danielo2007

Problem z nowym John Deere 5R 5100R

Polecane posty

Mohyl    48

Nie wiem co wy tam macie z tymi felgami ja mam 6095mc i wszystko w porządku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasz76    0
Dnia 2.01.2020 o 22:40, Piters182 napisał:

Więc jak by badacie czy felga jest krzywa czy nie? Jak buja ciągnikiem, to buja, ale ciężko dojść która felga jest krzywa, więc to pytanie. Szczególnie pytanie do Tomasza76.

 Witam w ciągnikiem buja widać to dokładnie jak jest kabina amortyzator między lampami przednimi a tłumikiem.( Przy słupku od kabiny) jak się rozszerza i zwęża przednie koła to rzutem oka widać jak bujają, a najlepiej unieść ciągnik z tyłu obydwa koła wyłączyć się przedni napęd inna zakresie a biegu Puść sprzęgło powoli a druga osłona żeby trzymał listwę rzeczy martwej to znaczy sztywnym ciągu Rozmawiałem z chłopakami z zserwisu dopuszczalna norma bujania 4 mm Max. 

12 godzin temu, Mohyl napisał:

Nie wiem co wy tam macie z tymi felgami ja mam 6095mc i wszystko w porządku 

Bo się przysiadłeś Ursusa C360 i czujesz? 

23 godziny temu, michalcium napisał:

Co jest na video bo niestety nie działa 

Dnia 2.01.2020 o 22:40, Piters182 napisał:

Więc jak by badacie czy felga jest krzywa czy nie? Jak buja ciągnikiem, to buja, ale ciężko dojść która felga jest krzywa, więc to pytanie. Szczególnie pytanie do Tomasza76.

Jak ci nie będzie od chciał otworzyć To pobierz to na smartfona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

A może ty masz jakieś opony trafne? Bo na video widać że rurka mierzy te bujanie na wysokości opony nie felgi chyba że tylko takie złudzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

Chyba za tego mojego na mszę dam że się bez takich cudów opisywanych tu trafił 😞przy 40 na godzinę to musi być masakra w kabinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasz76    0
6 minut temu, michalcium napisał:

Chyba za tego mojego na mszę dam że się bez takich cudów opisywanych tu trafił 😞przy 40 na godzinę to musi być masakra w kabinie 

Jakie opony ma z tyłu rozmiar 34 czy 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1367

Mój stał na wąskich do warzyw pod kogoś był ściągnięty  jak go zamawialem to felgi z oponami zamówili odrazu wymiar jaki chciałem i może na moje szczęście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moj tez nie bója, tylko hamulce sie zapowietrzaja i hydraulike dziwnie słychać jak np podnosze ładowacz tak jakby hylo mało oleju. Chodź jest w normie. (pompa zębata) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohyl    48
15 godzin temu, tomasz76 napisał:

się przysiadłeś Ursusa C360 i czujesz

Zaraz tam z c 360 czy każdy zaraz musi się przesiadać tylko z 60 co za paranoja społeczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasz76    0

U mnie znów z hydrauliką wszystko w porządku Tylko jak odpalę ciągnik przez chwilę brzęczenie a później ustawię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
6 godzin temu, Mohyl napisał:

Zaraz tam z c 360 czy każdy zaraz musi się przesiadać tylko z 60 co za paranoja społeczna 

Jak ktoś sie przesiądzie z 60 na jakiś inny zachodni to nawet jakby bujalo nim jak wierzba na wietrze to i tak tego nie wyczuje😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
56 minut temu, tomasz76 napisał:

U mnie znów z hydrauliką wszystko w porządku Tylko jak odpalę ciągnik przez chwilę brzęczenie a później ustawię. 

Jaka pompa, masz ładowacz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasz76    0
21 godzin temu, przemek28_28 napisał:

Jak ktoś sie przesiądzie z 60 na jakiś inny zachodni to nawet jakby bujalo nim jak wierzba na wietrze to i tak tego nie wyczuje😂

Bez przesady tak aż nie buja jak wierzba na wietrze, ale felgi są i tak Krzywa ale nie odpuszcza bo to jest gwarancja żeby było dobrze będą wymieniać do skutku. 

21 godzin temu, michal_xs napisał:

Jaka pompa, masz ładowacz? 

Ogólnie nie wiem ale jest to 117 litrów na na minutę a ładować oryginalny  John Deere. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenicus    0
Napisano (edytowany)

Witaj, chciałbym się Was poradzić, bo też jestem od niedawna właścicielem nowego JD 5575e i coś za dużo mankamentów. Wczoraj już przegiął pałę bo wysiadły mu hamulce i chciał mnie wsadzić do rowu z opryskiwaczem. Moje pytanie jak zglaszasz te usterki w formie papierowej bo ja w sumie dzwonię i przyjeżdża zawsze uprzejmy chłopak ale coś tam odpowietrzy coś naobiecuje a trzeba się jakoś konkretnie wziąć za to póki gwarancja. 

Edytowano przez Irenicus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bierz tylko pisemnie. Wysyłaj na pocztę meilem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ponoc sa zestawy naprawcze do hamulców. Ktos mial założone juz imoze cos powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

znam dwie osoby z zamontowanym zestawem od ok tygodnia i wszystko działa poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rozumiem a z tym szarpaniem rewersu od czasu do czasu coś wiadomo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

wciąż wrzucają nowe oprogramowanie do skrzyni i coś tam się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Poprawiaja niby to finalne z konca roku 2019?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

Byś musiał w serwisie zapytać czy po Twoim numerze seryjnym jest nowy soft do skrzyni. Zresztą i tak przyjadą zrobić te hamulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A slyszal ktos o pękających sprezynach od pedału sprzegla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj