Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

  1. Ostatnia godzina
  2. za holere bym nie pryskal, kilku odważnych u mnie w okolicy pryskalo i tera maja kolorowo na polu
  3. Gazują dziada Nie wiem czy taki dobry jak tak mrozi😬
  4. A gdzie tam wołek mi się wdał pierwszy raz w zyciu .
  5. owies będzie prawie suchy i albo kosci i odrazu w bele akbo skosic wieszk kombajnem na ziarko a reszte kosiarka w bele
  6. dysydent

    fasola

    nic tylko komisję lekarską z KRUS nasłać do ustalenia czy się do renty inwalidzkiej nie kwalifikuje jeśli by sam się na takie coś porywał Choroby psychiczne mają spory udział w "uprawnieniach" do takich rent i relatywnie trudno udowodnić symulanctwo w tym przypadku nikt by nawet nie śmiał podejrzewać że symulant
  7. konteno

    Ursus C-360 i Siloking

    moi sąsiedzi obaj dekarze i sie pobudowali bez credo
  8. Dziś w nocy było -1/-2 jutro ma być 20 stopni i chce jechać etefon+triazol+strobiluryna+mikro+siarczan magnezu, za wcześnie po przymrozku czy bez obaw można polecieć?
  9. Tadeus😄 Po t1+r1 i dość ostrych przymrozkach. W probusie mam wszystkie z mozliwych chorób a tadzik luks się trzyma
  10. U mnie podobnie , I ze dwa brakuje . Do paszowozu najlepiej dwa traktory ,i żeby tylko do tego były ,no i zostaje dwa na gospodarkę ,w okresach polowych tych dwoch trzech brakuje by nie przepinać się . Tak jak z wałkiem wom ,każda maszyna ma swój ,tak i z traktorami . Ale to byłaby wygoda [gdyby nie ubezpieczenia ,przeglądy i awarie] Czyli bydełka nie masz .
  11. Kto bogatemu zabroni 😜 A na poważnie jeśli jeśli taka potrzeba to czemu nie. Ja na 18ha mam jeden, Wuja przez płot 25ha też jeden.
  12. tytanowyJanusz

    Żyto na kiszonkę

    Dobry czas 😎. Gdzieniegdzie zawieruszył się rzepak?
  13. 80 tysięcy czyli co 16,7 cm w rzędzie
  14. na 25ha mam 4 ciągniki... i co w tym dziwnego 🤔
  15. Tylko co 4 godziny Tylko co 4 godziny roboty są dobre ale nie oszukujmy się jak jest max 60 krów , najlepiej 55 na robota. powyżej trzeba podganiac częściej prawie co 4-6 godzin trzeba podganiac najlepszy robot to dobry pracownik
  16. slawek74

    Ursus C-360 i Siloking

    olej ostatnio zmieniałeś ? chyba na kujawski....
  17. To umnie na wschodzie i przymrozków nie było nawet śronu na szybach w samochodzie.
  18. Fasoli w kwietniu nikt nie siał, dużo ludzi siało po ogrodnikach , więc i zbiór często wychodził na wrzesień , a we wrześniu to już różnie było, no i nikt nie siał tyle hektarów co teraz , ludzie sieli po hektarze góra 2 ,.
  19. No złożyć 10-20ha w kozły a potem to wymłócić to teraz dla nie jednego byłoby wyzwaniem nie do pokonania..
  20. Pamiętaj że Polska stała małymi ciągnikami, więc nawet zakup ogromnej ilości nowych maszyn nie sprawił ze inne stoją po krzakach. Gro złomu poszło na części. Duże gospodarstwa zlomiwaly na potęgę 60 czy 385
  21. w sumie sam wolałbym robota wstawić niż opłacić podobne pieniądze za hale. przynajmniej ie trzeba być co równe 12 godzin w dojeniu....
  1. Załaduj więcej aktywności
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj