rudinho11

Ceny trzody chlewnej 2019

Polecane posty

Sadek    1123

U mnie wydruku z IRZ etu wystarczył jako księga.

Lekarz to w zaszycie wejść a nie w księdze.

  • Like 3

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Sadek napisał:

U mnie wydruku z IRZ etu wystarczył jako księga.

Lekarz to w zaszycie wejść a nie w księdze.

No niestety, ale u mnie podbija w księdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

jesteście nadgorliwi,jesli przepis pozwala mieć tylko wersje elektroniczną to się taką ma,bo przynajmniej błędów w niej nie ma ,a to że ktoś tam coś chce to jego problem ,jak każe dopinać morfologię rolnika też bedziecie dopinać?;-)

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Nie musisz jeśli Prowadzisz wyłącznie w IRZ 

 

Screenshot_20191128_094038_com.android.chrome.jpg

Chodziło mi o prowadzenie przez internet KRŚ, że to musi być i tak przeniesione na formę papierową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A u mnie nić nie podbija ja wpisuje w rejestrze wejśc i wyjść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja też wpisuję w rejestrze, ale lekarz podbija pieczątkę w księdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mój łapciuch to nawet przebierać się nie chce a o podbijaniu niema mowy czego kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

Ktoś wie czemu Zdziechowa tak zjechała minusem na maciorach? I ogólnie mój odbiorca też na 4zł.... po tym ognisku u dzika na zachodzie...

Dwa dni przed obniżka sprzedałem po 4,7.

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Sean napisał:

Chodziło mi o prowadzenie przez internet KRŚ, że to musi być i tak przeniesione na formę papierową.

Za odpowiedział tylko na zadane pytanie 😊

17 minut temu, Nowy81 napisał:

Ktoś wie czemu Zdziechowa tak zjechała minusem na maciorach? I ogólnie mój odbiorca też na 4zł.... po tym ognisku u dzika na zachodzie...

Dwa dni przed obniżka sprzedałem po 4,7.

Poprostu, żeby nakupic mięska za tanioche i zarobić 100%.

Co tu ciężko zrozumieć 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Za odpowiedział tylko na zadane pytanie 😊

Poprostu, żeby nakupic mięska za tanioche i zarobić 100%.

Co tu ciężko zrozumieć 😁

Dokładnie tak jak w bydle jest kryzys to ceny do dołu ile się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, kopin napisał:

jesteście nadgorliwi,jesli przepis pozwala mieć tylko wersje elektroniczną to się taką ma,bo przynajmniej błędów w niej nie ma ,a to że ktoś tam coś chce to jego problem ,jak każe dopinać morfologię rolnika też bedziecie dopinać?;-)

No jak.., Pan każe sługa wykonuje 😒😒

;)

Moje łaskawce tucznika na 5.50 podbili, no to czekam na 6 netto 😁😁😁👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

7,90 za E Sokołów Robakowo 30 sztuk, ciekawe co będzie prędzej świnie po 7 zł na wagę żywą czy asf w Niemczech 🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 godzin temu, kopin napisał:

przed wyborami nie mogła czego Wy nie rozumiecie????

z drugiej strony teraz zaczęli wet,kontrolować wszystkie gospodarstwa to jeśli coś sami przywleką do chlewni to będzie na rolnika że po grzybach łaził i przywlekł

Ach te teorie spiskowe kukurydze pokosili to dziki się rozbiegły zaczął się sezon polowań i ŁATWIEJ MARTWE DZIKI ZNAEZĆ

6 godzin temu, Sean napisał:

Możesz drukować karty wsadowe wypełnione i powpinać w księdze.   Zastanawia mnie, gdzie w takim razie lekarz wet. stawia Ci pieczątki przy wystawianiu świadectw? 

gŁUPOTY PISZESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z gazety lubuskiej

 

 

Wystąpienie ASF skutkuje przede wszystkim narażeniem kraju na olbrzymie straty finansowe związane w pierwszej kolejności z kosztami związanymi ze zwalczaniem choroby w gospodarstwach, gdzie zostanie stwierdzona (wiążącymi się m.in. z zabiciem zwierząt z zapowietrzonego stada i utylizacją ich zwłok, koniecznością przeprowadzenia oczyszczania i dezynfekcji oraz badań laboratoryjnych), jak również z drastycznym ograniczeniem możliwości sprzedaży i wywozu świń lub wieprzowiny zarówno w kraju, jak i poza jego granice.

 

A gdzie w tym wszystkim, człowiek, rolnik, jego strata? 🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985

Słyszałeś pewnie w parlamencie jeuropejskim co jest teraz problemem o czym sie mowi, Biedroń nie wszędzie ma wstęp bo nie lubią pedałów w Polsce, to są teraz ważne sprawy,ważniejsze niż tam rolnictwo i ASF🤨

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
56 minut temu, staszek131415 napisał:

 

gŁUPOTY PISZESZ

Nie pierrdol że ktoś pisze głupoty jak nie wiesz o czym mówię.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwdx1906    28
7 godzin temu, matus2609 napisał:

Myślałem że w razie kontroli wystarczy zrobić wydruk z portalu i już. Także trzeba wziąć się za uzupełnianie papierowej.

Coś kiedyś czytałem, że chyba do końca tego roku księgi w wersji papierowej są obowiązkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, galan99 napisał:

O to nie powinniśmy się martwić bo w przeciwieństwie do wołowiny to jesteśmy importerami wieprzowiny bo nie bardzo mamy co wysyłać

1 godzinę temu, Sean napisał:

Nie pierrdol że ktoś pisze głupoty jak nie wiesz o czym mówię.

Akurat wiem i nie ma obowiązku od roku prowadzenia papierowej księgi nie prowadzę jej miałem kontrolę i nikt się nie czepiał tego tylko Ty😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
37 minut temu, staszek131415 napisał:

 

Akurat wiem i nie ma obowiązku od roku prowadzenia papierowej księgi nie prowadzę jej miałem kontrolę i nikt się nie czepiał tego tylko Ty😛

Internetową KRŚ prowadzisz? czy IRZ?  ktoś mówił że prowadzi internetową książkę, ale nie sprecyzował jaką.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj