Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

DTaras    1947

Najbardziej to mnie drażnią ceny w sklepach i u dostawców. A co ktoś gdzieś komuś powiedział i niewiele ma ze mną wspólnego mało mnie interesuje. @mirro - siły powietrzne RP dysponują jakimś czterosilnikowym, turbośmigłowym transportowcem? Coś takiego właśnie podchodziło na Babimost. Szachownicy nie dostrzegłem sle teraz to są chyba niewielkie oznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572
Napisano (edytowany)
8 godzin temu, OnufryZagłoba napisał:

@jacus @mirro @Ulman @DTaras Ale Was platforma w h*ja robi .

Z czego wnioskujesz ze jestem ich wyborcą? 

@mirro, jest to cos warte? https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/wojsko-kupuje-ciezarowki-jelcza/tyfqwfs

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Widzieliście jak ostatnio szczują na konfederację? Oznacza to że w normalnych sondażach pewnie ma ponad 10 %

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Ciekawe co się stało że jednak podwozia będą z Polski? Niedawno jeszcze mówili iż baterie bierzemy razem z podwoziami. Podejrzewam że to zamiast czegoś. Może zamiast produkcji elementów pocisków? 
Jakby tak najprościej podzielić to wychodzi jakieś 2 miliony za sztukę. Standardowa cena u Jelcza, bo poprzednie pojazdy dla WOT też leciały w tej cenie. Czy to warte tych pieniędzy? Sami chyba robią tylko kabiny i ramy, silniki Cummins i chyba dużo więcej polskiego tam nie znajdziesz. Cena chyba trochę wyśrubowana bo przecież to pojazdy pod zabudowę, więc pewnie kabina z ramą a wyposażał będzie kto inny.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572
15 minut temu, Mich9 napisał:

Widzieliście jak ostatnio szczują na konfederację? Oznacza to że w normalnych sondażach pewnie ma ponad 10 %

Ano szczują bo mają w tym wprawę. Kto nie z nimi ten przeciwko im - jak za starych dobrych czasów. Kto  jeszcze ma rosnace notowania to trzeba obsobaczyć na maksa, no i oczywiście spozytkować wpojone fobie czyli opłacani przez Putina, albo zydów Niemcy, masonów oraz ekologów albo córki lesników.  Ciekawy jestem jakie tak naprwade sa sondarze bo ruchawka w PISie niesamowita. Opluwaja kogo sie da, obiecują co weekend coraz nowy socjal a do tego jeszcze  pedofilia w kościele i chęć skierowania problemu pedofilii na inne srodowiska by sprawę nieco rozmyć. 

Co do konfederacji to mimo ze głupia Godek i nawiedzony Winnicki są w strukturach to i tak zagłosuje na kogoś z tej listy ale z Wolności


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Koledzy , a o działce Pana Pinokia coś pisaliście ? Bo tak nie czytałem całości dzisiaj .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Znaczy się że zioło przypala?😘


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
101010    379
10 godzin temu, OnufryZagłoba napisał:

@jacus @mirro @Ulman @DTaras Ale Was platforma w h*ja robi .

 

 Towarzysz GRUpiński ma zeza ale patrzy perspektywicznie .
Najpierw wygra wybory , a dopiero potem odda pedofilom dzieci w małych miasteczkach.
A jacusie , mirrusie , ulmanki  i cała reszta tęczowych chłopaczków i tak  wszystko bezmyślnie  łykną .
Tak właśnie funkcjonuje służalczy układ pomiędzy Platformą Obywatelską a jej wiernoPOddańczym gamoniowatym elektoratem .
  • Like 2
  • Thanks 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

okazalo sie ze konfederacja oszolomow zaszla pis z prawej flanki- rzeczywiscie w niektorych sondazach maja pod 10 %,  co jest o tyle realne ze w pis-owskich sondazach maja 3 % 😛, cjiekawe co sie zdarzy za tydzien- na szczescie oszolomy maja wszczepiony gen auto-destrukcji i jak zwykle sie beda sie zrec miedzy soba i szybko sie rozpadna-vide los kukiz-15

mosci zaglobo- ja jestem zwolennikiem zwiazkow partnerskich bo to jedyna szansa dla takich jak ty,tobie podobni, twoj prezes, biskup,prezydent zebyscie w koncu byli szczesliwi i mieli kogos oprocz redtuba😂, na waszym zadupiu zostali tylko starzy kawalerowie wiec dajcie sobie szanse na odrobine szczescia😍

dalsza czesc bajki o dobrym pinokiu i zlym dzepetto

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ksiadz-ktory-sprzedal-dzialke-morawieckiemu-awansowal-na-generala/8405xrg

na koniec naprawde dobra wiadomosc, choc to wynik albo in-vitro albo odstawienia tabletek antykoncepcyjnych-w pis-ogrodzie to grzech smiertelny, ksiadz oko na pewno nie ochrzci-wlasnie gadal o gejachw kurwizji-stawiam dolary za orzeszki  ze on jeden z nich😛, jeden z najlepszych ksiezy ktorych znalem byl z nim na roku w seminarium.......

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/szescioraczki-urodzily-sie-w-krakowie-pierwszy-taki-przypadek-w-polsce/s8z0p27

 

byle kiedys w euro-parlamencie, wycieczka oficjalna wiec niewiele zobaczylem . 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572
Napisano (edytowany)

Na razie to jeszcze PIS nie zabrał dzieci z plebanii  od wielebnych. 

Zaiste prosty jest twój świat kolego. Jest tylko PIS i POi jak sie nie popiera jednych to z automatu yrzeba popierać drugich.  Smutne to ale tak właśnie wyszkolono elektorat PISu. Po czym domniemujesz ze jestem wyborcą PO?

Jacuś, konfederacja zaszła PIS z prawej strony bo od lewej już nikt nie zajdzie z braku miejsca.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

jacuś - w Polsce niemożna 6 podawać więc jak in vitro to import z Czech, Ukrainy lub USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

istnieje w polsce jeszcze prawdziwa lewica-typu ikonowicz czy zandberg, wiec miejsca do sciany  przy ktorej stoi komunistyczna partia polski jeszcze jest sporo miejsca...

na aborcje mozna jechac do czech czy na slowacje wiec i in -vitro tez mozliwe, mam nadzieje ze nie chinskie 😛. dostali karnety na cracovie, nie pisza skad pochodza rodzice ale w wielu miejscach krakowa czy malopolski to kiepski prezent, sam bylem swiadkiem niedawno jak matka takiego jednego-nielicznego u nas- wislaka pytala sie go czy poszedl do sklepu w troj-kolorowej koszulce, byl wypity ale nie na tyle zeby swetra nie zalozyc😊

swiateczna paczka- zwana szlachetna choc ostatnio szlachetnoosc zastapily pieniadze, ciekawe kto w nastepne swieta w tym wezmie udzial....

https://krakow.onet.pl/krakow-sad-ustanowil-kuratora-dla-stowarzyszenia-wiosna/kvm85lp

koscielna pedofilia jest teraz uzywana politycznie- od kilkunastu lat o tym pisano i malo kto sie tym zajmowal-ostatnio interaktywna mapa pedofili, a teraz jeden film i bomba w szambie wybuchla, a tak realnie to malo znaczacy fakt- nie wchodze tu w ocene moralna i prawna, nieszczescie ofiar... to tylko polityka, zadna z opcji nic z tym nie robila przez wiele lat-po,sld,psl,pis itd,itp zamiatali sprawe pod dywan.................


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

A czym się tak bardzo Ikonowicz czy Zandberg różnią od PISu  za wyjątkiem emigrantow i związków partnerskich z całą otoczką?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

ogladam studio polska-tam stale wystepuje ikonowicz[zreszta to brat gesslerowej]i zawsze mu daleko do jego kolegow z pis-u, kolegow -bo paru takich hurra patriotow swoja kariere polityczna zaczynalo w odrodzonej polskiej partii socjalistycznej czy innych takich organizacjach, ikonowicz czesto to im przypomina, taki borowski czy stankowski  to kiedys byli prawdziwi socjalisci........dzisiaj byl po teleexpresie i tez ostro napieprzal ogorkowa i pis, bez pardonu nazywal ja partyjna dziennikarka i opowiadal o zapomnianym programie mieszkanie +

zandberga pis-owcy powinnni po nogach calowac- gdy nie jego wystapienie w debacie przed wyborami 2015, sld by sie  spokojnie dostalo do sejmu i musieli by robic koalicje z kukizem-a jak by to wygladalo, chyba podobnie jak z samoobrona i lpr..

https://www.chamsko.pl/95169/Kisiel_w_spodniach


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

Chyba większej amnezji zbiorowej jak PO PSL wraz z elektoratem to nie ma w tym kraju  a i w UE całej ze święcą szukać. Ci pierwsi zapomnieli że przez osiem lat cokolwiek obiecywali a ci drudzy że nic z obiecanek nie zostało zrobione. Żeby tego było mało to nie to że nie zrobiono za PO PSL co obiecane tylko zrobiono to czego się zarzekano że się nie zrobi. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5572

Przez osiem lat rządów PO PSL.............. Wszyscy znają to na pamięć bo  jest to powtarzane codziennie przez ostatnie 4 lata


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

To co na kogo głosujecie póki niema ciszy wyborczej to zróbmy sondaż na AF

Ja na PiS 👍🏻

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1947

Żeś pokazał... Znów, tak jak w każdych wyborach, głosuje się na autorytet. Głosowanie na byle kogo byle z konkretnej partii to całkowite ominięcie sensu tej imprezy. Ja nie widzę nikogo zatem póki co: głos nieważny.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

chyba co niektórzy są za legalizacją związków bo nie mają wiedzy jak to jest do tej pory , nikt nie broni im mieszkac razem ,i dziedziczyć majątek po partnerze ten cały szum to jest chyba pod wybory aby pokazać że jest taka grupa która jest szykanowana i wygnana do podziemie , ale co gorsza to taka narracja trafiła do wyborców do których była skierowana . 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodki66    884

Na PiS zagłosuje oczywiście z prostej przyczyny bo nie ma realnej alternatywy i tyle w temacie. 

Na zawodowych złodziei głosu więcej marnować nie zamierzam. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
9 godzin temu, Ulman napisał:

Na razie to jeszcze PIS nie zabrał dzieci z plebanii  od wielebnych. 

Zaiste prosty jest twój świat kolego. Jest tylko PIS i POi jak sie nie popiera jednych to z automatu yrzeba popierać drugich.  Smutne to ale tak właśnie wyszkolono elektorat PISu. Po czym domniemujesz ze jestem wyborcą PO?

Jacuś, konfederacja zaszła PIS z prawej strony bo od lewej już nikt nie zajdzie z braku miejsca.

Bo złego słowa o nich nie napisałeś a jak coś to wiewiórczo . Jak jestem w błędzie to udowodnij .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3115
Napisano (edytowany)

Jedni z Ewangelii Konstytucję chcą robić, inni z pederastów i nierobów normę paru takich chce aby raz ich wybrano to z wybieraniem skończą.
Nie jestem cyrkowcem aby w tym brać udział w ogóle z dwóch powodów; kogokolwiek bym nie wybrał będę żałował a drugi to względy techniczne bo najpewniej nie zdążę wrócić w zasięg rodzimej komisji wyborczej a i starać się nie zamierzam bo jak, wyżej bo "zawodowców" takich wszędzie pełno widzę a za krótko poszczególne "szajki" się utrzymują aby warto bylo do którejkolwiek przystawać.
Dobrze że mamy wybory do ue pierwsze to w następnych być może trzeba będzie znów glosować przeciw jak kiedyś już z Tymińskim było a to teraz to sondaż co w nas wszystkich statystycznie siedzi.
Nie patrzę co dobrego "wybrańcy" mogą zrobić bo oni to będą robić naszymi rękami , oceniam ile szkód mogą wyrządzić i  najskrajniejsze oszołomsto przynajmniej w sondażach rozłożyło się w nieszkodliwych procentach

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12zbyszko    597
35 minut temu, DTaras napisał:

Żeś pokazał... Znów, tak jak w każdych wyborach, głosuje się na autorytet. Głosowanie na byle kogo byle z konkretnej partii to całkowite ominięcie sensu tej imprezy. Ja nie widzę nikogo zatem póki co: głos nieważny.

To chociaż podpisz listę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386
5 minut temu, Slodki66 napisał:

Na PiS zagłosuje oczywiście z prostej przyczyny bo nie ma realnej alternatywy i tyle w temacie. 

Na zawodowych złodziei głosu więcej marnować nie zamierzam. 

A ja bym chętnie zagłosował na tych co łapią takich złodziei. Tylko że oni właśnie ich nie łapią. Nie umieją, nie chcą czy się boją? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj