Shaun

Members
 • Ilość treści

  1041
 • Rejestracja

Reputacja

243 Excellent

1 obserwujący

O Shaun

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  powiat lubelski

Ostatnio na profilu byli

4667 wyświetleń profilu
 1. @kamil800 zgadza się, taki dupochron i każdy bierze ryzyko na siebie, albo nie zaszkodzi albo będzie zdziwko. Jednak warto dokładnie czytać etykiety bo znam takich co poza dawkami i daną uprawą nie interesuje się resztą treści. Nieprawdopodobne a jednak .
 2. nie wiem co tam siejesz ale w etykiecie Starane stoi jak byk, szczególnie na nowych odmianach może uszkadzać rośliny, może powodować objawy fito i wręcz zalecane jest zrobić próbę, doradzić się kogoś kompetentnego albo przedstawiciela podmiotu posiadającego zezwolenie. btw, po zbiorze postaraj się o głeboszowanie i pH reguluj w razie potrzeby
 3. Shaun

  McCormick x 4

  @ViveN różowa ceramika??
 4. Shaun

  Zagonowa 4

  To #pojakichuj się odzywasz. k**wę z logiki to Ty zrobiłeś.
 5. Jeszcze nie, dziękuję bardzo. @Chota, tam też nie ma.
 6. Szukam przekładni planetarnej przedniego koła do Reni 103.54, najlepiej lubelskie. Ktoś, coś?? W Czemiernikach ni ma.
 7. Masz może wiedzę, czy można zamienić parę siłowników, które mają po jednej rurce na parę siłowników z łączeniem po końcach?? Czy siłowniki ze starego typu będą działać zamiast tych z nowego typu??
 8. @stempos1980 jeżeli był wzięty na młodego rolnika to teoretycznie jest to możliwe, mam przyczepę z 2019 r. a zakończenie zobowiązań miałem w 2022 (początek w 2017), pytałem się pracownika Agencji kiedy mógłbym ją sprzedać to już właśnie w '22 mogłem to zrobić więc nie liczy się rok zakupu a okres zobowiązań, przynajmniej w MR, no chyba, że coś popirtoliłem
 9. Shaun

  Agro masz pol3+

  KM 80 nie, już prędzej KM 180 tak jak @Tomasz0611 powiedział, ale jakbyś się namyślił na KM 80 to za jakieś 2 miechy będę sprzedawał (prawdopodobnie) swój pług
 10. Shaun

  Agro masz pol3+

  A dokładnie to nie pamiętam czy przewiduje czy nie. Zasugerowałem się tym, że na końcu ramy jest dospawana blacha z otworami tak jakby pod piątą parę.
 11. Shaun

  Agro masz pol3+

  Na tę chwilę ręki nie dam sobie uciąć ale o ile dobrze pamiętam, to KM 80 3+1 ma możliwość dokręcenia piątej pary korpusów, lecz: 1. Bez siłownika liniowania raczej będzie problem z obrotem; 2. 5 skib to może być za dużo na oś obrotu; 3. Spotkałem się z opinią, że dokręcenie piątej pary do już dokręconego elementu (czwartej pary) nie jest dobrym wyjściem. Jutro sprawdzę w swoim jak jest ale na 99 % technicznie da się tak zrobić, tyle, że to kiepski pomysł. @Karol6130 szukasz nowego pługa?
 12. Jaki masz model tego dewolaja??
 13. Shaun

  Linia do czyszczenia

  Zmień kombajnistę przede wszystkim.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj