Polecane posty

Agrest    25818
1 godzinę temu, Bananek napisał:

byłoby miło z tymi lodami od Barbar :) Slawku jak tam sprawa (wiesz jaka)?

Męczę szwagra i przypominam, odbija piłkę w stronę szwagierki, że to ona niby za zakupy odpowiada i nic. Caly czas twierdzi że ciężko trafić na dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A u nas jaka mgła sie zrobiła, gęsta jak mleko. Ja z przodu dwie zimówki już mam, aby na tył muszę kupić jeszcze jakieś używane zimówki, choć  w tym roku przejeździłem letnimi z tyłu zimę i nie było tak źle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bramę też co dzień to i napisać nie zaszkodzi. Juz dawno czekam na wiadomość co z bramą a Ty nic. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25818

U mnie mgła okropna była wieczorem, teraz znośnie. Plus 2, bez wiatru.

Idę pobrać kilka próbek glebowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pep14    29

Listopad zakonczymy raczej wynikiem 27 l czyli znacznie poniżej normy. Grudzien zapowiada sie w prognozach bardzo suchy znow nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16935

delikatna mygła (jak to mówił kiedyś mój młody) i odwilż. z drzew kapie. ogólnie tak zgnilo na podwórku choć temperatura znośna.


sąsiad wyciągnął beczkowoz, zapowiada się smród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12225

Bananek a jak ty wozisz to nie śmierdzi?😃 też beczkę będę czepiał 3* i zimno wilgoć w powietrzu z rana mgła była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16935
slawek74 napisał:

Bananek a jak ty wozisz to nie śmierdzi?😃 też beczkę będę czepiał 3* i zimno wilgoć w powietrzu z rana mgła była

pewnie, że nie. bo ja nie wożę gnojowicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371
11 godzin temu, Rolnik1973 napisał:

Niewiem, może co będzie, a jak nic to sztucznych myszy dla kotów trzeba bo się kończą.

gdzie ty pomykasz do tych marketów? do Wisznic?


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15422

5°C, ☁, wiatra niema, w nocy coś padało ale jeszcze nie patrzyłem ile ale z litr powinno być.

10 godzin temu, marulekk napisał:

gdzie ty pomykasz do tych marketów? do Wisznic?

Tak biedronka wisznice, lidl biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371

To daleko do tego dojczlandzkiego merketa masz.

Rozpogadza sie, słonko prześwituje , dwa  dni ładnej ciepłej pogody zapowiadają, trzeba ja wykorzystać (niemowie tu o otw. i zam. bramy) 😂


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25818
46 minut temu, slawek74 napisał:

O szóstej 5,2* na dachu LLU

Coś więcej powiesz, nocka pod chmurką, humory połowicy?

 

U mnie słonecznie i 4 stopnie, na termometrze za oknem😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
       
      EDIT:
      Temat podzieliłem wg lat. Aktualna wersja jest dostępna pod linkiem: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/275804-pogoda-rolnicza-2019/
       
    • Przez Famer21
      Jak ma się zmiana klimatu i przesunięcie wszystkiego do pogody? Nie ma już praktycznie wiosny i jesieni, mamy teraz zime i lato tylko. kolejny rok, grudzień i taka pogoda, kto by pomyślał, że w grudniu bedzie słońce i temp 6-10 stopni na plusie cały czas? Ile było przymrozków? Woj. opolskie 3 dni temp spadła do -2 na klika godz i tylko w nocy. Śniegu już praktycznie nie ma wcale, 2-3 dni w kwietniu na świeta nasypało i koniec.
      Jak to bedzie z zbożami i robactwem, chorobami? Jak chronić te zboża skoro nie ma mrozu, który by zabił wszystkie szkodniki..?
      Myślał ktoś na tym co trzeba bedzie siać jeśli za kilka lat wszystko sie zmieni, że żniwa będą powoli w maju czy początek czerwca już skoro teraz w takiej pogodzie to i tak wszytko rośnie, zamiast zimować to rośnie..
    • Przez Famer21
      Obecna pogoda nie wróży zbyt "spokojnych" żniw..? Dwa dni było 30 stopni, a teraz po 24 maksymalnie i przelotne opady, wszystko stanęło.. Ciekaw jakie plony będą, czy bedzie sie uciekać z pola przed chmurką..
    • Przez JOHNSTYJEK
      Zastanawiam się nad uprawą trawy sudańskiej, chciałbym się dowiedzieć czy są do tego dopłaty, czym to najlepiej zbierać oraz czy wzbudzi to zainteresowanie kupnem innych hodowców ponieważ sami nie prowadzimy hodowli  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj