Polecane posty

rafix255    39
lukbold    1054
Pany dyć to nudne już jest... Niech se kupują co chcą jak są ograniczeni na umyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 godzinę temu, Agrest napisał:

A tak szukam i nie szukam. Ogólnie 6-8t z wywrotem na 3.

 Tylko przed chwilą odjechał gość i zaproponował mi gospodarkę do kupna.  Do  wiosny mam ciężki temat do przetrawienia:P i ewentualną wielką zmianę planów.

Ty za przyczepą ja za pługiem obrotowym ogólnie nie ma co się spieszyć bo zawsze coś nowego pojawia się w ogłoszeniach ¬¬ a co do kupna gospodarki to faktycznie musisz się z tym tematem dobrze przespać  :/:S-_- a tak z czystej ciekawości to całe gospodarstwo czy tylko ziemię i ile ha 9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Oj buja -ale było by czym pod kościół zajechać - pakiet skóra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Nawet moja Pani powiedziała,że ładny:D

szkoda,ze mieszkam 50 m od kościołą nawet bym się nim nie pochwalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Tyle kasy za same, jak można mieć za to "idealny 7745 turbo import pierwszy właściciel opony od nowości nigdy nie rozbierany"? :)

@rafix

Znajomy 3350 z turem kupił ze dwa lata temu za ~40 od handlarza-z tego co wiem to tylko go potem odmalowali i bezawaryjnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logan3512    140

Potrzebuje kupić 2 metrowa łyżkę do tura jaka  byście polecieli co by nie była przesadnie ciężka ale żeby się i nie pogiela w przystępnej cenie województwa Lubelskie mazowieckie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9235
tomo12    373
A ja od siebie polecam łyżkę Pronaru, jeżeli nie masz zamiaru użytkować jej do ogromnych ciężarów z tego względu, że nie posiada wzmocnien w środku. Łyżka jest u mnie już chyba 8lat i oceniam pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

Panowie ile rozsądnie można wyłożyć na przednie koła z zetora 52/7211, opona do jazdy ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83
5 godzin temu, logan3512 napisał:

Potrzebuje kupić 2 metrowa łyżkę do tura jaka  byście polecieli co by nie była przesadnie ciężka ale żeby się i nie pogiela w przystępnej cenie województwa Lubelskie mazowieckie 

Jeśli województwo mazowieckie to polecam Ci firmę Hydrometal, dorabiają łyżki pod wymagania.

Edytowano przez kedziorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

@rzaremba kupowałem w tym sklepie już kilka razy,kontakt bardzo dobry, i przede wszystkim fachowy. Jak powiesz im do czego chcesz go zakładać to ci powiedzą czy będzie ok czy polecić jakiś inny. O produkcie po pół roku użytkowania mogę powiedzieć że jest ok, ale to tylko pół roku użytku. Jakby nie patrzeć dają dwa lata gwarancji. Tylko dlaczego przy siłowniku z twojego linku takie małe przyłącze,ja kupowałem siłownik o połowę mniejszy i miał przyłącze 22x1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
19 godzin temu, farmtrac8244 napisał:

A początkowa cena jaka była? Tak z 63 może i by ktoś dał

73 tysie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Oby tylko nie stał się twarzą parlamentarzysty - takie ciele co tylko budżet doi.

 

Ps. Wklejajcie linki do ogłoszenia, żeby w środku nie było tego                i2/

U mnie na g. chrome muszę to wykasować żeby przejrzeć ogłoszenie.  Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj