danielo2007

Problem z nowym John Deere 5R 5100R

Polecane posty

Uziu92    7985

John Deere jutubera pawnic też wyje niemiłosiernie, też coś nie pylko im z hydraulika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15406

I dobrze, niech się pier🐱olą gorzej niż belarusy ( bez urazy belarusie, ale tak Cię ochścili żeś awaryjny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985

nie wiem czy dobrze, płacisz za traktor grube pieniądze a szału nie ma

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2209
34 minuty temu, Uziu92 napisał:

John Deere jutubera pawnic też wyje niemiłosiernie, też coś nie pylko im z hydraulika

Może to skrzynia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15406

Właśnie za taką pogardę niech się sypią dźondery jak jesienią liście z drzew, a słowo kurła niech będzie chlebem powszednim w użytkowaniu wypasuinej bryki.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Uważaj bo jak to twój zielony usłyszy to żniw nie zrobisz :PxD

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, miwigos napisał:

Mam 5080 R,juz 9 lat i sprawuje sie dobrze,zero awari

Ty masz starą wersję która opierała się na sprawdzonych 5020 i te ciągniki naprawdę są wytrzymałe i bezproblemowe (w mojej dawnej robocie mają 5080R który lata 4 rok z paszowozem teraz, nakręcili mu 14 tysięcy godzin i pracuje dalej bez zarzutu, jeśli nie liczyć zajechanego rozrusznika). 5R z tego tematu to kompletna nowość- nowa kabina, nowe wnętrze kabiny, przekładnia, etc. A jak wiadomo jest pewna zasada że nie kupuje się pierwszej serii z kompletnej nowości.

PS- ja wiedziałem że LBI to zobowiązuje do bycia nie do końca inteligentym, ale Ty rolniku już chyba kwalifikujesz się na jakiegoś kwatermistrza albo innego szefa szefów. Zastanów się 3 razy co piszesz a jak d*pa Cię piecze że ktoś ma a Ty nie to może mniej ostrego jedz? Albo jedź zarób i niech też Cię będzie stać. O, otwórz serwis joderów, skoro takie awaryjne to zaraz będziesz szejkiem albo innym koktajlem śpiącym na kasie. :D

Edytowano przez agrotechnicZ165
  • Like 2

Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985
Bercik92 napisał:

34 minuty temu, Uziu92 napisał:

John Deere jutubera pawnic też wyje niemiłosiernie, też coś nie pylko im z hydraulika

Może to skrzynia?

skrzynia raczej nie, chyba że jej hydraulika, ciężko stwierdzić, ale jak na ciągnik za tyle kasy to wg mnie przesada, trochę może wyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15406
44 minuty temu, agrotechnicZ165 napisał:

Ty masz starą wersję która opierała się na sprawdzonych 5020 i te ciągniki naprawdę są wytrzymałe i bezproblemowe (w mojej dawnej robocie mają 5080R który lata 4 rok z paszowozem teraz, nakręcili mu 14 tysięcy godzin i pracuje dalej bez zarzutu, jeśli nie liczyć zajechanego rozrusznika). 5R z tego tematu to kompletna nowość- nowa kabina, nowe wnętrze kabiny, przekładnia, etc. A jak wiadomo jest pewna zasada że nie kupuje się pierwszej serii z kompletnej nowości.

PS- ja wiedziałem że LBI to zobowiązuje do bycia nie do końca inteligentym, ale Ty rolniku już chyba kwalifikujesz się na jakiegoś kwatermistrza albo innego szefa szefów. Zastanów się 3 razy co piszesz a jak d*pa Cię piecze że ktoś ma a Ty nie to może mniej ostrego jedz? Albo jedź zarób i niech też Cię będzie stać. O, otwórz serwis joderów, skoro takie awaryjne to zaraz będziesz szejkiem albo innym koktajlem śpiącym na kasie. :D

               LBI

L - ludzie

B- bardziej

I - inteligentni

 

A dżondyra jak bym chciał to bym kupił, za ursusa byłby lux

Jednego mam to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2159

Chyba chciałeś napisać

          LBI

L - ludzie

B- biednie

I - inteligentni

;) 


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2209
2 godziny temu, Uziu92 napisał:

skrzynia raczej nie, chyba że jej hydraulika, ciężko stwierdzić, ale jak na ciągnik za tyle kasy to wg mnie przesada, trochę może wyć.

Miałem 6RC na testach i nic nie wyło. Sąsiad ma NH model chyba  t5.100 to tam skrzynia troche hałasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1493

6rc to nie 5r

Edytowano przez Tigon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohyl    49

Tylko że tłoczkowe pompy są dostępne w 6 RC a w 6 MC nie są dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

A co słychać u "upadłego jelenia" ?? Kupił juz te 6230? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj