolila 😁 Pomijając jego wpisy u innych jutuberow z dupy wzięte i jego zachowanie , po prostu pajac , w szkole go chyba gnębili , kolegów nie ma, tym bardziej koleżanek i się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Mnie to rozwaliła jak na targi pojechał łursusem w garniturze 😂 wszyscy na luzie w bluzach w dresach a ten w garniturze 😅 a co do tych butów to tylko żeby pokazać "ja mam a ty nie" ja chodzę w butach za 80zl i wcale nie czuje się gorszy od innych ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

widział ja to , siedział w dojczu czy tam jd i mówił że jego mido lepsze. Olac go. Ja tam czekam na test arbosa u kuli.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

No ciekawe co z tego wyjdzie ;) Bo korbanek już kombinuje i ostatnio zarzucił kuli że on chce ten test tylko dla tego żeby rozreklamować swój kanał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj