Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Slodki66    884

W stosunkach z Panem biedroniem to ja bym Mirro radził daleko idące środki ostrożności. Po wojskowemu to żec można ubezpieczajcie tyły! 

Co do jaj to nie stwierdzisz piotreku1 czy i jak są stare (chyba że smierdza) więc ja sobie robię jajecznicę z kiełbasą a skoro ty uważasz że to ma inne zastosowanie to próbuj tylko nie zapomnij o cebuli żebyś sobie mógł po konsumpcji tłumaczyć że te łzy to od cebulki właśnie a nie z bólu..... dupska.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
46 minut temu, racyl napisał:

Ty masz jakieś zajęcie oprócz pilnowania komputera ?

Nie goń w pole już starych, daj im odpocząć. czas się wziąść za robotę.

 

Wczoraj wsiałem 20 ha szparagówki, do momentu kiedy nie wypłynąłem z pola. Kolejne 20 za tydzień. Dziś pryskać się nie da to robię przy gratach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jasne. tylko dzień w dzień na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3142
Napisano (edytowany)

 

5 minut temu, mirro napisał:

Wczoraj wsiałem 20 ha szparagówki, do momentu kiedy nie wypłynąłem z pola. Kolejne 20 za tydzień. Dziś pryskać się nie da to robię przy gratach. 

Mocno wlało u Ciebie? zobacz w temacie fasola jakie ryżowiska porobiło gdzieś niedaleko ode mnie.
U mnie już wsiąkło ale też nawet piechotą w pole nie wejdzie.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Moje chłopki też na farming symulator tez sieją, zbierają, sprzedają. podtopień tylko tam nie ma

 

 

 

1 minutę temu, dysydent napisał:

 

Mocno wlało u Ciebie? zobacz w temacie fasola jakie ryżowiska porobiło gdzieś niedaleko ode mnie.
U mnie już wsiąkło ale też nawet piechotą w pole nie wejdzie.

A komputer ci nie nalało

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3142

nalac nie nalało ale wczoraj na pioruny musiałem wyłączyć (też tam w fasoli wspomniałem) 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412

Strategia siania na polach z domieszką piasku jednak zdaje egzamin 50 ha w jednym w miarę płaskim kawałku. Wczoraj stała woda a dziś już ładnie przewiewa. Dalej gdzie zaczynają się gliny i pagórki armagedon. Nie wiem czy marchewka u ludzi da sobie rade bo miejscami ciężko rządki wypatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

dysydent - nie jesteśmy dzieci aby się o byle szczere słowo obrażać. Napisz co uważasz. Swoją drogą to dobrowolna rezygnacja z uczestnictwa w tym procesie także w rozmaity sposób może zostać postrzegana. mirro - ja miesjcami mam wrażenie, że mam piasek z domieszką ziemi. Ale tam łubin i gryka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412

A ja miejscami mam duuuuuuużą domieszkę piasku. Nawet obok była kopalnia jak budowali "S".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

a ja uważam że pójście na wybory to powinność , być może jak kiedyś wprowadzą głosowanie przez internet to i frekwencja bedzie wieksza a już jak by co , to program który by nie przyjmował błednie wypełnionej karty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412

Ale jaja, PiS oszukał policję.😂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
7 godzin temu, mirro napisał:

Ale jaja, PiS oszukał policję.😂

 

judasze mają pożywkę.

 

Jak się skończy mamusi renta to i internet odetną i przestaną pierdzieć w fotel

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, racyl napisał:

przynajmniej od prezesa dostanę teraz 2x 500+. A tobie biedroń czy kolesie z PO moga co najwyżej otworzyć kolejny hostel dla ciebie i twego partnera

Wolisz dostać bo zarobić nie potrafisz przykre , oby twoje dzieci nie brały z Ciebie przykładu . Bo Zazwyczaj niezaradnosc zyciowa przechodzi z pokolenia na pokolenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597

Bieńkowska powiedziała jak się zarabia . O taką kasę pewnie Piotrowi chodziło . 😁 Opozycja to była zaradna .  👏👏👏👏

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
35 minut temu, piotreku1 napisał:

Wolisz dostać bo zarobić nie potrafisz przykre , oby twoje dzieci nie brały z Ciebie przykładu . Bo Zazwyczaj niezaradnosc zyciowa przechodzi z pokolenia na pokolenie 

niezaradność to Ty masz umysłową bo oddajesz głosy na tych co nic nie dają w zamian. jak to mówią pożyteczny idiota. zapomniałem przecież ludzie spod tęczowej flagi się nie mają dzieci  to i im nie potrzebne 500+ 

ja zarabiam a że chcą mi dawać to niech dają. pogardzić to ja moge towarem w sklepie ale nie czystą kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

racyl - to napisz kiedy obwodnicę Polkowic dokończą i czy wogóle wezmą się za S 3 od Bolkowa. Pasuje mi ta trasa i chciałbym wreszcie dostać... W robieniu w ch to oni są "miszcze" i to było od dawna wiadomo. Zastanawia mnie tylko po grzyba Policjantom ten typ śmigła? No poco? Przecież mogli sobie z wojska pożyczać... Policji uważam raczej nośnik sprzętu a to lekkie sprawy, niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, dysydent napisał:

 

hmm ... no cóż Ciebie ostatniego bym posadził o nie wziecie udziału w wyborach do PE . prawodastwo unijne stanowi 80 % prawa stanowionego i to obywatelom powinno zależeć  na jakosci prawa , to my powinismy tak wybrac aby nasze dzieci czy wnuki  w polsce miały prace pozwalającą na godne i dostatnie życie  i nie na emigracji , prawo unijne to miedzy innymi  wydzielenie zbiórki odpadów na rzecz prywatnych podmiotów - gminy musiały zaprzestać zbiórki odpadów  , teraz bedą wieksze koszta związane z energią odnawialną które wszyscy odczujemy .dale by wymieniał niektóre pomysły są dobre  ale ta unia pod tym zarządem wychodzi przed szereg w swiecie  , i to obywatele ponoszą najwieksze koszta tych zmian i nie dogodnien                  DTaras każdy by chciał aby jak najszybciej zbudowali nam droge ale zarówno poprzedni rząd jak i obecny prowadzi budowy ale nie wszystko naras 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

puki co mają  robić s19 koło mnie. Od lublina w kierunku rzeszowa .

na razie nic się nie dzieje chodzili rzeczoznawcy i cisza. niektórzy szykują sie do wyprowadzki ale nie mają żadnych decyzji

dla m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186
9 godzin temu, dysydent napisał:

Jedni z Ewangelii Konstytucję chcą robić, inni z pederastów i nierobów normę paru takich chce aby raz ich wybrano to z wybieraniem skończą.
 

Z tym ze pamiętaj o tym że w UE większość stanowią lewacy więc jako przeciwwagę warto oddać głos na prawa stronę aby trochę ich zastopować

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

@maroon masz na myśli prawą stronę czyli pis? 😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186
Napisano (edytowany)
6 minut temu, Mich9 napisał:

@maroon masz na myśli prawą stronę czyli pis? 😁

Raczej Konfederację Kaczyński i PIS ostatecznie się pogrzebał poparciem dla stworzenia armii europejskiej

Edytowano przez maroon
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3050

u mnie dopiero teraz zaczelo padac......

co to jest ta konfederacja ??? ogladam pasjami tvp-info i nic na ten temat nie slyszalem 😊😊😊

dtaras-po co sa te policyjne smiglowce-sa sie zastanawiam jak leca nade mna, woza brozke do przecieszyna ?? lataja do wadowic, oswiecimia, czasami to zaraz wracaja ,raczej nigdzie nie zdazyly zaleciec, wyladowa i wystartowac- pewnie je docieraja, maszyny i piloci swoje musza wylatac-nawet bez celu....

w krakowskim centrum onkologii zlozyli wypowiedzenia wszyscy onkolodzy-zostana tylko stazysci i ordynatorzy,  rehabilitanci szpitalni zaczeli  po tygodniu strajku glodowke-na szczescie tam gdzie chodze nie strajkuja.

z tylu kurwizji...

https://trojmiasto.onet.pl/lukasz-s-z-zarzutem-znecania-sie-nad-konkubina/9nd8s5c

prawi i sprawiedliwi

https://trojmiasto.onet.pl/pomorze-byly-polityk-pis-uslyszal-zarzut-zabojstwa-zony-i-usilowania-zabojstwa-syna/09h45k8

wlasciciele biedronki i lidla juz drza 😏

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/dyskont-mere-wchodzi-do-polski/9jdmdk3?utm_source=detal_viasg_businessinsider&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne&srcc=ucs&utm_v=2

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3142
2 godziny temu, maroon napisał:

Raczej Konfederację Kaczyński i PIS ostatecznie się pogrzebał poparciem dla stworzenia armii europejskiej

w tej konfederacji są tacy co zawsze łączą dwa słowa - "tfu, demokracja"
ktoś pluje na mój głos a ja ... ?
Politycznych idiotów starych już mamy dostatek
chociaż 

54 minuty temu, jacus napisał:

co to jest ta konfederacja ??? ogladam pasjami tvp-info i nic na ten temat nie slyszalem 😊😊😊

ja telewizji nie oglądam ale na yt ich pełno i taka "cisza" w mediach oficjalnych może im nawet zrobić przysługę.

dawno temu zauważyłem ze narasta społeczne przyzwolenie na rządy twardej ręki i co prawda w konfederacji też zbieranina ale również i takich co ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5579
8 godzin temu, racyl napisał:

wziąść 

 

 

8 godzin temu, Slodki66 napisał:

żec

Czemu zwolennicy PIS tak kaleczą ortografie? 

7 godzin temu, racyl napisał:

jasne. tylko dzień w dzień na forum

Cos jak ty

7 godzin temu, jarecki napisał:

a ja uważam że pójście na wybory to powinność , być może jak kiedyś wprowadzą głosowanie przez internet to i frekwencja bedzie wieksza a już jak by co , to program który by nie przyjmował błednie wypełnionej karty .

Przez internet nie zrobią bo by przegrali

5 godzin temu, racyl napisał:

niezaradność to Ty masz umysłową bo oddajesz głosy na tych co nic nie dają 

Jak dajom to dobre som 

5 godzin temu, racyl napisał:

puki 

Pukasz Biedronia?  ANALfabeta

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj