Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PAN88    1761

Bronisze 5-6 zł irga żółty od 4 zł a jak tam Sandomierz łódź chodzi mi o czerwonego  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

w centrum żółty we worku 15kg:

na kraj 4,5-5

na eksport oferty 6-7zł bez papierów

 

i robi się "niebezpiecznie"

 

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

W jakim sensie?


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

paczkarnia koło Kalisza 510-774-547 ziemniak 50+ w bb 40-45gr/kg, chcą nawet sami sortować; jeszcze żadnego telefonu poniżej 5zł nie miałem, 

+375296427820 na Białoruś chłopak 100t potrzebuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

W jakim sensie?

bo nie jeden teraz myśli czy jest sens siać jare zboże jak ziemniak drugi rok ma stabilną cenę a dawno nie był bardzo drogii


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Ale ta cena wcale nie jest stabilna, u mnie takich cen nie było ale podobno w Twoim rejonie do grudnia 3 zł za worek a teraz 6, toż to skok o 100%. I gdyby nie to że na zachodzie trochę pogoda namieszała to dalej byłoby 3 zł, u nich takie anomalia w zbiorach zdarzają się raz na 10 lat więc może być tak że przez następne lata znowu oni będą wozić do nas.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

w listopadzie nie sprzedałem taniej niż 4,5 a poszło kilka aut, cena o której piszesz była za ilości nie tirowe

Siedzisz w tym już parę lat i widzisz co wpłynęło na cenę ale początkujący w tej branży widzi tylko $ i możliwość upłynnienia każdej ilości co może odbijać nam się czkawką w nadchodzącym sezonie

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

Masz rację Przemek szał za sadzonkami jest . Dużo skoczków kupiło świeżego sadzeniaka. U mnie sadzonki zarezerwowane prawie wszystkie w grudniu(85ton)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    243

Po ile sprzedajesz sadzeniaka i jaka odmiana ?? Ile mogę zapłacić za Bellarose, rok góra dwa po wymianie ?? Ilość śmiesznie mała bo całe pincet kilo ale nie chce przepłacać. Skoczkiem nie jestem, co roku sadzę bardzo mało ale sadzę także rynku wam nie zepsuje ale muszę odświeżyć nasienie.
Mam teraz kupca po 40 gr/kg, pakowane po 25 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

po ile teraz ładujecie ilości całosamochodowe? 45gr/kg brutto to uczciwa propozycja za wiązane 15kg na palecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilk19912    1

Kissmy za transport do tego goscia obok kalisza, placiles sam czy podstawia auto i luz tez moze byc?

Edytowano przez kamilk19912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761

Panowie jaka cena sadzeniaka kwalifikatu chodzi mi o bellarosę catania tajfun i irysa?

 wawa bronki dzisiaj 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

tajfun  klasa A 1150-1350 


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

http://www.agrofoto.pl/agroskop/analizy-i-komentarze/rosja-rekordowy-eksport-ziemniakow,68992.html

No i Rosja więcej produkuje jak zjada. Módlcie się panowie o nadmierne opady bo inaczej znowu będziemy pracowali za marne grosze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Ma ktoś wieksze ilości ziemniaków na frytki ?  pisać na pw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Z choinki się urwałeś?

Edytowano przez mikad

"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

Macie dobre ceny . U nas po o 4,50 za 15 kg sortują i cieszą się że bieże .

 

Bydgoszcz zawsze ma opóźnienie, daj ogłoszenie na igrit; na 7zł/15kg za +45 nikt się nie krzywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761

Za Irgę nie ma komu po 6 zł dać.

 

kto ci da jak na Broniszach kupisz za max 5 zł a do was trzeba jeszcze jechać i dokładać km a kto handluje na wawie i tak jest na codzień na giełdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

5 zł rybitwy ruch marny. Kiedy będzie te 1 zł za kilo jak tu ktoś pisał  w wielkanoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Ja mam propozycje po 6zł/15kg gość dzwonił że weżmie całość odemnie...

Chyba się skuszę...

Po 5zł masa telefonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawe60    0

Rybitwy 7zł żòłty 8,50 czerwony lokalny skup 6 i 7 za 15kg
Rybitwy 7zł żòłty 8,50 czerwony lokalny skup 6 i 7 za 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj