Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Ulman    5582

W sumie racja że pikieta bo i takiej terminologii TVPIS uzywało. 

Krzykacze forumowi to na protescie być powinni bo przecież wszystko co złe to UE i żądne krwi markety i wrogi nam obcy kapitał. A tak w sumie to czemu tam nie byłeś? Służba nie drużba:D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

Bo mi się za Jurgiela  żyje  lepiej  więc  czemu  mam jeździć  na Manifestacje   na której domagają się jego Dymisji między innymi

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266

Tak z ciekawości - co takiego zrobił Jurgiel,  że żyje ci się lepiej? 

To jak ja wszedłem w rolnosrodowiskowe, jakiś tam Mr i w sumie koło 20tys więcej dopłat niż dawniej,  to też powinienem być za jurgielem? To jego zasługa,  że żyje mi się lepiej? Bo jakoś czy nawozy,  czy ceny skupu zbóż to nie widzę znaczącej różnicy pomiędzy tym,  a poprzednim ministrem.  Przynajmniej nie na tyle istotne,  żeby przy mojej skali produkcji robiło to znaczącą różnice. Kurcze,  co ten Jurgiel dla mnie zrobił, może też powinienem być jego zwolennikiem,  tylko o tym nie wiem? 

A co do protestu

https://wiadomosci.wp.pl/protestujacy-w-sejmie-jakub-hartwich-ma-prace-jego-matka-tlumaczy-ze-to-tylko-uspolecznianie-6255003643431041a

Na tvp info już oczywiście odpowiedzi jej matki nie zamiescili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Przecież ty wiesz  lepiej co ja myślę  więc  poco  się pytasz  ??

xD  xD  xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5582

To może ci rolnicy jacyś nie normalni i to jest prowokacja  wrogów władzy ludowej. A co do najlepszego Jurgiela to ponoć chca go wyrzucic. Płot bedą przedyskutowywać eksperci bo nikt nie wie co z tą bzdurą zrobić. Prawo łowieckie rząd sam z siebie chce zmieniać bo nic sie w nim nie zgadza 

Daron nie dopytuj bo sam nie wie. PIS mu ogólnie robi dobrze i już.:D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

Duńczycy  wiedzą  co  z tą bzdurą  robić

,,Duński rząd podpisał porozumienie w sprawie budowy płotu na granicy z Niemcami, ale na tym nie koniec. Zapowiedział także surowe kary za stwarzanie ryzyka zawleczenia wirusa. ,,

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/dania-buduje-plot-i-zapowiada-kary-za-asf,77414.html

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

A byłeś na  Pikiecie   czy tylko  potrafisz  za monitorem swoje mądrości pisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266
7 minut temu, marekfarmer napisał:

Przecież ty wiesz  lepiej co ja myślę  więc  poco  się pytasz  ??

xD  xD  xD 

Pisałem Ci wtedy,  że to był strzał.  Ale skoro  nie zaprzeczyłes wtedy,  to rozumiem,  że trafiłem bezbłędnie. 

To jak odpowiesz jakimś konkretem,  czy będziesz dalej próbował uniknąć odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Na twoje pytanie nie będę  odpowiadał  bo niema sensu  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266
Napisano (edytowany)
11 minut temu, marekfarmer napisał:

Duńczycy  wiedzą  co  z tą bzdurą  robić

,,Duński rząd podpisał porozumienie w sprawie budowy płotu na granicy z Niemcami, ale na tym nie koniec. Zapowiedział także surowe kary za stwarzanie ryzyka zawleczenia wirusa. ,,

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/dania-buduje-plot-i-zapowiada-kary-za-asf,77414.html

Mareczku ,  a może podrzucisz link,  w którym będzie informacja ile km ma granica  duńsko -  niemiecka? 

A ile tam tego płotu w PL  chcą wybudować? 

5 minut temu, marekfarmer napisał:

Na twoje pytanie nie będę  odpowiadał  bo niema sensu  

No tak to sobie można prowadzić dyskusje i żyć w świecie uludy o zwycięstwach we wszelkich potyczkach słownych.  Zaiste musisz być szczęśliwym człowiekiem. 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5582

Daron,  a nie mówiłem że nie wie :D:D:D

1 minutę temu, marekfarmer napisał:

Duńczycy  wiedzą  co  z tą bzdurą  robić

,,Duński rząd podpisał porozumienie w sprawie budowy płotu na granicy z Niemcami, ale na tym nie koniec. Zapowiedział także surowe kary za stwarzanie ryzyka zawleczenia wirusa. ,,

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/trzoda-chlewna/dania-buduje-plot-i-zapowiada-kary-za-asf,77414.html

Jak u nich jeszcze nie ma ASF to moga grodzić ale my ogrodzimy to co mamy w środku. To tak jak na oddziale zakaźnym postawić parawan pośrodku i liczyć że coś pomoze. Ide o zakład że nie postawią żadnego płotu bo to wymysł idioty a do tego kasa sie kończy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

Nie to co mamy w środku  tylko to co może  napłynąć  ze  wschodu.  co to  da  że w Polsce będziemy  wybijać dziki  jak ciągle  będa  napływać  ze wschodu.

PSL z PO   nie zrobiły  nić   żeby  zapobiegać 

Więc  teraz  trzeba  Leczyć  i  Zapobiegać  żeby  nie było nawrotu choroby 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, marekfarmer napisał:

Nie to co mamy w środku  tylko to co może  napłynąć  ze  wschodu.  co to  da  że w Polsce będziemy  wybijać dziki  jak ciągle  będa  napływać  ze wschodu.

PSL z PO   nie zrobiły  nić   żeby  zapobiegać 

Więc  teraz  trzeba  Leczyć  i  Zapobiegać  żeby  nie było nawrotu choroby 

Co chcesz leczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5582

Każdy średnio rozgarnięty mysliwy powie ci że nie jesteś w żaden sposób kontrolować ASF wybijając dziki więc żyjesz w PISowskiej ułudzie którą musisz bronić za wszelką cenę. Duńczycy może postawia płot od wschodu bo u nich nie ma asf i ma to sens My postawimy płot przez środek i po 2 vstronach będzie się rozwijało ASF a to jest bez sensu. Dziwi mnie ze jako rolnik nie masz pojecia o dzikiej zwierzynie i potędze natury. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

Nigdzie nie napisałem że  jesteśmy wstanie kontrolować  ASF wybijając dziki   bo jest to nie możliwe w 100%

Płot ma stać na granicy   RP   a nie po środku Polski

Czyli  u duńczyka  nie ma dzikiej zwierzyny  i  potęgi natury  ???

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266

Kurde chyba muszę się czuć pokonany,  bo marek na nic mi nie odpisał. Bezdyskusyjne zwycięstwo. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
Napisano (edytowany)

Poco mam odpisywać  osobie  która  wie    lepiej co ja myślę

sensu  to  żadnego  nie ma

Chyba bardzo chcesz dołączyć   do drużyny  #R  ( w której  jest  Hubertuss  i Zetorki12 dzisiaj dołączył  do niego)  ich  postów  nie widzę  i nie czytam  i nie wiem poco hubertuss  moje posty  cytuje  jak i tak na to w żadne sposób nie reaguje  i nawet tego nie widzę  

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taki walkower w wydaniu marecka . :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266

Dwa razy pisałem, że to był strzał,  w który nawet nie zaprzeczyłes. Ale tobie najwyraźniej wygodniej jest nie odp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Po co miałem zaprzeczać  skoro   wiesz  lepiej.

Skoro tak bardzo  się domagasz  to napisz  te pytania w punktach  to ci jutro odpiszę    bo mi żyć  nie dasz widzę  xD  xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5582

A dziki to wiedzą gdzie jest granicaxD Jak postawisz płot i po obu stronach masz to samo to rzeczywiście ma głeboki sens.  

U duńczyka jest dzika zwierzyna ale nie ma asf. Powinieneś wiedzieć że łatwiej zapobiegać niż leczyć. Rosliny się nie ruszaja więc mozesz je opryskać ale jak wyleczyc dziki???

 

Zetorki - gratulacje Osiągnąłeś poziom masterxD


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266
3 minuty temu, marekfarmer napisał:

Po co miałem zaprzeczać  skoro   wiesz  lepiej.

Skoro tak bardzo  się domagasz  to napisz  te pytania w punktach  to ci jutro odpiszę    bo mi żyć  nie dasz widzę  xD  xD

No chyba zapier*** żeby szukać wszystkich pytań,  które olałes.

Po co zaprzeczac? To jak napisze,  że pewnie wolisz chłopców i w związku robisz za partnerkę,  to też nie zaprzeczysz,  bo po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3052

kolejne dwa ogniska asf- tym razem w okolicach chelma-ostatni gasi swiatlo;)......

marek to taki rachon agrofoto-niedlugo bedzie dyskutowal tylko z tymi ktorym wiernie sluzy ewentualnie sam ze soba lub z sld:P

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj