Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
28 minut temu, DTaras napisał:


Ach Mareczku. Marsze muszą być zgłaszane. Protesty polegają na czym innym. Strajki również.

Protesty  jak i Strajki  też.

KOD  czy  inni  tam  dziwacy   musieli zgłaszać  swoje  Strajki Protesty  od  Sejmem  w Urzędzie Miasta  Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1954
To imprezy masowe na ulicach. Ka.
Każdy ma prawo wyrażać poglądy i nie musi tego zgłaszać. Poza tym UM Warszawy i jego jurysdykcja nie działa w Sejmie.
Staszek - jak niema pieniędzy? Jest na wszystko podobno? O jakie kryteria Ci chodzi? Powiedz, czy plastyka stawu biodrowego powinna zostać usunięta z kontraktów? A cała opieka paliatywna? Przecież nie leczy umierającego? Co konkretnie wiesz o dzieciach do adopcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5592
22 godziny temu, Roman176 napisał:

podsumuj 2,5lata rządów po ok 200 firm sprywatyzowanych parę tysięcy ludzi na bruk  ok 30 cukrowni sprzedanych Niemcowi w czerwcu gdzieś w pomorskim rolnicy zostali ze swoimi burakami i nie wiedzieli co mają teraz z nimi robić , 

I co im za to złodziejstwo zrobili:D:D:D Jedni i drudzy tak samo umoczeni i jak się gówno rozleje to wszyscy stracą.

15 godzin temu, lukejro napisał:

Jeśli mówisz o "złodziejskiej prywatyzacji" i sprzedawaniu cukrowni Niemcom to były to czasy rządów AWS UW, czyli dzisiejszych PO i PiS...

No ale ci z obecnego PIS pilnowali tych z obecnego PO by nie kradli ale tamci byli tak sprytni że się nie dali upilnować i mamy to co mamy......

13 godzin temu, marekfarmer napisał:

Raczej   zdziwienie w śród   organizatorek tego  protestu.

Który   zgodnie z prawem  jest  NIELEGALNY

Przeszedłeś samego siebie. Tekst miesiąca

12 godzin temu, Roman176 napisał:

typowa propaganda odp na powską korupcje to mam do ciebie pytanie czemu nieporównanie zarobków pis spółek od kadencji po ??

w dwa lata Tauron Wydobycie 861 tys. zł  ???

w rok w milionach gdzie ty masz mózg zamieniłeś z jądrami ??   wtedy ci nie przeszkadzało a teraz ??? tam jest 861 czyli na rok 430tyś   to masz 5 razy mniej niż popaprańcy znów ci mózg wyprał niemiecki brat axial springer bauer media ??

wiceprezes  zarabiał 1,5milona to ile prezes zarabia za po 2,5 ??  tak cie sraka na głupotę wziena ??

 

Roman! Roman! Roman!, Trochę kultury ku...a mać!!!:)

Za PO przecież wiadomo że było źle więc po co porównujesz do nich ? Toz to patologia i złodziejstwo było najgorsze a ty PIS  z nimi równasz? 

A tak w sumie to niezależna i TVPIS mózgów nie piorą? Sakiewicze Karnowscy czy ten żyd na usługach PIS Wildstein? Tak samo tłoczą narrację do głów ciemnoty i jest 40% . 

Możesz znaleźć co takiego przyniósł audyt rządów PO ? Bo ostatnio ktoś to obśmiał że nawt czepić się merytorycznie nie ma czego i PIS do tego nie wraca.

1 godzinę temu, marekfarmer napisał:

Protesty  jak i Strajki  też.

KOD  czy  inni  tam  dziwacy   musieli zgłaszać  swoje  Strajki Protesty  od  Sejmem  w Urzędzie Miasta  Warszawy.

Strajk zgłaszać? Żartujesz


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6453

No popatrz Solidarność w latach 80-tych nie zgłaszała komunistom protestów i jakoś dali radę.:D
Widzę że Staszek w sprawie dzieci adoptowanych ma bardzo głębokie podejście. Prawie na zasadzie przygarnięcia kota ze schroniska. A to już nie jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1954
Mirro - i jak to rozumieć? Zwolennicy PIS to zmanimulowane matoły? Nie chcę w to wierzyć bo to 30% wyborców, conajmniej 15% Polaków. Jak by to wyglądało? Indoktrynacja jak w armii - jednostka wierzy w hasła i wykonuje zadania. Jednostce wystarczy gromkie: za ojczyznę, Bóg, honor, ojczyzna, patriota czy żołnierz wyklęty. Jak wygrywali wybory nie cieszyłem się wcale. Pomyślałem - zobaczymy. Przecież to nie jest moje środowisko, nie znam się na tym. Może mają rację? Taka krztyna rezerwy. I co? I nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4636
56 minut temu, Ulman napisał:

Roman! Roman! Roman!, Trochę kultury ku...a mać!!!:)

Za PO przecież wiadomo że było źle więc po co porównujesz do nich ? Toz to patologia i złodziejstwo było najgorsze a ty PIS  z nimi równasz? 

A tak w sumie to niezależna i TVPIS mózgów nie piorą? Sakiewicze Karnowscy czy ten żyd na usługach PIS Wildstein? Tak samo tłoczą narrację do głów ciemnoty i jest 40% . 

Możesz znaleźć co takiego przyniósł audyt rządów PO ? Bo ostatnio ktoś to obśmiał że nawt czepić się merytorycznie nie ma czego i PIS do tego nie wraca.

dobrze ulmanku to wytłumacz mi czy to zle ze za pisu zarabiają 5 x mniej ??  i niemieckie gazety podawaj ą  zarobki od wygranej pisu 2,5 roku 860tyś   za po w jeden rok 1,5, mil 

a rzetelność niemieckich gazet nie miała ani jednej wzmianki o tym , zeby mózgi prać to ulmanku trzeba oglądać  porównując do tvn oni nie robią prowokacji  ja przypominam ze tvn po wyborach pisu dostał skarg od ludzi i polityków do krrti  48tyś nieprawdziwych informacji  ....

kiedyś ci pisałem ulmanku zeby coś widzieć musiał byś tu mieszkać gdzie ja  szarańcza zwana po tu wiedziała jak kraść przecież to her tusk ominął ustawę kominową zrobił funkcje menadżerską zeby zarabiali ile zarabiali i to w czasie kryzysu  

1 godzinę temu, mirro napisał:

No popatrz Solidarność w latach 80-tych nie zgłaszała komunistom protestów i jakoś dali radę.:D
Widzę że Staszek w sprawie dzieci adoptowanych ma bardzo głębokie podejście. Prawie na zasadzie przygarnięcia kota ze schroniska. A to już nie jest śmieszne.

z19352516IH,Performance-w-Sejmie.jpg

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1954
Roman - skoro Tusk zrobił funkcję menadżera to skąd wiesz czy obecnie wskazywana kwota to jedyne uposażenie? Zmieniła się miotła, zmieniła się kieszeń - najważniejsze czy lepiej zamiata. Proszę - nie podawaj wyników finansowych spowodowanych przez drogi węgiel. Podaj konkretne decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
2 godziny temu, Ulman napisał:

 

Strajk zgłaszać? Żartujesz

Nie  żartuje aby strajkować   Rolnicy  musieli mieć  pozwolenie  i   określone od której do której godziny  i kiedy  dokładnie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

Prawo  jest  prawo  nie ma różnicy  dla kogo.

Czasy  równych i  równiejszych    się  skończył  w listopadzie  2015roku 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1954
Człowieku! Chcesz powiedzieć, że w 2015 zabrano wolność zgromadzeń? Jeżeli ubierzesz się w transparent i będziesz chodził wykrzkując hasła chodnikiem będzie to protest. Jeżeli wylezoesz na ulicę będzie to dalej legalby protest ale możesz dostać mandat. Jak odpalisz racę mogą Cię zamknąć. Jednak gdy to zgłosisz i dostaniesz pozytywną opinię konsekwencji nie będzie. Podobnie gdy za formę protestu wybierzesz łażenie po przejściu - bez zgłoszenia mandatu nie będzie. Natomiast nie możesz naruszać porządku publicznego. Łapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jedyna forma protestu którego  nie trzeba  zgłaszać  to  protest spontaniczny.

A tego w sejmie  tak nazwać nie można 

Więc  jest  nielegalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4636
36 minut temu, DTaras napisał:

Roman - skoro Tusk zrobił funkcję menadżera to skąd wiesz czy obecnie wskazywana kwota to jedyne uposażenie? Zmieniła się miotła, zmieniła się kieszeń - najważniejsze czy lepiej zamiata. Proszę - nie podawaj wyników finansowych spowodowanych przez drogi węgiel. Podaj konkretne decyzje.

a zbankrutowało coś ?? jest coś na minusie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8070
Napisano (edytowany)
29 minut temu, marekfarmer napisał:

Nie  żartuje aby strajkować   Rolnicy  musieli mieć  pozwolenie  i   określone od której do której godziny  i kiedy  dokładnie.

 

 

To co to za protest jeśli prosisz się o pozwolenie na takie coś o.O

 

24 minuty temu, marekfarmer napisał:

Prawo  jest  prawo  nie ma różnicy  dla kogo.

Czasy  równych i  równiejszych    się  skończył  w listopadzie  2015roku 

Ta to dlaczego jak któryś z tych "BARANÓW"z Wiejskiej złamie prawo to uchodzi mu to na sucho? o.O

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4273
10 minut temu, marekfarmer napisał:

Jedyna forma protestu którego  nie trzeba  zgłaszać  to  protest spontaniczny.

A tego w sejmie  tak nazwać nie można 

Więc  jest  nielegalny.

Czyli PiS daje ciche przyzwolenie na łamanie prawa. Ładnie ładnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4636

a kopanie do ryja i prowokacje za po były słuszne zadajesz pytania ani byś się zjarał ziołem 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1954
Roman - co mam Ci odpowiedzieć? Codzoennie coś bankrutuje. Nie w tym rzecz. Jak weźmiesz pod uwagę ile czasu trwają restrukturyzacje oraz trend wzrostu czyli, że przedsiębiorstwo przynosi zyski w kilka lat od zakończenia procesu i nie odbywa się to schodkowo to zmiana w gabinetach przyjacielu jest tylko kosmetyką. Generalnie jest tak, że im bardziej przedsiębiorstwo jest na minusie tym dłużej i trudniej to odwrócić. Liczy się plan i wykonawcy a nie pysk do zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6453
1 godzinę temu, marekfarmer napisał:

Jedyna forma protestu którego  nie trzeba  zgłaszać  to  protest spontaniczny.

A tego w sejmie  tak nazwać nie można 

Więc  jest  nielegalny.

No to się spontanicznie skrzyknęli i przyszli do sejmu.  Właśnie zalegalizowałem Ci protest:D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4636
1 godzinę temu, DTaras napisał:

Roman - co mam Ci odpowiedzieć? Codzoennie coś bankrutuje. Nie w tym rzecz. Jak weźmiesz pod uwagę ile czasu trwają restrukturyzacje oraz trend wzrostu czyli, że przedsiębiorstwo przynosi zyski w kilka lat od zakończenia procesu i nie odbywa się to schodkowo to zmiana w gabinetach przyjacielu jest tylko kosmetyką. Generalnie jest tak, że im bardziej przedsiębiorstwo jest na minusie tym dłużej i trudniej to odwrócić. Liczy się plan i wykonawcy a nie pysk do zdjęcia.

to teraz mi odp czy jak spółki państwowe zarabiają miliony a podobno za po było nie opłacalne  bd pisać ze ktoś zarabia 5 razy mniej niż za po albo głupot się czepiać ze prezesowi skarpety śmierdzą  

u was też taka temperatura 34c?  już drugą koszulkę wykręcam 

panowie za pisu znuw ruszyły budowy 

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/czeka-nas-prawdziwy-wysyp-podziemnych-inwestycji-drogowych,2570375,4199

u mnie 3 obwodnice 

 

czy trujące produkty w Polsce to już norma i jak cicho  

http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/grozna-bakteria-w-ziemniakach-z-egiptu,2570201,4141

biedronka

niedawno skażone mleczko w rosmanie dla dzieci francji dostali odszkodowanie u nas smacznego 

  • Like 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5592
2 godziny temu, marekfarmer napisał:

Nie  żartuje aby strajkować   Rolnicy  musieli mieć  pozwolenie  i   określone od której do której godziny  i kiedy  dokładnie.

 

 

Strajk to ogłasza komitet strajkowy i sie nikogo nie pyta bo kto normalny dał by pozwolenie. Poza tym oni protestują a nie strajkują a fo tego wszystkiego mylisz pojecie strajku protestu i zgromadzenia.Co by jednak nie powiedzieć to dokładnie funkcjonujesz jak PIS  cie nauczył. Jak nie można sobie dać z czymś/kimś rady  to trzeba uznać to za spisek, prowokacje, nielegalne działanie i czyn o znamionach przestępstwa , oraz opluć znieważyc i pokazać w możliwie złym świetle. Skoro to nielegalne to czemu TVPis nie grzmi, Sakiewicze, Pawłowicze i inni Karnowscy tego nie podają. Wrogowie ludu się panosza w sejmie najjaśniejszej i popełniają przestępstwo i nic? Moze powinni ich wyprowadzić ?

1 godzinę temu, Roman176 napisał:

a kopanie do ryja i prowokacje za po były słuszne zadajesz pytania ani byś się zjarał ziołem 

No i to wiele wyjaśnia:D Mysmy mysleli że ty wieczorami pijesz , że może zmęczony  i takie farmazony tworzy a tu sie okazuje że wiesz jakie pytania się po ziole zadaje. I powiem ci że w sumie to zaczyna mi się to w logiczna całość układać. Dzieciak i żonka spać o 9 tej,  a ty faja i z godziny na godzinę wiekszy cyrk. To prawie całkowicie wyjaśnia twoje wywody i preferencje polityczne. A może i ta dysgrafia z tego się bierze? Tak w sumie to rycie pod ziemią jest na tyle dziwne i że bez jointa się tam zejść nie da xD 

 

Bakteria nie jest trująca tylko groźna dla rodzimych ziemniaków. Dobrze że tego nie wpuszczą ale jak nie z Egiptu to z Tunezji albo z Cypru przywiozą. Po stracie rynku rosyjskiego przez obecna i poprzednia  ekipę debili nie ma co liczyć na ceny dające dobrze zarobić. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1954
27 ale susza. Roman, tak naprawdę jak piszesz o prezesie państwowej spółki to nikt niewie o co chodzi. Albo to państwowe albo spółka. Inna sprawa jest taka, że często są to odprawy. Możemy się oburzać na zarobki ale miejmy świadomość tego, że bez względu na opcje proceder będzie. Widać bowiem kogo pcha się do zarządów. Nie jestem zazdrosny i dla mnie nie jest to argument wyborczy bo bez względu na zarobki intencja jest taka sama. Dla mnie istotna jest cena chleba ale byłeś łaskaw pominąć.
Sprawa budów nie jest zasługą PIS bowiem przygotowanie dokumentacji i proces przetargów to jakieś 5-6 lat. Poza tym zabierasz zasługi samorządom bez względu na opcje - wybory przed nami. Nie przyklejałbym tego tej partii. Piszmy co się wydarzyło przez 2.5 ostatnich lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
6 godzin temu, daron64 napisał:

Czyli PiS daje ciche przyzwolenie na łamanie prawa. Ładnie ładnie 

Nie ładnie 

5 godzin temu, mirro napisał:

No to się spontanicznie skrzyknęli i przyszli do sejmu.  Właśnie zalegalizowałem Ci protest:D

xD  xD  xD  xD 

4 godziny temu, Ulman napisał:

Strajk to ogłasza komitet strajkowy i sie nikogo nie pyta bo kto normalny dał by pozwolenie. Poza tym oni protestują a nie strajkują a fo tego wszystkiego mylisz pojecie strajku protestu i zgromadzenia.Co by jednak nie powiedzieć to dokładnie funkcjonujesz jak PIS  cie nauczył. Jak nie można sobie dać z czymś/kimś rady  to trzeba uznać to za spisek, prowokacje, nielegalne działanie i czyn o znamionach przestępstwa , oraz opluć znieważyc i pokazać w możliwie złym świetle. Skoro to nielegalne to czemu TVPis nie grzmi, Sakiewicze, Pawłowicze i inni Karnowscy tego nie podają. Wrogowie ludu się panosza w sejmie najjaśniejszej i popełniają przestępstwo i nic? Moze powinni ich wyprowadzić ?

 

Jedyna forma  protestu  którą  nie trzeba zgłaszać to Protest  Spontaniczny 

A ten w sejmie  taki nie jest.

Nie  powinni ich wyprowadzać.

Gdyby  zrealizowali mój  pomysł to by  ci  Protestujący  z tego sejmu  uciekli  szybciej jak weszli  :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4273
Napisano (edytowany)

To jak te panie stamtąd eksmitowac? Bo mi twój pomysł gdzieś umknął 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie panie te aktorki z sejmu? Co kneblują usta swoim niepełnosprawnym dzieciom? Ciekawe kto z opozycji napisał ten scenariusz  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj