Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

''Nadzwyczajną kastę'' do Polski na pancerzach swych czołgów przywieźli rosjanie .

Dlatego kasta tak wiernie służy i broni POstkomunistów .

A teraz POstkomuniści stają w obronie kasty . Robią to nie z lojalności tylko w obawie o własne d*py .

Wiedzą bowiem że gdy sądy będą niezawisłe to ich samowolka i bezkarność skończą się .

 

EDIT : Dziękuję Ulman@ za zwrócenie uwagi na Mój błąd - już poprawiłem .

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Czy ktoś naprawdę uważa, że jedynie zmiana sposobu obsadzania sędziów, bez zmiany prawa i zasad jego stosowania, poprawi funkcjonowanie sądów?

Weźmy dla przykładu dwóch urzędników państwowych - polcjanta i sędziego. Jeśli policjant przekroczy prawo/uprawnienia lub zaniecha czynności, zostaje zawieszony w czynnościach do wyjaśnienia stawianych mu zarzutów, i albo przywrócony do służby, albo zwolniony. Sędzia natomiast może latami przeciągać powierzoną mu sprawę, wydać ewidentnie niesprawiedliwy wyrok i nie ponosi za to (najczęściej) żadnych konsekwencji, mimo że w wyniku jego działania/zaniechania ludzie ponoszą szkodę.

Tej sytuacji nie zmieni proponowana przez PiS (w świetle ostatnich wydarzeń nazwa tej partii staje się coraz bardziej absurdalna) zmiana. Chociaż sam sposób obsadzania sądów to tylko mały fragment tej ustawy.

 

Kaczyński jasno pokazuje, że kieruje nim chęć zemsty i aby jej dokonać musi mieć po swojej stronie uzależnioną prokuraturę i sądy. I to szybko!

Co będzie następne? Specjalna grupa do walki ze "zdrajcami Ojczyzny"? Wywlekanie ludzi nocami z domów w asyście "przypadkowych" kamer TVP? Potem proces przed "niezależnym sądem", na wniosek "niezależnej prokuratury"? Surowy wyrik i przepadek mienia całej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

 

Brawo ja. 

 

głupota ludzka nie zna granic. wlej sobie trochę oleju do głowy. i kto tu dzieli polaków ? jesteś kretynem jakich mało na tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I czego obrażasz ? Nie lubi gościa , to nie kupił . Jego skup , jego sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

nie chodzi o to że nie lubi ,tu chodzi o pogląd polityczny .tylko z tego powodu nie kupił  . a to jest chamstwo ,no ale czego można się spodziewać od swołoczy.

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Te media niemiecki to w końcu są ok, czy nie ok? Bo już się gubię z tym jak to u Was jest..
@up a darcie się na kogoś żeby zamknął mordę, albo oskarżanie o morderstwo to już nie chamstwo, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

 

I czego obrażasz ? Nie lubi gościa , to nie kupił . Jego skup , jego sprawa .

Może on ma taki ma skup jak fabrykie Johna Deera,już ktoś pod innym nickiem ciągle pisał w postach słynne z reklam brawo ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Zamiast podnosić opłatę paliwowa w naszym kraju warto pomyśleć o opodatkowaniu wszystkich przetworzonych produktów spożywczych i fast foodów w restauracjach, tak by uwzględnić długoterminowe koszty tych produktów w cenie zakupu...

Przychody z tych podatków należy przeznaczyć na dotowanie rolników, którzy produkują naturalna żywność.

 

 

Można prosciej. Obniżmy znacząco podatki i wtedy zamisat dotacji której część przeżrą urzędnicy konsument bedzie miał wiecej pieniędzy i większą siłę nabywczą. Kupi wiecej produktu więc rolnik będzie miał większy przychód a po obniżeniu podatków takze mniejsze koszty.  Finalnie zarobi więcej bez dotacji. Zamiast zabierać i i redystrybuować karmiąc przy tym urzędniczą kaste, lepiej zostawić im więcej w kieszeni co nie pociągnie za soba żadnych kosztów

 

 

 

Wiedzą bowiem że gdy sondy będą niezawisłe to ich samowolka i bezkarność skończą się .

Bedą niezawisłe czyli będą orzekały jak chce władza? Niezawisłe przy Kaczyńskim? Pewnie tak jak TK :D  

Co prawda to mozesz mieć rację , wszak piszesz o sondach ino nie wiem czy tych kosmicznych czy doodbytniczych. :blink:  One z pewnością bedą niezawisłe :P . Jeśli natomiast pisałbyś o sądach to na niezawisłość nie ma żadnych szans

 

nie chodzi o to że nie lubi ,tu chodzi o pogląd polityczny .tylko z tego powodu nie kupił  . a to jest chamstwo ,no ale czego można się spodziewać od swołoczy.

Socjalista ku..a mać. ;[ ....... 

Jego skup , jego sprawa Może kupić lub nie, dać niższą lub wyższą cenę i  nikomu nic do tego. Czy według twojego bolszewickiego myslenia on ma obowiązek przyjmować od wszystkich? A niech działacz PIS jedzie do Elewarru to da zarobić państwowej spółce a nie pcha się do prywaciarza`i "napycha" mu kieszenie.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KODofile , UBecja i POlszewicy beczący pod sejmem chcą broni .

 


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

 

Socjalista ku..a mać. ;[ ....... 

Jego skup , jego sprawa Może kupić lub nie, dać niższą lub wyższą cenę i  nikomu nic do tego. Czy według twojego bolszewickiego myslenia on ma obowiązek przyjmować od wszystkich? A niech działacz PIS jedzie do Elewarru to da zarobić państwowej spółce a nie pcha się do prywaciarza`i "napycha" mu kieszenie.

 

 

sam jesteś socjalistą ulman. jak myślisz jak on .

co by było jak wszyscy by zwracali uwagę w handlu bąć w innych interesach  na to kto przynależy do danej partii , 

właśnie tak robiła komuna więc nie nazywaj mnie socjalistą skoro sam nim jesteś

pieprzona komuna ;[

a i jeszcze jedno naucz się czytać i rozumieć co czytasz ,bo widzę że masz z tym ogromny problem :huh:

Edytowano przez grzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

To jest właśnie wolność. ale lewicowiec tego nie rozumie. Nie musisz wozić do skupu który ci sie nie podoba  a kupujący może nie kupić  bo ty mu się nie podobasz. Sam decyduje , ponosi ryzyko i konsekwencje. Jak będzie za bardzo marudził to nie kupi , nie zarobi i może zbankrutuje ale to "jego małpy i jego cyrk"i nikomu nic do tego.

Jak przyjmujesz do pracy ( o ile w ogóle) to bierzesz pierwszego co sie zgłosi czy wybierasz spośród kandydatów?

Z rozumieniem możesz mieć rację -  nie rozumiem co socjaliści piszą 

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

ludzi nie zatrudniam a jeśli nawet to nie zwracał bym uwagi na to do jakiej partii należą czy też na jaką głosują .

ważne jakie posiada kompetencje .

zrozum że to właśnie takie myślenie jak twoje to komunizm, a co za tym idzie? socjalizm

nie jest normalne że ktoś odmawia czegoś komuś z pobudek światopoglądowych czy też politycznych.a wtym przypadku tak było ,i to jeszcze cham perfidnie się z tego naśmiewa .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Widzisz Hubertuss to właśnie konkrety przeważyły , że twoi wielbiciele przegrali . Pyskówkę to prowadzi ale opozycja . Jak Niesiołowski rządził to mówił że ulica to nie rozstrzyganie spraw jak  wybory wygracie to se będziecie rządzić i zmieniać . Teraz co on robi ?

Rostowski jak mówił , ze budżet się zawali to był konkret czy gu..no konkret ? :D  :D  :D   

Wstyd i hańba WIĘC HUBERTUSS WSTYDU PAN OSZCZĘDŹ .

Teraźniejszy rząd pokazał narodowi , że nie rzuca słów na wiatr i ma poparcie . 

 

Jak ktoś nie ma nic za uszami to nie ma się czego obawiać .

 

 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Odkąd komunizm zapewnia wolny wybór co do działań, wyborów, przekonań i zachowań? :blink:  Może za komuny  była wolność a teraz jest zniewolenie?   :D

Każdy może odmówić czegoś drugiemu z jakichkolwiek powodów więc także ze  światopoglądowych. i religijnych. Popadłeś chłopie w porawność polityczną tak piętnowaną przez PIS  i piszesz co wypada a co nie. PISowcy tak maja że są przekonani o prawicowości a robia to co tak krytykują :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kalkstein też niewiele mądrego mówi :)

Co Budka takiego strasznego powiedział?

Jak w nie wyjaśnionych okolicznościach to skąd wie że go zmordowali? Nie ma sie co dziwić że trzyma takiego Macierewicza jak on taki sam

 

Budka juz zarasta bo na żyletki pomału braknie tak to jest jak sie ktoś osmiorniczkami przeje Rulewski też daje do wiwatu ciwkawe jak tammłoda kochanka mu się sprawuje pierwszej młodości nie jest to kasa mu też potrzebna :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Tymczasem załgana tvp nie może pokazać swoim słuchaczom, że para książęca odwiedziła Wałęsę. Więc się im tłumaczy, że para książęca spotkała się z przywódcami Solidarności.

.

 

Pytam jeszcze  Raz  jak  TVP  przed godziną  17:00  miała  pokazać  Spotkanie  Wałęsy  z Parą  książęcą ???

 

W wiadomościach o 12 w południe łgali, że spotkają się z przywództwem solidarności. Choć od dawana wiadomo było, że ma to być Wałęsa. Więc wiem co piszę. A pokazywali Dudę jak mówił, że ustawy pisowskiej nie podpisze?

 

 

 

Już nie raz udowodniłeś tutaj swoją słabość intelektualną i braki zdolności w rozumieniu czytanego tekstu. Nie rozumiesz co znaczy "spotkają się"? Poproś kogoś kto w domu umie czytać to ci wyjaśni o co tam chodziło.

 

 

?

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6407

Pokazali, nie pokazali jeden ciul. Problem w tym że spotkali się z Wałęsą a to nie pasuje do agenturalnej narracji. Co by nie mówić pewnie w GB dostałby tytuł "sir" i tak by trzeba było się do niego zwracać.

Tak wizyta to być może jednak coś innego a wiąże się z czasem po Brexicie. Próba zapewnienia sobie strefy wpływów w tym regionie? Albo choć ocieplenie wizerunku w ojczyźnie dużej grupy emigrantów? Chyba że znowu chodzi o zakupy dla wojska bo pojawia się na horyzoncie nowy plan.

Mam jedna prośbę. Pozwólmy weteranom dożyć w spokoju swoich dni. Weźmy poprawkę na siwe włosy i sprawność umysłu. Zajmijmy się tymi, którzy realnie są w stanie tu i teraz wpływać na przyszłość naszą i naszych dzieci.

 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Budka juz zarasta bo na żyletki pomału braknie tak to jest jak sie ktoś osmiorniczkami przeje Rulewski też daje do wiwatu ciwkawe jak tammłoda kochanka mu się sprawuje pierwszej młodości nie jest to kasa mu też potrzebna :P :P

Miało być inteligentnie dowcipnie a wyszło jak zwykle :(

Nakradli takie miliardy a na żyletki nie mają? coś tu się logicznie rozjeżdza :blink:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pokazali, nie pokazali jeden ciul. Problem w tym że spotkali się z Wałęsą a to nie pasuje do agenturalnej narracji. Co by nie mówić pewnie w GB dostałby tytuł "sir" i tak by trzeba było się do niego zwracać.

Tak wizyta to być może jednak coś innego a wiąże się z czasem po Brexicie. Próba zapewnienia sobie strefy wpływów w tym regionie? Albo choć ocieplenie wizerunku w ojczyźnie dużej grupy emigrantów? Chyba że znowu chodzi o zakupy dla wojska bo pojawia się na horyzoncie nowy plan.

Mam jedna prośbę. Pozwólmy weteranom dożyć w spokoju swoich dni. Weźmy poprawkę na siwe włosy i sprawność umysłu. Zajmijmy się tymi, którzy realnie są w stanie tu i teraz wpływać na przyszłość naszą i naszych dzieci.

 

Spotkali bo to nie lada atrakcja zobaczyć AgentaBolka myślisz że jak by Hitler żył to by się z nim nie spotkali?

Jak  trzeba mieć zryty beret by urządzać takie akcje http://www.tucholanin.pl/aktualnosci/tuchola/policja-wyjasnia-co-zaszlo-w-niedziele-pod-sadem-w-tucholi :P :P  tych 30 osób powino się skierować na obserwację psychiatryczną B)

Widać że to zorganizowane akcje Totalnej zjazd 30 osób by w małym powiatowym miasteczku siać nienawiść aż pachnie tu POwcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6407

Spotkali bo to nie lada atrakcja zobaczyć AgentaBolka myślisz że jak by Hitler żył to by się z nim nie spotkali?

 

 Myślę że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie chodzi o to że nie lubi ,tu chodzi o pogląd polityczny .tylko z tego powodu nie kupił  . a to jest chamstwo ,no ale czego można się spodziewać od swołoczy.

 

Pewnie jak przyjdzie do niego po nawozy to też mu nie sprzeda :P;) ale znając życie to nawet w niedzielę o pólnocy i jeszcze koła przy ciągniku by wylizał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Nie idź za tłumem bo nigdzie nie dojdziesz


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj