Polecane posty

polk1223    0
Napisano (edytowany)

Witam, rozglądam się za przetrząsarką i natknąłem się na felle th 460.  Pracowała by z c360.

Pytanie 1

Chciałbym zasięgnąć informacji o niej, jak się sprawuje oraz jak wygląda sytuacja z częściami? Jak z awaryjnością?

Pytanie 2. 

O co chodzi z końcówkami (d oraz dn) w wersjach fella th460 /th460 d/fella th460 dn ? Wyjaśni ktoś? 

Pytanie 3. 

Na co dokładnie zwrócić uwagę przy oględzinach?

Pytanie 4. 

Do przetrząsarki zalecają wałek ze sprzęgłem ,jak to z tym jest? 

 

 

 

Edytowano przez polk1223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1589

Ale te 460 szerokość robocza czy srednica karuzeli .

Wałek że sprzaglem lepszy , a napewno nie zaszkodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polk1223    0

Chodzi ogólnie o model przetrząsarki fella th460

Szukam informacji co i jak bo nie znam się w tym temacie a nawet nikt w okolicy nie ma czegoś podobnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylip    45

Seria TH to różne modele zależnie od roku produkcji. 460 to szerokość robocza całej maszyny. Miałem starą 460 z napędem gwiazd bocznych przez kły i składaną ręcznie do tyłu i szczerze odradzam. Ciągle się wyrabiały kły i robił się na tyle duży luz, że potrafiły ramiona o siebie uderzać. Ponadto występowało jeszcze wiele innych usterek, ale to głównie kwestia wieku i przebiegu. Potem kupiłem już dużo nowszą (troszkę szerszą bo 520), ale z napędem gwiazd bocznych przez wały przegubowo teleskopowe i składaną hydraulicznie do góry i ta sprawuje się bardzo dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polk1223    0

Dzięki za info, to czym można by było się zainteresować? Szukam czegoś innego bo mam dość naszego polskiego pająka na pasku... W szczególności na górkach i nie zbyt równym terenie to czasem męka tym robić. No i nie zbiera dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1589

Ci mogę polecić deutz fahr  5,20 mam o jest ok szejseta z tym latała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymekrolnik89
      Witam szukam opinii zgrabiarki jedno karuzelowej do 1014 lub 360 ursusa. Jestem zielony całkowicie w temacie powierzchnia na jakiej ma pracować to ok 10ha teren górzysty najlepiej pracowało by mi się 1014 bo wom niezależny. budżet to do ok 12tys zł. Jeżeli możecie to konkretne modele podajcie
    • Przez Karolek132
      witam wie ktoś jak to wymienić ?
    • Przez luki987654321
      Witam, jaką polecacie zgrabiarkę do 10-11 tys i 4m i więcej szerokości roboczej? myślałem o zgrabiarce Niemeyer (podoba mi się jej składanie do transportu) i deutz fahr. którą z nich polecacie ewentualnie jakaś inna marka. z góry dziękuję za opinie posiadaczy
    • Przez morisek381
      Witam. Szukam informacji jak przestawiać gwiazdy zgrabiarki kuhn grs na grabienie i potem spowrotem na rozbijanie pokosu
    • Przez Banan3512
      Witam. Chcę zakupic nową zgrabiarkę 2 karuzele i formowanie do boku. Doradźcie czy wybrac krajowego samasza Tango czy cos z zagranicznych firm? Jesli zagraniczne to jaką markę polecacie? Budżet ok. 120 tys zl. netto. Obecnie mam 1 karuzelową kuhn GA4221 GM z 2021 roku. Sprzęt dobry. Ale mam wiekszosc łąk z dojazdem drogami publicznymi z dosyc duzym natęzeniem ruchu i muszę składać ramiona do transportu.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj