rudinho11

Ceny trzody chlewnej 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

sumek co poradze podstawili kamere i mikrofon to zaszalałem))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357
10 godzin temu, kanalia36 napisał:

Rolnik ty widze ze najgorszy chłam wszamasz wazne żeby był tani. Człowieku ja zabiłem ostatnio 3 letnią kure bo kulała to co prawda gotowana 4 godziny ale smak mięsa i rosołu to rarytas z kupnymi kurczakami czy skrzydełkami. 

Jak Ci nie żal zdrowia jak nie swojego to swoich dzieci  co to za problem kupić coś i odchować w jakimś patyczku. a jak juz na tyle duże to puścić na dwór i niech sobie samo zbiera a w nocy posypać troszkę zwykłego ziarna. Ja mam kaczki francuzkie same się legną matki opiekuńcze  zero z nimi roboty . a smak niesamowity.

Kurde człowieku weż ty się w końcu do roboty  bo świń nie masz  , drobiu nie masz, bydła nie masz  aby szczóry hodujesz. 

 

https://youtu.be/6mXRUKw4iFs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sumek666 napisał:

@kanalia36 gdzie Cię do tej telewizji wzięli? 

 

Miałem okazję gadać z tym gościem, głuchy jak pinek jest na jedno ucho, co to się nadrzyc do niego musiałem 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789
1 godzinę temu, sumek666 napisał:

Ty z tamtej strony PJA? Do roboty jeździłem z takim jednym z panienki

Czekaj ,żona sie dowie o tej Panience to ci .....da,albo z miesiąc nie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823
12 godzin temu, galan99 napisał:

Tylko żeby to miało jakikolwiek wpływ na rynek to dopiero za jakieś 10 mies,oprócz tego tam nawet na autostradach znaleziono wirusa,kolega mojego weta niedawno stamtąd wrócił,wleką loszki zarodowe samolotami w pobliżu lotnisk powstały chlewnie do kwarantanny i wszystko ładnie ,pięknie tylko podczas przewozu i krótko po przybyciu na miejsce loszki łapią asf taka jest presja wirusa w środowisku dopóki nie znajdą szczepionki to bedzie tam ubaw[wirusa wyizolowano w wodach gruntowych]

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

zasiedlać można ,no i co z tego jak za chwile w nowych stadach będzie powtórka z rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7555
1 godzinę temu, ws71 napisał:

Tylko żeby to miało jakikolwiek wpływ na rynek to dopiero za jakieś 10 mies,oprócz tego tam nawet na autostradach znaleziono wirusa,kolega mojego weta niedawno stamtąd wrócił,wleką loszki zarodowe samolotami w pobliżu lotnisk powstały chlewnie do kwarantanny i wszystko ładnie ,pięknie tylko podczas przewozu i krótko po przybyciu na miejsce loszki łapią asf taka jest presja wirusa w środowisku dopóki nie znajdą szczepionki to bedzie tam ubaw[wirusa wyizolowano w wodach gruntowych]

Przecie Chińczycy wykryli jak powstaje szczep ASF  zaraz będą mieli szczepionkę .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190
adamn999 napisał:

Panowie gdzie w Wielkopolsce kupię loszki DanBred??

Do Jakuba z Rolnik szuka żony się zgłoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7555

Bo pseudo ekolodzy co mówią po Polsku tak pilnują dzików  i krów jak są traktowane w Polsce .

 

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Iść z taką produkcja żeby oddać 350tys z przychodu to trzeba mieć odwagę 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj