Skocz do zawartości
Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF.

daron64    103

Na stronie TVP ani słowa o Pawłowicz i Kaczyńskim. Za to artykuł jak to PO obraża pamięć LK i prowokuje JK.

A ws poprawek prezydenta, to oni mają jakiś plan co, jeśli nie uzyska się 3/5 głosów? To dość duża większość i chyba może być o nią trudno.

Ulman    275

niechęć do Tuska w uprzemysłowionych miastach  nie wszyscy patrzą z perspektywy pisu jak  ty tylko z realiów co zrobił 

Ja patrze z perspektywy PISu :blink:  ? Nie rozumiem nadal, ale zapewne sprowadza się to do tego że wszystko to wina Tuska

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

Brawo ja. 

Nie mogłeś przecież dopuścić by rzepak lepszego sortu był kupiony przez gorszy sort :D

Kolegom nie miesci sie to w głowie jak wszystkim socjalistom. Prowadząc prywatny biznes możesz nie kupić od gościa bo ci sie nie podoba, bo jest łysy, albo ma brodę bo jest za stary albo przyjechał starym traktorem. Socjalistom i lewicowcom wydaje sie że powinieneś być zobowiązany kupić od wszystkich mimo że jesteś prywatnym podmiotem :P

Wczoraj Jarosław dostarczył opozycji materiału do spotów wyborczych a "zdradzieckie mordy" już są klasyką gatunku PIScience fiction :lol:

Wyszło z niego co mysli i nic dziwnego że cyrk smoleńsko - miesiecznicowy nadal się kręci. Obowiazkowe badania  psychiatryczne dla posłów wydają się jednak koniecznością

hubertuss    483
Napisano (edytowany)

A co mają mówić w tvp, że frustratom nerwy puszczają. Widać co wyłazi z Kaczyńskiego. Zabili niby mu brata a on udowodnić nie umie. Ma swojego Antoniego, komisję na która idą miliony, rządzi od dwóch lat i nic. Nerwy mu puszczają bo nie idzie jak trzeba i nawet Duda kantem staje. A to co powiedział Budka to święta prawda. Gdy żył Lech Kaczyński to hamował zapędy swego brata i Antoniego. Nawet Aneksu nie zgodził się opublikować widząc jakich szkód narobił raport ds WSI. Widać frustrację u Jarosława. Bo rewolucja i zmiana Polski znowu się wali. Raz IV RP nie wypaliła a i teraz ciężko będzie. Nawet własny prezydent zapędy dyktatorskie hamuje.

Jak  TVP  o godzinie 12  miała  pokazać  spotkanie Wałęsy z Parę  książęcą  które  odbyło  się  o  godzinie 17

Gubisz  się  już  we własnych  kłamstwach 

Już nie raz udowodniłeś tutaj swoją słabość intelektualną i braki zdolności w rozumieniu czytanego tekstu. Nie rozumiesz co znaczy "spotkają się"? Poproś kogoś kto w domu umie czytać to ci wyjaśni o co tam chodziło.

Myślę tak samo jak zetorki że to tylko ściema ale hubertuss już się cieszy tak jak z 1% więcej dla PO a te 3.5 % młodych popierających to już nic nie komentuje . W swoim poście trzy razy mnie obraził delikatnie , więc ja też będę tak się do niego odnosił .

To wszystko co hubertuss pisze to podobnie działo  za PO i PSL . Nawet Prezes Sądu Najwyższego wali gafy , że suwerenem jest TK . 

Hubertuss też pisze bzdury . Kto chce nami rządzić ? Ci co mało co rozumieją . Wypowiedzi przewodniczącego PO czy nowoczesnej na niskim poziomie .

Nic nie maja do zaoferowania polakom tylko swoim przydupasom . 

Co do karty pojazdu jak oszukali ludzi wcale nie muszę słuchać mediów jak ktoś chce oszukać ludzi to oszuka . Porządna instytucja zawiadamia mnie o nadpłacie a gdy ja chcę to o nią występuje lub nie . To by była demokracja a nie pseudo demokracja   . 

Następny się odezwał. Może jakiś konkrety podaj na te moje bzdury bo na razie sam je piszesz.

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

Brawo ja. 

Brawo ty. Uważaj tylko bo jak przejmą sądy to ten działacz wróci i się o swoje upomni. Będzie cię ciągał po sądach latami jak Ziobro tych lekarzy, których koniecznie che wrobić w śmierć ojca chociaż sądy ich uniewinniają.

Nic  dziwnego  widać  jaką nienawiścią   pałacie  do  ludzi  z PiS   

Jedni  Mordują   działaczy PiS   inni  wyganiają  ze  Skupu

Ps. Poco  zmieniałeś  konto  czy  po prostu  masz  dwa  konta

Rozumiesz znaczenie słowa nienawiść? On mógł odmówić komuś skupu zboża tak jak Kaczyński może bezkarnie oskarżać i wyzywać innych ludzi. Co jest większym przykładem nienawiści dla ciebie? Rozumiesz w ogóle coś z tego?

Edytowano przez hubertuss

Wiadomość z agroFakt.pl

mirro    209

Jak ktoś liczył na dobrą cenę maliny w tym roku to może się przeliczyć. Ukraina pcha mrożoną po 2PLN za kg na zachód. Mają fajną autostradę to se jadą. 

Ulman to było coś do Twojego ogródka.

Zbyszko    675

Hubertuss tylko tyle napisałeś . Coś się nie rozpisałeś . W tych czasach konkrety są gu..no warte . Przewidywanie co będzie to się teraz liczy . 

Ulman ty zaczynasz coraz częściej mieć rację tylko to co pisałeś o skupie , ze możesz od niego nie kupić bo ma brodę albo przyjechał starym traktorem . Tak było w sądach . Wygrał bo był ładnie ubrany bo przyjechał nowym samochodem albo pachniało od niego walutą . Jeżeli byłeś kiedyś w sądzie to powinno ci się to mieścić w głowie .  

Mirro masz rację niech się cieszy bo są autostrady w Polsce ale że rzadko nam służą to już inna sprawa .

Na Białorusi 65 procent mediów należy do Rosji .Te 65 procent wystarcza w zupełności do kreowania poglądów i nastrojów społecznych .

A jaki procent mediów w Polsce znajduje się w Niemieckich rękach ?

Dziwnym zbiegiem okoliczności większość aktorów i ''celebrytów'' uczestniczących w paradach i zadymach KOD i opozycji występuje w reklamach ''zachodnich'' korporacji . Czyżby transakcja wiązana ?

Ulman    275
Napisano (edytowany)

To sądy nie przestrzegały prawa tylko orzekały po uważaniu :blink:

W sądach bywałem i moim zdaniem to ciezka i niewdzieczna robota. Przypadki  prezentowane w mediach też nie przedstawiaja pełnego obrazu a tylko bogatego i biednego pana i ten bogaty wygrywa a biedny jest pokrzywdzony. Często jednak bogaty wygrywa słusznie bo ma lepszą znajomość prawa i przepisów a biednemu wydaje sie że sprawiedliwie byłoby inaczej. Do tego od zawsze wiedomo że sądy są niesprawiedliwe szczególnie dla przegranych :lol:

Prawdziwem problemem nie są sądy a bardzo zawiłe czy nawet sprzeczne prawo. Tak jest też z przepisami podatkowymi bo jest tego tyle ze nawet US tto samo interpretuja różnie. Prawo trzeba zmieniać a nie sądy. Co do dziedziczenia zawodu prawnika to dobrym przykładem jest rodzina niejakich Wassermanów

@dddddddd - wolność słowa i mediów na Białorusi to słaby przykład. Myślisz że bez tych mediów byliby mniej zależni od Putina?

Jakby były nasze korporacje to celebryci mieliby w czym wystepować. Myślisz że pójdą do zagranicznych reklam jak nasi dawaliby  wiecej?

Edytowano przez Ulman

mirro    209

To zły przykład. Wasermanówna  nie odziedziczyła roztropności ojca. 

Roman176    1067

Anne Sanders, niemiecka ekspert prawna pracująca dla Rady Europy, przyznaje wprost: Proponowany przez PiS sposób powoływania sędziów Sądu Najwyższego jest taki sam, jak w Niemczech. Dlaczego zatem w Polsce można z tego powodu robić aferę, a w Niemczech nie? Sanders tłumaczy: Bo w Niemczech sposób ten obowiązuje dłużej i dlatego "wypracował sobie taki mechanizm kontroli i równowagi". LOL! Przecież słowa o "wypracowaniu sobie takiego mechanizmu" brzmią jak słowa Kidawy-Błońskiej, która nawijała o "jakiś kwoty, które wynikają z różnych takich działań"!

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03898-Co-wolno-Niemcom-niekoniecznie-wolno-Polakom.htm

Na trop afery FOZZ wpadł w 1990 roku Michał Falzmann, który będąc wówczas pracownikiem urzędu skarbowego, przeprowadzał kontrolę w spółce Universal. W 1991 roku został inspektorem Najwyższej Izby Kontroli (NIK), gdzie kontynuował dochodzenie w sprawie nielegalnych przepływów FOZZ. W dniu 14 czerwca 1991 r. w biurze ówczesnego premiera Jana Krzysztofa Bieleckiego odbyła się narada informująca o ustaleniach Michała Falzmanna. Brał w niej udział również Leszek Balcerowicz oraz szef NIK Walerian Pańko. Miesiąc później, 15 lipca 1991 r., Falzmann widząc bezsilność władz wobec procederu gigantycznego złodziejstwa za pomocą FOZZ, skierował - jako kontroler NIK - do dyrektora Oddziału Okręgowego NBP w Warszawie pismo, w którym wnosił o udostępnienie informacji, objętych tajemnicą bankową, o obrotach i stanach środków pieniężnych (gotówkowych i bezgotówkowych) FOZZ. Jeszcze tego samego dnia Falzmann został odsunięty przez swoich przełożonych od wszelkich czynności kontrolnych prowadzonych w sprawie FOZZ. Dwa dni później - 18 lipca 1991 r. - umarł nagle na zawał serca.

szkoda ze dzisiejsi 50+ dalej wierzą tym gównianym ludziom typu Balcerowicz 

W kilka miesięcy po śmierci Falzmanna — w przeddzień zapowiedzianego ogłoszenia wyników raportu w sprawie afery FOZZ — zginął w wypadku samochodowym przełożony Falzmanna, prezes NIK - Walerian Pańko. Wraz z nim zginął także Janusz Zaporowski, ówczesny dyrektor Biura Informacyjnego Kancelarii Sejmu. Wypadek przeżył kierowca służbowej Lancii, w której podróżował Pańko. W ciągu dwóch lat od wypadku w tajemniczych okolicznościach zmarli zarówno kierowca Lanci, biegły który na zlecenie prokuratury wykonał ekspertyzę wypadku, jak i dwaj policjanci, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce wypadku. Policjanci "utopili się" będąc wspólnie na rybach w wodzie o głębokości 70 cm...

Ulman    275
Napisano (edytowany)

Mirro - z tym masz rację.

Zastanawiałem się co tak Jarosława rozsierdziło bo Budka nic specjalnego nie powiedział i ma wrażenie że ten wybuch mógł być spowodowany kompleksami w stosumku do Lecha. Lech nył przy okragłym stole, został profesorem, miał żone był prazydentem stolicy, kraju, miał prawo jazdy i konto, potrafił się ubrać i był znacznie v=bardziej lubiany. Do tego jeszcze zapisał się w historii przez Smoleńsk, ma mnóstwo pomników i spoczął na Wawelu. Jarek nie ma szans na takie osiagniecia a że to straszna kutwa zawistna jednostka to może wspomnienie brata tak go ubodło

Edytowano przez Ulman

Roman176    1067
Napisano (edytowany)

może dlatego ze jest starym kawalerem 

Edytowano przez Roman176

Roman176    1067

Zastanawiałem się co tak Jarosława rozsierdziło bo Budka nic specjalnego nie powiedział i ma wrażenie że ten wybuch mógł być spowodowany kompleksami w stosumku do Lecha. Lech nył przy okragłym stole, został profesorem, miał żone był prazydentem stolicy, kraju, miał prawo jazdy i konto, potrafił się ubrać i był znacznie v=bardziej lubiany. Do tego jeszcze zapisał się w historii przez Smoleńsk, ma mnóstwo pomników i spoczął na Wawelu. Jarek nie ma szans na takie osiagniecia a że to straszna kutwa zawistna jednostka to może wspomnienie brata tak go ubodło

platforma tylko szuka zaczepki 

Roman - już któryś raz - tu nie "morze" tylko "może" .

coś mam z przeglądarką nie podkreśla  -_-

Triller psychologiczny :D  :lol:

zetorki12    1932

No morza , ani może nie podkreśli , bo to dwa różne wyrazy oznaczające zupełnie co innego . B)

Ulman    275

platforma tylko szuka zaczepki 

A Krystyna Pawłowicz zawsze zachowuje umiar i kulturę

karolr2    180

A kiedy ten wnusio Gomółki coś normalnego powiedział :) Nie życzę tobie śmierci brata ale gdyby zginoł w nie wyjaśnionych  okoliczności i taka szmata nic nie znacząca bredziła na jego temat to może byś się przekonał czy to może to...

Ulman    275
Napisano (edytowany)

Kalkstein też niewiele mądrego mówi :)

Co Budka takiego strasznego powiedział?

Jak w nie wyjaśnionych okolicznościach to skąd wie że go zmordowali? Nie ma sie co dziwić że trzyma takiego Macierewicza jak on taki sam

Edytowano przez Ulman

zetorki12    1932

No już bardziej wyjaśnić to chyba ciężko będzie . Tyle już było "rewelacji" że chyba sam nie wie czego by chciał .

jacus    94

karol-mi mozesz spokojnie zyczyc smierci brata :rolleyes: , ale od 2010 to troche czasu minelo, u normalnych ludzi zaloba trwa rok i taka jest brutalna prawda-wielblady zdychaja a karawana idzie dalej, sam tego doswiadczylem nawet w owym tragicznym roku, swoich najblizszych pochowalem w grobie rodzinnym na swoim cmentarzu a nie na drugim koncu kraju, nie pale zniczy przed obora gdzie rodzice cale zycie pracowali tylko na cmentarzu, samochodem stoje przed brama cmentarza a nie wjezdzam na niego.

i kto jest normalny ja czy on-czy wy tak bedziecie tak robic jak ten stary dziad ??, u nas otwarli nowe kwatery ,na razie sa puste ,dawajcie swoich bliskich[proboszcz sie ucieszy] co prawda to nie wawel ale blisko.

trzeba mu dac z powrotem te leki ktore kiedys zazywal i niech zajmie sie nianczeniem wnukow :D  :D  :D ,

wprowadzono rozporzadzenie ktore zabrania stosowania zboza i slomy z terenow strefy asf do zywienia trzody- teraz dopiero bedzie wesolo,  a co ze zbozem z ukrainy ????

a krytykom mozna powtorzyc slowa niezyjacego juz klasyka

jacus    94

stety czy niestety same siostry :P  :P  :P .

xD-jestec cwokiem wiec cie uswiadomie ze tvn i gw naleza do inwestorow amerykanskich :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: , wiec kaczorro moze im skoczyc.....

daron64    103

Dziwnym zbiegiem okoliczności większość aktorów i ''celebrytów'' uczestniczących w paradach i zadymach KOD i opozycji występuje w reklamach ''zachodnich'' korporacji . Czyżby transakcja wiązana ?

No nie do pomyślenia, że zachodnie koncerny mogą mieć najzwyczajniej w świecie duże pieniądze(czytaj większe niż rodzime podmioty) i stać je na reklamy z naszymi, pozal się Boże, celebrytami? Czy według Ciebie powinni odrzucać udział w takich spotach reklamowych, dla dobra ojczyzny i ku chwale miłościwie nam panującej partii?

No morza , ani może nie podkreśli , bo to dwa różne wyrazy oznaczające zupełnie co innego . B)

Też macie wrażenie, że z konta Romana pisza różne osoby?

Czasami nie da się normalnie przeczytać zdania, jakby nie mógł przelać swojej myśli na "papier" w sposób zrozumiały, a czasami dość składnie pisze, nie rzuca się od razu do gardła przeciwnikom PiS itd?

tak tak właśnie myślę.pis chce naprawić to co powinno być zrobione przy okrągłym stole.

To gratuluję. Z PiSu jestem w stanie uwierzyć, że kaczor robi to, co w jego mniemaniu, miałoby być dla dobra kraju(choc po jego ostatnim popisie to chyba tylko pamięci jego brata) reszta to banda dorobkiewiczów i karierowiczów typu Kurskiego, Ziobry, kępy. Nie wiem jak mozna wierzyć, że oni to co robią, robią dla Twojego dobra. Oczywiście nie żeby w innych partiach było inaczej. Napewno są jednostki, ale w moim odczuciu, to tylko wyjątki potwierdzające regułę.

Ansja    306

Zamiast podnosić opłatę paliwowa w naszym kraju warto pomyśleć o opodatkowaniu wszystkich przetworzonych produktów spożywczych i fast foodów w restauracjach, tak by uwzględnić długoterminowe koszty tych produktów w cenie zakupu...
Przychody z tych podatków należy przeznaczyć na dotowanie rolników, którzy produkują naturalna żywność.

Na tym skorzystamy wszyscy....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się