330CUrsus

[Ursus C-330] Zestawy naprawcze.

Polecane posty

Gość   
Gość

Taaa , skarb zakopany w ziemi też . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkarpacie    0
Napisano (edytowany)
10 godzin temu, Axd529 napisał:

Ja ten silnik wystawiłem na olx i chyba za tanio bo telefony się urywają  

https://www.olx.pl/oferta/silnik-ursus-c325-zarezerwowany-do-soboty-CID757-IDytxXF.html#75bd30175c

U nas w okolicy pełno t25 i ludzie nie narzekają

co do t25 to myślę że do 7000zł w miarę utrzymany by kupił zresztą niedawno u nas był w okolicy do sprzedania i poszedł od ręki a co do c330 to w tych pieniądzach może i się kupi ale raczej do remontu lub bez dokumentów. 

 

Jak kupisz T25 w idealnym stanie to może być ale jeśli w skrzyni cos będzie nie tak ( przekleństwem sa latające łożyska w obudowie skrzyni  o układzie kierowniczym i hamulcach to juz nawet nie wspomnę ) to będziesz kloł sam na siebie ze nie kupiłeś cos innego ja doradzam to co o nich wiem a miałem juz z kilkoma do czynienia wolał bym szukać poł roku c 328-30 niz kupić rusina sa egzemplarze w dobrym stanie ale to trzeba naprawdę trafić no ale to juz Twoja kasa Twoja decyzja ( a jeśli chodzi o silnik to zle robisz mogłeś całość za ileś tam wystawić a nie sam silnik zostanie Ci reszta koło domu i co dalej ??)

23 minuty temu, zetorki12 napisał:

Taaa , skarb zakopany w ziemi też . :ph34r:

Jak sie nie szuka to samo sie nie znajdzie https://www.facebook.com/groups/1619324851418302/permalink/2521953807822064/?sale_post_id=2521953807822064 poszedł za 5 tysiecy bo miałem po niego jechać a takich po 5-6 to juz widziałem kilkanaście Zetorki12 Ty myślisz ze jak handlarz sprzedaje 30 za 10 tysięcy to dał za nia 9,5 ??? 

https://sprzedajemy.pl/sprzedam-ursus-c330-inowroclaw-2-e30984-nr57170731  ,,  https://sprzedajemy.pl/witam-mam-na-sprzedanie-ursusa-c-330-lodz-2-e30984-nr57669922 i wiele wiele więcej bym znalazł nawet za 5

Edytowano przez Podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117
2 godziny temu, Podkarpacie napisał:

Jak kupisz T25 w idealnym stanie to może być ale jeśli w skrzyni cos będzie nie tak ( przekleństwem sa latające łożyska w obudowie skrzyni  o układzie kierowniczym i hamulcach to juz nawet nie wspomnę ) to będziesz kloł sam na siebie ze nie kupiłeś cos innego ja doradzam to co o nich wiem a miałem juz z kilkoma do czynienia wolał bym szukać poł roku c 328-30 niz kupić rusina sa egzemplarze w dobrym stanie ale to trzeba naprawdę trafić no ale to juz Twoja kasa Twoja decyzja ( a jeśli chodzi o silnik to zle robisz mogłeś całość za ileś tam wystawić a nie sam silnik zostanie Ci reszta koło domu i co dalej ??)

Jak sie nie szuka to samo sie nie znajdzie https://www.facebook.com/groups/1619324851418302/permalink/2521953807822064/?sale_post_id=2521953807822064 poszedł za 5 tysiecy bo miałem po niego jechać a takich po 5-6 to juz widziałem kilkanaście Zetorki12 Ty myślisz ze jak handlarz sprzedaje 30 za 10 tysięcy to dał za nia 9,5 ??? 

https://sprzedajemy.pl/sprzedam-ursus-c330-inowroclaw-2-e30984-nr57170731  ,,  https://sprzedajemy.pl/witam-mam-na-sprzedanie-ursusa-c-330-lodz-2-e30984-nr57669922 i wiele wiele więcej bym znalazł nawet za 5

Resztę też planowałem sprzedać razem w całości lub założyć silnik andori s320 bo posiadam i sprzedać.Co do tych 330 zawsze byłem przekonany że w tych pieniądzach to są same graty do remontu lecz może się mylę i wezmę je też pod uwagę.


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkarpacie    0

Wole grata c 330 i sobie ja samemu wyremontować byle skrzynia i tylny most był w miarę niz T25 

2 godziny temu, Axd529 napisał:

Resztę też planowałem sprzedać razem w całości lub założyć silnik andori s320 bo posiadam i sprzedać.Co do tych 330 zawsze byłem przekonany że w tych pieniądzach to są same graty do remontu lecz może się mylę i wezmę je też pod uwagę.

975598882_20180917_183136(1).thumb.jpg.330456037f081d03ce2e98a2ba40becc.jpg 

Ta była kupiona za 6 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

Jak za 6000 nią kupiłeś to darmo można powiedzieć.Na zdjęciu wygląda ładnie dużo do niej dołożyłeś i czy długo szukałeś?


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Nie wiem jak ludzie takie okazję wyłapują, u mnie kolega tak samo ma i to z samochodami tez tak ma haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkarpacie    0
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, PaweLisowicz napisał:

Nie wiem jak ludzie takie okazję wyłapują, u mnie kolega tak samo ma i to z samochodami tez tak ma haha

Trzeba szukać a nie labidzić ze się nie da ot i cała filozofia i trzeba być cierpliwym ten kolega co kupił dał ogłoszenie na FB w grupach z maszynami i po 2 tygodniach sie zgłosił koleś i pojechaliśmy i wziął od reki ale miał ofert dość nie mało tak ze cierpliwości i szukać samo pod dom nie przyjdzie 

4 godziny temu, Axd529 napisał:

Jak za 6000 nią kupiłeś to darmo można powiedzieć.Na zdjęciu wygląda ładnie dużo do niej dołożyłeś i czy długo szukałeś?

To kolega kupił a dołożone było 600 zł i śmiga zarypiscie dosłownie, rok 83 była kupiona od kolesia co chyba '' nadużywa alkoholu tak mis się zdaje '' ona stała 3 lata w stodole był jeden kurz na niej nawet poznać nie szło czy to 30 i miała zajechana pompę paliwa bo nie było w niej oleju po regeneracji pompy,końcówek wtryskiwaczy kilku rurek od paliwa  i sprawdzeniu reszty +płukanka silnika ( jeździł koleś na Superolu stale i zmieniał co 4 lata !! była taka maź w środku ze chyba wiadro  tego przed myciem wyskrobałem  po myciu silnika zalany Turdusem i już 2 wymiany i silnik w środku jak z fabryki ), filtry i regulacje, chodzi super 

Edytowano przez Podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Jaki zestaw naprawczy na chwilę obecną kupić Zetor czy coś innego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Masz tyle stron to cofnij się o dobre 10 i czytaj tutaj 100 było wałkowane jakie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1829

Czyli ostateczna decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Zależy ile masz kasy i na jak długo ma ciągnik  być u ciebie.Jeśli na parę lat do 200 zł co nie włożysz będzie chodzić bo ile ty zrobisz do 150 mtg maks a te zestawy 2 czy 3 k mtg natłuką.Ciągnik ma być dobre 10 15 lat to pakuj chełmno po 400 za dziurę i tyle.Nie kupuj Mahle bo ma swoje te zestaw bierz chełmno lub URsus waryński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Wadliwe zestawy się trafiają po 50 mtg nadal pluje olejem,twoja sprawa co kupisz,ja swoje wypociny na ten temat napisałem nie wiem nad czym tu sie zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Przecież mhale jest glownym producentem i zadna inna firma w Polsce nie zajmuje się produkcją wiec nie wiem o czym Ty gadasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Gościu co ty gadasz za głupoty mahle wykupiło krotoszyna ale nie tylko ona produkuje zielonego  nie masz pojęcia dowodzi że nie przeczytałeś stron.Krotoszyna wychodzą tuleje tak jak kiedyś a dzisiejsze zestawy to zbieranina pod podwykonaców tak samo było wcześniej.W tych za 200 zł jest tuleja krotoszyn mahle tłoki nie wiadomo  skąd i pierścienie PRIMA Łódź ale nie we wszystkich.Za 400 zl masz tuleje mahle krotoszyn tłok gorzycki pierścienia Prima i sworzeń też Gorzycki.Gorzyce WSK produkowało tłoki dla ciągników samochodów czy motocykli sam tłok taki teraz kosztuje 200 zl.Zestaw mahle c330 daje swoje pierścienie i trafiały sie sporo wadliwych.Skoro niby taki doinformowany jesteś to czemu nie poleciałeś po mahle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Teraz mi rozjasniles, szkoda że nie od razu tylko musiałem Cie do tego sprowokować. Ale i tak wielkie dzięki. A wiesz może gdzie najpewniej kupic zestaw z tlokiem Gorzyckiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Chełmno Premium Plus ma gorzyckie tłoki a kupić można prawie wszędzie może twój okoliczny sklep ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

W tych co się pytalem nie mają. Może w grene zapytam. A co myślisz o zakupie wszystkiego oddzielnie a nie w zestawie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

Kolego te zestawy powinni mieć w hurtowni tzm kalisz.


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Mają ale 475 zl za dziure 🙄 chyba będę zmuszony kupić mhale albo zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543

Mahle to bardzo dobre zestawy, montuje je hurtem i nigdy nie miałem z nimi problemów. Do tego ciągnika nie potrzeba nic lepszego bo i tak ostatecznie szybciej poleci coś innego niż tuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Dlatego pisałem ci na początku jaka jest twoja kieszeń i jak chcesz długo nim robić oraz w jakich warunkach.Próbowałem dostosować zestaw do twojego indywidualnego przypadku ale nie słuchałeś mnie.Ja nie chcę wychodzić na wszechmogącego itp itd jak ktoś pisze problem staram się pomóc bo życzliwa pomoc na tym forum parę lat temu wymarła. Użytkownik @Kulawa Koza montował do c-330 miał problemy z mahle,znajomy co robi szczerupy typu c-330 c-360 itp z pośród mahle kilkunastu miał 2 wadliwe.Kolega RadaS co remontował zetora 6245 miał mały problem zestawami tzn pierścienie mahle miały zbyt duży luz jak na nowe wiec poszły z PRIMY.Oby do mahle moje słowa się nie sprawdziły i chodził jak najdłużej,skoro jesteś przekonany do mahle to bierz ja tylko piszę swoją opinię nie musisz się nią sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
5 godzin temu, Adi96 napisał:

Dlatego pisałem ci na początku jaka jest twoja kieszeń i jak chcesz długo nim robić oraz w jakich warunkach.Próbowałem dostosować zestaw do twojego indywidualnego przypadku ale nie słuchałeś mnie.Ja nie chcę wychodzić na wszechmogącego itp itd jak ktoś pisze problem staram się pomóc bo życzliwa pomoc na tym forum parę lat temu wymarła. Użytkownik @Kulawa Koza montował do c-330 miał problemy z mahle,znajomy co robi szczerupy typu c-330 c-360 itp z pośród mahle kilkunastu miał 2 wadliwe.Kolega RadaS co remontował zetora 6245 miał mały problem zestawami tzn pierścienie mahle miały zbyt duży luz jak na nowe wiec poszły z PRIMY.Oby do mahle moje słowa się nie sprawdziły i chodził jak najdłużej,skoro jesteś przekonany do mahle to bierz ja tylko piszę swoją opinię nie musisz się nią sugerować.

No za 200zl zestaw naprAwczy to nie za bardzo od 300 to juz coś lepszego jest ale nie wiedziałem ze sa zestawy po 400 zl ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PolandOnion
      Mam do wymiany chłodnice, nowa to koszt 500 zł a opinie mają takie że po roku czy dwóch i tak będzie dziurawa. Orginal Ursus niby lepsza ale tam już 1000 PLN. Montował ktoś chłodne z jakiegoś samochodu/busa ? Tam nie ma problemu że po roku padnie a i cena niższa. Z czego może pasować ?
    • Przez lukman2
      witam chciałem sie dowiedziec jak sie podkreca pompe w C-330???? <_<
    • Gość
      Przez Gość
      witam
      Problem jest praktycznie od dawna ale to olewałem
      Ogólnie to ciagnik ciezko pali chmura białego dymu jak juz złapie to dopuki sie troche nie zagrzeje to na jeden gar szczególnie na niskich obrotach jak sie przegazuje to ok a im zimniej tym gorzej
      Remont kapitalny ok 6lat temu rocznie ok 200mth ale nie widział orki ani ciężkiej roboty zawory ok pompa ok a przyczyny nie widac w sumie mozna tak robic bo mi to nie przeszkadza ale czy to nie wykonczy silnika jest dosc mocny nie pluje olejem i go tez nie bierze
       
      A jeszcze napisze w temacie kupiłem zetora z UK 7045 nie wiem jaki ma przebieg ale oleju nie bierze i wcale nie kopci co mnie martwi bo za to ciezko zapala wydaje mi sie dostaje za mało paliwa albo zapłon żle ustawiony
      A drugi problem to ze w zakresie od 1300-1700obr silnik dostaje sporych drgan ale nic w nim nie puka pracuje cicho co to moze byc????????
      pozdr
    • Przez Deutz537
      Witam
      Co sądzicie o tej panewce z silnika c360?


    • Przez v11
      Ma ktoś doświadczenie w wymianie pompy CR -jak ustawić synchronizację pompy w stosunku do momentu  wtrysku  wtryskiwaczy  -pompa dwusekcyjna silnik sisu 6 cylindrów brak a raczej brak chęci zdejmowania pokrywy rozrządu bo to demontaż całego przodu nie ma dojścia do koła zamachowego   
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj