Polecane posty

farmtrac8244    441
bratrolnika    28760
12 godzin temu, Agrest napisał:

Ps. Wklejajcie linki do ogłoszenia, żeby w środku nie było tego                i2/

U mnie na g. chrome muszę to wykasować żeby przejrzeć ogłoszenie.  Też tak macie?

jak dodajesz z telefonu to tak właśnie wskakują, że niby z wersji mobilnej, jak na tel. przeglądasz to jest ok, ale na komputerze to ciężko się ogląda, tak jak piszesz

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

sołtys48 on wart tej ceny,ale do roboty jest za***iście niewygodny bo dzwignia od podnośnika dział odwrotnie i syn belą w garażu prawie mi dach wywalił,a telefonów za nim opór-tanio kupiony i tanio pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

sołtys48 jd z serii 4040 i tym podobne unikaj bo to były wersje z po-----ą hydrauliką i niema mocnych by to robili w normalnych pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

ihc 955,1055,1255 z seri xl można dobrego znależć za 20-22 tys,dołożyć opony za 1000-1500 zł blacha gruba,silniki jak nie przegrzane to nie do zamulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19728

Mi najlepiej IHC pasował bo mam już jednego i wiem co to za bestia-pokaż mi chociaż jednego w dobrym stanie w takiej kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

mam pytanie czy ciagniki z holandii maja pneumatyke i jak jest z ich rejestracja w pl?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

tego co sprzedałem,trzeba było dołożyć tylko na tył opony a był w super stanie-tego co mam to się przy nim chowa a kupiony był tanio,a odnośnie ciągników z holandii to trzeba sprawdzać dokładnie po roczniku,modelu,i jego latach produkcji-miałem kilka i każdy był odmłodzony,jak już jest zarejestrowany lub ma zrobione pierwsze badania techniczne to pół biedy ale jak nie i brak znajomości to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

za 2 to bym znalazł prawie nówki tylko trzeba się popytac po handlarzach wkoło zbuczyna-tchórzew,modrzew,wąsy-tam sprowadzają ciągniki po 100-200 tys i jak opony na takim poddarte to zmieniają na nówki a kupujący i tak za nie zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

Ten przodek na hydraulikę działa tylko niezależnie od modelu ma podobną niewielką moc. Z błota się tym nie wygrzebiesz. A co do hydrauliki w JD to ona jest dość prosta tylko jak nigdy w tym nie grzebales to podejście jest inne niż w naszych krajowych ursusach. Dzielniki ciśnienia korektory czy regulatory wydatku to tam norma i bez schematu nie ma co się brać. A najlepiej mieć książkę serwisową danego typoszeregu np 24xx i wszystko idzie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

W moich stronach silnik,jeszcze prostszą skrzynię to jest komu zrobić ale hydrauliki i elektryki to nie za bardzo-piszę o zachodni w cenie 20-30 tys bo te droższe to jest komu robic ale to inna kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj