Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kissmy...    67

7zł za woreczek to max tyle handlarz płaci , Rumun bierze po 10zł/15kg , wiec handlarz 3zł zarabia na woreczku.

jaka odmiana? znacie przyczyny tej nagłej zwyżki cen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosss    5

tego nikt nie wie, ale  9 zł za 15kg  w kalibrze 5plus worek szyty jest aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Dali byście kupca na sadzeniaki Irga ilość to około 20ton i jadalnego około 10ton też Irga okolice Łosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734
Napisano (edytowany)

A Irga po ile?

Z irgą nędza, sparzyli się przez rdzę. Ponoć teraz Catania ma branie jako zamiennik Irgi.

 

Dali byście kupca na sadzeniaki Irga ilość to około 20ton i jadalnego około 10ton też Irga okolice Łosic.

Jak masz klasowe to znam chętnego. Edytowano przez ZYLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

A ile dadzą za Catanię? O tej rdzy też słyszałem. Niektórzy nakupili i okazało się że 50% porażonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Ze dwa lata po centrali musiałbym zerknąć do faktur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

A ile dadzą za Catanię? O tej rdzy też słyszałem. Niektórzy nakupili i okazało się że 50% porażonych.

Szczerze nie powiem Ci bo jak napisałem "ponoć". Pobieżną informację mam z Soleksu. Nie wgłębiałem się w temat bo mnie już nie dotyczy (brak towaru). Ale i tak zapewne nie takie kwoty jak tu się koledzy wyżej chwalą.

 

 

Ze dwa lata po centrali musiałbym zerknąć do faktur.

Musi być jeszcze w kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Pierwszy raz sadzone w 2014 w klasie CA brane w Szyldaku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Andzin sam jeździłeś do Szyldaka? Nie wiesz czy kurierem wysyłają? 

Catania dobra tylko dziki lubią i temu zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Jeździłem sam jesienią było jeszcze taniej jak wiosną. Mieli właśnie kurierem wysłać, ale ten co dzwoniłem to mówił o przymrozkach i wogóle. Najwyraźniej nie chciało mu się w to bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejoo7    6

załatwcie mi klijęta na FAXE pierwszy rok sadzone, brane ze scandagry.cena i opakowanie do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

tego nikt nie wie, ale  9 zł za 15kg  w kalibrze 5plus worek szyty jest aktualne.

 

przyczyną prawdopodobnie jest brak ziemniaka przyzwoitej jakości, magazyny owszem są pełne, ale zazwyczaj towaru zebranego po intensywnych opadach deszczu, co czyni ziemniaka z "ciemnej ziemi" właściwie niehandlowym;

jaka jest różnica cenowa między workiem szytym a wiązanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

mała 0,5-1zł


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

Mała? 800/1600 zł na jednym tirze? Kilka  tirów i robi się kwota zdecydowanie inna. Dwa lata przy tylko 10 tirach rocznie i już raszlownica spłacona.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

A o ile rosną koszta pakowania za pomocą raszlownicy w porównaniu do wiązania tradycyjnego? Pomijając już koszt samej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Nie zapominaj że worek do automatu jest parę groszy droższy, ale najważniejsze to że nie trzeba targać tyle tych worów, dwóch ludzi zrobi samochód bez większego wysiłku, do tego jakiś mały paletyzatorek i można obsługę zredukować do jednego.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posiadam ok 50 ton ziemniaka denara kal 40+ ziemniaki schodza ladnie tylko sie zastanawiam czy sprzedawac po 6zł/15kg czy czekac lepszej ceny za miesiac jak myslicie bd lepsza cena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelton    5
Napisano (edytowany)

Ja w to wątpię, jak tylko puszczą mrozy popyt się ustabilizuje i cena albo zostanie taka jak teraz lub spadnie.Ja sprzedaję irge po 7zł.

Edytowano przez Kelton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj