Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4609

Żeby ci odpowiadać, musiałbym rozumieć w ogóle co piszesz :lol:  masz rację, zbaraniałem, bo facet podniecony wypisywaniem tekstów o lewatywach, rzuca mi jakieś zdania (?) brzmiące jak narzecze jaskiniowców, gdzie chyba kilka wątków jest zlanych w jedną całość. Po prostu mistrz :D  polska język - trudna język

nie ty głupi :lol: to się nazywa jak się komuś w zdanie wpier....

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

:blink:  według ciebie to powyższe ma jakiś sens? Jakiś wolontariusz do tłumaczenia by się przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Ulman to nie jest wypicie piwa, śmigłowca używa się bardzo długo. Mieliśmy swoją konstrukcję czyli Głuszca(wojskowa wersja Sokoła), śmigłowiec dobry i doceniany. Teraz zaczęły się jaja bo właśnie fabryki zostały przejęte i nie widza żadnego interesu w podtrzymywaniu tej myśli technicznej nie dla tego że jest zła tylko dla tego że nie jest ich. Jeśli kupisz śmigłowiec od amerykanów, francuzów czy innej nacji na świecie, nie możesz dokonać żadnej modernizacji bez ich wiedzy, nie możesz remontować tam gdzie chcesz, nie możesz szkolić tak jak chcesz, TYLKO TAK JAK ONI SOBIE TEGO ŻYCZĄ. O tym jak ma wyglądać montaż i fabryka oraz specyfikacja też decyduje obcy inwestor. Teraz już widzisz sens? W Monie był burdel, teraz ten świr nie umyślnie ale jednak może zrobi porządek z częścią betonu. Od lat trwają polskie prace nad uzbrojeniem jak myślisz dla czego nie ma ich efektu? A no dla tego że jeśli program trwa to można doić kasę jak się program skończy to kasy doić nie można. Dotyczy to zakładów remontowych, fabryk, uczelni. Jest dużo gęb do wykarmienia, on naciska na efekty i straszy zwolnieniem więc przynosi to już małe pozytywne efekty. 

Amerykanie w życiu nie kupią podstawowego sprzętu od producenta innego niż amerykański. Mają inne samoloty, śmigłowce, łodzie ale nie stanowią one trzonu armii. A jest to państwo wysoce liberalne! Rządowe programy zbrojeniowe w stanach są większe niż budżet całej Polski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4609

już ci tłumacze ja mam dysleksje i ok?? a ty chamem i człowiekiem obrażający jesteś z urodzenia ??


dlatego pisze do ciebie pokazujesz mi twoje chamstwo a ja mam z takich ludzi ubaw kojarzysz mi się z kodziarzem  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

@hubertb - zastanów się ile trzeba zainwestować by skonstruować śmigłowiec o parametrach  zbliżonych do obecnie wiodących? Jeśli mamy wywalić masę grosza i zrobić średniactwo to co to ma za sens? Dasz radę to sprzedać komukolwiek oprócz własnej armii? Jeśli nie to co zrobisz z tymi zakładami i ludźmi jak już wyprodukują śmigłowce dla MON i więcej zamówień nie będzie.

Co do szkolenia czy serwisowania- jak LOT kupił Boeingi to też postepuje z nimi tak jak przewiduje producent a nie tak jak się naszym mechanikom podoba. To jest zupełnie normalne


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Ma sens, samoloty cywilne to nie maszyny bojowe, tu najlepiej jak nikt nie wie jakie karty trzymasz. Głuszce/Sokoły sprzedawały się bardzo dobrze. Ulman my kombinujemy jak koń pod górę bo sprzedaliśmy nasze rodzime fabryki, a teraz skomlimy o śmigłowce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Na ile nasza rodzima technologia jest porównywalna ze światowymi konstrukcjami?

Jeśli na opracowanie jakio-takiej technologii należy wydać 10 mld Pln by potem wyprodukować śmigłowców za 5 mld Pln i nie mieć więcej zamówień to jest to modelowa marnotrawstwo państwa socjalistycznego. 

Wszystkie pojazdy czy samoloty serwisuje się i naprawia według wskazań producenta , wiec czemu ze śmigłowcami miałoby być inaczej? 

Co do "kart" które niby trzymamy - żart ci się udał  :P Co my możemy mieć za karty? Popatrz na potencjały militarne normalnych krajów oraz na ministra MON i jego chłopaczków. Tu nawet blefować nie ma czym :wacko:


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Już ci mówię dlaczego warto, sam remont wojskowego silnika do śmigłowca kosztuje 5x tyle co remont silnika cywilnego. Dla wojska wszystko jest inne, materiały, normy, certyfikaty, dopuszczenia jest tego masę. Po za tym dochodzą modernizacje które możesz przeprowadzić według swoich potrzeb, obcy producent powie że możesz go cmoknąć w pompkę i nie zmodernizujesz. Po pierwsze dla tego że kupiłeś tylko maszyny a nie konstrukcje a po drugie dla tego że jemu się nie podoba i nie opłaca. Aspekt następny to części za 5 lat np. Francuzi nie będą naszymi kolegami i nie dostaniesz części do tego śmigłowca którego kupiłeś. Tak mamy teraz z Migami np. Produkcja nowych części jest możliwa ale obłożona karami i trudna gdyż nie masz stosownej dokumentacji. Co do kart, zamawiamy śmigłowce i na pewno one będą się różnić od innych sprzedanych na świecie, czym nikt nie wie to zwykle jest tajemnica. Drugą sprawą jest offset, gdzie umieścisz nawet linie produkcyjną skoro jedyne co kraj ma to zakłady remontowe? I tak będzie musieć powstać jakaś fabryka, jeśli jej inwestorem będzie Airbus to zwinie ją zaraz po tym jak opuści ją ostatni śmigłowiec dla Polski.  

 

Lotnictwo cywilne to inna sprawa i inny temat. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Przecież to jasne że albo tworzysz coś nowego, lepszego albo nie liczysz się na polu walki... Kupowanie starych technologii np czołgów mimo iż są jeszcze w miarę  nowoczesne nie ma sensu, tak jak było w Iraku - Amerykańskie czołgi kontra 3 arabów na starym pick-upie z wyrzutnią kornet. W Syrii to samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Nareszcie plujkom lewicowo-liberalnym zablokowano temat  :lol:  antypisowcy w swojej bezrefleksyjnej krytyce doszczętnie ześwirowali. Podobnie ma się rzecz z politykami PO, Nowoczesnej i redaktorami-propagandzistami mediów jak TVN, GW i Newsweek, którzy dotąd podjudzali Polaków z profesjonalnym dystansem. Repolonizacja mediów niezbędna dla ratowania  narodu.W szczytowym okresie tuskizmu i kopaczyzmu, podobnie jak w PRL-u, wszystkie media mówiły jednym, wspólnym, słusznym głosem. Jak widać, niektórzy nie mogą się pogodzić z tym, że się to zmieniło. A ja mam nadzieję, że na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Jak żeś wygłosił "słowo na Niedzielę" to pewnie jakiś moderator poczuł się intelektualnie dotknięty i zamknął temat. Może on też jest z "układu" i nie chce byś głosił "prawdę" i "ratował naród". To może być sPISek ;[  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

już ci tłumacze ja mam dysleksje i ok?? a ty chamem i człowiekiem obrażający jesteś z urodzenia ??

dlatego pisze do ciebie pokazujesz mi twoje chamstwo a ja mam z takich ludzi ubaw kojarzysz mi się z kodziarzem  

 

Po twoich wpisach widać, że masz "dysmózgię" a nie dysleksję. Ani jednego napisanego z sensem posta(nie mówię o błędach ortograficznych, choć i te komp poprawi), sam bełkot niezrozumiały dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ja już ci mówiłem że z tobą nie wolno dyskutować tylko trzeba zwalczać,sam nie masz pojęcia do niczego i o niczym a kogoś od głupców wyzywasz. Żyjesz w swoim świecie a co się dzieje dookoła to gówno wiesz bo pewnie strach ci z domu wyjść że cię limuzyna z bor przejedzie

 

A co może napisać innego taki ktoś jak ty, któremu brakuje argumentów a jedynie wyzywać potrafi. Jakie ty masz pojęcie o wszystkim to pokazałeś wczoraj jak ci @mirro podał argument z ceną caracala, którą zapłacił Kuwejt. Od razu zacząłeś głupoty o lodówce pisać. To każdy widzi kto jest tutaj głupkiem i komu pis pierze mozg. Ciekawe co powiedz jak wyjdzie, że nowe śmigłowce będą droższe niż caracal. Masz rację nie powinieneś ze mną dyskutować bo jakie kolwiek próby kończą się wyśmianiem twojej osoby. Przeze mnie lub ty sam lepiej to zrobisz.

 

hehe gdyby nie antek bo byliśmy by punkcie Austrii dobrym przykładem jesteś mocnych mediów niemieckich i psedo polskich specjalistów    

 

przykro mi to ciebie pisać pokazałeś i pokazujesz dno wyborcy po n

z kim coś piszesz brak ci argumentum wpisujesz mu ze jest głupi itp jak schetyna  <_<

masz tu obrazek za dobrych rządów czasu Tuska

1363695077_27jmmj_600.jpg

http://natemat.pl/73933,oto-zielona-wyspa-po-decyzjach-donalda-tuska-gielda-reaguje-na-propozycje-rzadu-w-sprawie-ofe-co-to-dla-nas-oznacza

 

czemu media niebyły takie jak dzisiaj :huh:  

 

No i co mówi ten obrazek? Że pomimo kryzysu mieliśmy dodatnie pkb. Ja wiem, ze tobie jako analfabecie ciężko to pojąć. Ale taka jest prawda. Pkb Polski było wtedy na plusie a wszystkich dookoła na minusie. Dobre dajesz argumenty na korzyść Tuska. 

Giełda czy za pisu czy za po rosła i spadała. Tusk podjoł kilka decyzji wpływających na giełdę. Tak samo jak inne rządy. 

 

 wstyd to takiego barana co zmienia temat na głupie pytania nie odpowiada ,zmieniający tematy 

wstyd być tak młodym i głupim lewatywą :D  :D   

 

Nie nazywaj innych baranami skoro sam nie potrafisz pisać w języku polskim. I nie wyzywaj od lewatyw bo to ty chwaliłeś Obamę, że dużo ludziom dał a Tusk nie dał nic. 

 

już ci tłumacze ja mam dysleksje i ok?? a ty chamem i człowiekiem obrażający jesteś z urodzenia ??

dlatego pisze do ciebie pokazujesz mi twoje chamstwo a ja mam z takich ludzi ubaw kojarzysz mi się z kodziarzem  

 

Gdybyś pisał długopisem na kartce to byś mógł się dysleksja zasłonić. Tutaj można skorzystać z korektora, który podpowie jakiego wyrazu użyć i  wyraz z błędem podkreśli.

 

Nareszcie plujkom lewicowo-liberalnym zablokowano temat  :lol:  antypisowcy w swojej bezrefleksyjnej krytyce doszczętnie ześwirowali. Podobnie ma się rzecz z politykami PO, Nowoczesnej i redaktorami-propagandzistami mediów jak TVN, GW i Newsweek, którzy dotąd podjudzali Polaków z profesjonalnym dystansem. Repolonizacja mediów niezbędna dla ratowania  narodu.W szczytowym okresie tuskizmu i kopaczyzmu, podobnie jak w PRL-u, wszystkie media mówiły jednym, wspólnym, słusznym głosem. Jak widać, niektórzy nie mogą się pogodzić z tym, że się to zmieniło. A ja mam nadzieję, że na zawsze.

 

Zabawne piszesz o prl u i cieszysz się z zamknięcia tematu. Jesteś mistrzem hipokryzji i głupoty jak zawsze. To własnie komuniści kneblowali wolność wypowiedzi. tacy jak ty teraz też się z tego cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Przecież to jasne że albo tworzysz coś nowego, lepszego albo nie liczysz się na polu walki... Kupowanie starych technologii np czołgów mimo iż są jeszcze w miarę  nowoczesne nie ma sensu, tak jak było w Iraku - Amerykańskie czołgi kontra 3 arabów na starym pick-upie z wyrzutnią kornet. W Syrii to samo 

Po części masz rację ale tylko po części. Jeżeli nie będziemy wymieniali sprzętu na trochę choć nowszy to jedyną alternatywą jest zlikwidowanie danego rodzaju wojsk. Oczywiście jest to najłatwiejsze rozwiązanie tylko wówczas przestaje nam się domykać ogólna strategia obronna. O ile można dyskutować czy jest nam potrzebna rozbudowana marynarka wojenna, o tyle siły lądowe w tym wojska pancerne wydają się być koniecznością. Sam zakup Leopardów był o tyle sensowny że dał nam skok technologiczny. Dostaliśmy maszyny które jeszcze można modernizować i nawet producent to robi. Oczywiście zachłysnęliśmy się tym i olaliśmy sprawę amunicji. 

W przypadku czołgów radzieckich doszliśmy do ściany. Były próby nawet dość radykalnego spolszczenia ale zawsze gdzieś po drodze odpadała dykta i ukazywał się prawdziwy obraz. 

W przypadku lotnictwa jeżeli pozbędziemy się sprzętu latającego za chwilę odejdą piloci. Odejdą bo nie będzie na czym latać ani nawet szkolić się pod planowane zakupy. A że podstawowym zajęciem pilota jest wykonanie wymaganych godzin nalotu będą szybciej kończyć się resursy maszyn które jeszcze pozostaną. Przyspieszymy agonię a potem to już dziura pokoleniowa w szeregach lotnictwa. No i jeszcze problem uczelni typu Dęblin. Pod kątem czego szkolić podchorążych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

PT-91 "twardy" bo jak się domyślam o nim mowa, to zmodernizowane T-72, były plany dalszych modernizacji ale odrzucono je z powodu wysokich kosztów, te koszta sztucznie windowały zakłady mające dana modernizację wykonać i to warto zaznaczyć. Leopard dał skok technologiczny ale już są pierwsze problemy, właśnie z modernizacją, nasi bracia zza Odry nie do końca chcą polskiej myśli technicznej w swoich czołgach. To są właśnie problemy ze sprzętem zza granicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Warto przeczytać. Może trochę długie ale spojrzenie z punktu widzenia dyplomaty może się przydać.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jurasz-pis-przeorze-system-sporo-zepsuje-ale-my-tego-wstrzasu-potrzebujemy-wywiad/wd19yqr

Po przeczytaniu polecałbym jednak przez chwilę zastanowić się nad jedną ważną sprawą. A mówi o niej cytat poniżej. Chodzi o różnicę w uprawianiu polityki przez PO i PiS.

"Wbrew pozorom niewiele się różni. Ambasadorzy jak nie dostawali instrukcji i wytycznych, tak dalej ich nie dostają. PR niezmiennie dominuje nad właściwą treścią polityki. Nie prowadzimy klasycznej dyplomacji. Nie prowadzimy gry. Poruszamy się ciągle w świecie wartości - raz liberalnych, raz antyliberalnych - ale niezmiennie pośród wartości. A dyplomacja to gra interesów."

I teraz pomyślcie czy obrzucanie się wyzwiskami na forach ma jakikolwiek sens? Kłócimy się o sprawy polityki prowadzonej w ten czy inny sposób kiedy samo założenie co do sposobu jej prowadzenia nie przystaje do potrzeb kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Każda dyskusja ma sens, i nie ma jeśli. Po prostu rozmowa i wymiana poglądów na pewnym poziomie zawsze przynosi korzyści dla obu stron. W dyskusji nie ma wygranych i przegranych. Mnie podoba się że wreszcie nie płaszczymy się jak "mort" przy stopach króla juliana, nie podoba się brak szybkiej reakcji i głupie wpadki. Nie mniej jednak i tak oceniam wyżej na razie PiS niż PO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

już ci tłumacze ja mam dysleksje i ok?? a ty chamem i człowiekiem obrażający jesteś z urodzenia ??

dlatego pisze do ciebie pokazujesz mi twoje chamstwo a ja mam z takich ludzi ubaw kojarzysz mi się z kodziarzem  

 

Twoje tłumaczenia dla mnie znaczą tyle co nic. Znam kilka osób z dysleksją, jedni mniej inni więcej nad sobą pracują i widzę jedno - dla chcącego nic trudnego. Dyslektyk, który nie jest skończonym leniem, popełni kilka błędów w tekście na stronę A4. Leń i ignorant, który nawet nie musi mieć dysleksji, wali bełkotem na takim poziomie, że przezorny człowiek nawet nie próbuje tego przerobić na wspólny język. Gdyby twoje tłumaczenie brzmiało "wypiłem jedno piwo za dużo i bełkoczę" to byłoby do przyjęcia. Zaś dysleksja nie usprawiedliwia (zwłaszcza w czasach, gdzie komputer sam poprawia część błędów) pisania 'piętrowych' zdań bez żadnego przecinka, ładu, składu i mieszających kilka wątków w jeden bełkot. Idę o zakład, że sam nie rozgryziesz, co właściwie jest w tych twoich postach napisane.

Chamem nie jestem, w przeciwieństwie do ciebie, bo ja nie rzucam seriami bezsensownych tekstów. Ja co najwyżej zwracam uwagę na fakty, a jak ktoś z premedytacją idzie w swojej głupocie w zaparte, to i ja nie mam zamiaru delikwenta głaskać.

Wątpię żebyś miał jakikolwiek ubaw z mojej reakcji na twoje chamstwo i brak szacunku do innych (tak, wlepianie na publiczne forum byle bełkotu jest okazem braku szacunku do czytających), zwyczajnie się nakręcasz, emocje ci świrują co widać po coraz bardziej bełkotliwych "wrzutach" i odbieganiu od tematu w "prywatne wycieczki". Merytorycznie nie masz nic do zaoferowania, więc na siłę udowadniasz przynależność do jakichś organizacji i partii, z którymi Pan Prezes podprogowo kazał ci walczyć, bo to jedyna twoja deska ratunku do szybkiej ucieczki od tematu

Edytowano przez lukasz222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

A Czesi   chyba jednak pokuszą się na Airbusa.

"Dlatego Czechy najprawdopodobniej wybiorą najtańszą ofertę koncernu Airbus Helicopters, dotycząca 12 maszyn H145M za sumę 5,712 mld koron.

 
Mają one zastąpić obecnie wykorzystywane śmigłowce szturmowe Mi-24/35, łącząc silne uzbrojenie i możliwość działania w każdych warunkach pogodowych z możliwością transportu niewielkiej grupy żołnierzy. W dalszej perspektywie możliwości uderzeniowe mają zostać zapewnione siłami dedykowanych śmigłowców, jednak obecna konfiguracja jest dostosowana do potrzeb i możliwości czeskiej armii. W postępowaniu brano też pod uwagę maszyny Leonardo AW139M, Bell UH-1Y Venom i Sikorsky Black Hawk, jednak ich oferty były znacznie droższe. Najbardziej kosztowna z ofert była ponad trzykrotnie wyższa od propozycji Airbus Helicopters, ale też obejmowała maszyny zupełnie innej klasy pod względem masy, udźwigu i możliwości operacyjnych. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Chyba na prawdę dużo się im pozmieniało bo zastąpić MI-24 tym śmigłowcem no cóż... Nie tylko my mamy bałagan w MON. Mi-24 to typowy śmigłowiec do ataku prędzej go z AH-64 można porównywać niż UH-60. Chyba że ktoś się w artykule pomylił. U nas też Mi-17 na caracala zamieniać.... no bez jaj potrzeba 2 takich caracali żeby zabrać to co jeden Mi, odpowiednikiem Mi jest np. CH-47 czy H-92. 

 

Generalnie prawda będzie okrutna ale powiedzieć ją trzeba wprost, najlepsze śmigłowce mieli ruscy;] Tyle że oni już z nami się nie kolegują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5575

Raczej my z nimi 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Oni z nami i to od bardzo długiego czasu. Nie myśl sobie że zmiana władzy by tu coś pomogła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

 Tak tylko że te dwa zastępujące MI 17 cenowo to już zupełnie kosmos i poza naszym zasięgiem. Nie wiem czy jest w ogóle sens sadzić się na tak duże maszyny. Nie jesteśmy armią na tyle ekspedycyjną żeby potrzebować tak masowego przerzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Potrzebujemy i jednych i drugich tyle że powinniśmy mieć zaledwie kilka góra 5 dużych i resztę mniejszych. Mi-24 zastąpić śmigłowcem wsparcia to jak samochód sportowy zastąpić busem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj