gigix

F1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
speedy    0

Żeby tylko nie poddał się

Dobre informacje odnośnie środowego upadku Roberta Kubicy przekazał Marcin Czachorski, rzecznik kierowcy w Polsce. - Według wstępnej opinii lekarzy, złamana piszczel nie opóźni w znacznym stopniu trwającego nadal procesu rehabilitacji - powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

 

Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Poza zdementowaniem plotek o zakończeniu współpracy Morelli przekazał też garść informacji na temat wczorajszego incydentu. – Robert przewrócił się i doszło do uszkodzenia kości piszczelowej w miejscu poprzedniego złamania. To nie kostka – potwierdził menedżer kierowcy, którego „złapałem” w drodze do szpitala, w którym zawodnik przechodzi badania. Nie jest to placówka Santa Corona w Pietra Ligure, a lokalizacji z oczywistych przyczyn wolałbym nie zdradzać.

 

– Nie jest to poważny problem – kontynuował Morelli. – Oczywiście konieczny będzie zabieg chirurgiczny i mniej więcej miesięczna rehabilitacja, w zależności od postępów.

 

Nie wiadomo jeszcze, czy chirurdzy zastosują wewnętrzną płytkę spajającą uszkodzoną kość, czy kolejny raz założą kierowcy stabilizator zewnętrzny. Ta druga opcja oznacza mniej „inwazyjny” zabieg, za to w późniejszym terminie konieczna będzie kolejna wizyta na sali operacyjnej w celu zdjęcia stabilizatora.

 

 

i jeszcze jedno info

 

Brytyjski Autosport, powołując się na źródła bliskie kierowcy, przekazuje nieoficjalną informację, że incydent może wydłużyć rehabilitację o „przynajmniej trzy tygodnie”. Pamiętajmy jednak o tym, że jak dotąd nie określono prawdopodobnego terminu zakończenia rehabilitacji – podczas ostatniej rozmowy Daniele Morelli powiedział mi, że bardziej konkretnych informacji możemy spodziewać się w lutym lub nawet później.

 

coś mi się wydaje że i ten sezon Robercik ma raczej z głowy. Lepiej żeby się kurował dłużej niż później byłoby nie wesoło.

Edytowano przez pic2ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speedy    0

Z Włoch płynęły sprzeczne informacje. Część mediów donosiła, że Polak ma tylko małe pękniecie kostki. Ale teraz jest już wszystko jasne. Robert Kubica, który w środę przewrócił się przed swoim domem w Pietrasanta w Toskanii, złamał piszczel prawej nogi - poinformował rzecznik kierowcy w Polsce Marcin Czachorski.

 

Ta a jutro okaz sie ze ma reke jeszcze zlamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Teraz ta noga musi zrosnąc się.Dla mnie to już było pewne,że Robert nie będzie się ścigać na torach F1 w 2012r kiedy LRGP zatrudniło Raikkonena i Grosejana.Chyba że Kubicy uda się wcześniej wrócić i podpisze kontrakt z Ferrari jako kierowca testowo rezerwowy i bedziemy go oglądać w piatek na pierwszym treningu,a potem na wyścigach.

Edytowano przez lukaszjd

Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speedy    0

ja to juz nie zdziwilbym sie gdyby poddal sie

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Kubica się nigdy nie podda!!!

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas21    3

Teraz ta noga musi zrosnąc się.Dla mnie to już było pewne,że Robert nie będzie się ścigać na torach F1 w 2012r kiedy LRGP zatrudniło Raikkonena i Grosejana.Chyba że Kubicy uda się wcześniej wrócić i podpisze kontrakt z Ferrari jako kierowca testowo rezerwowy i bedziemy go oglądać w piatek na pierwszym treningu,a potem na wyścigach.

Nie będziemy go widzieć na pierwszym treningu bo już od pewnego czasu podczas pierwszej i drugiej sesji jeżdżą kierowcy podstawowi, kierowca testowy jest od treningów poza weekendem GP

 

Gdzieś czytałem wypowiedz Massy który stwierdził, że połowa sezonu będzie decydującym dla niego momentem, to by się zgadzało co to plotek o zastąpieniu w połowie sezonu brazylijczyka (przy jego słabej postawie) przez Kubice, nawet prawdopodobny termin zakończenia rehabilitacji Roberta pasuje :)


Trend is your friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Ja też obstawiam, że Kub w połowie roku wsiądzie do bolidu SF, kiedy tylko się wykuruje. Massa już za długo jeździ :) a ostatni sezon pokazał, że niestety za mało pkt zdobywa, co się wiąże z kasą.

Śmieszny bolid.

Edytowano przez pic2ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie w więzieniu tylko dostał wyrok w zawieszeniu... to 2 różne wyroki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Ferrari odwołało prezentacje nowego bolidu.Fotki i wywiad z Alonso i Massa zostanie opublikowany w internecie.

A jak wam sie nowy Mclaren Mercedes mp4-27 podoba?

Mi najbardziej przedni układ wydechowy.


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

DZisiaj go zaprezentowali Kubicy wbrew plotkom tam nie było. Mojm zdaniem ferrari w ciemno go nie weźmie. Najpierw musi pokazać, że sprawnny jest i może szybko jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Według mnie jak Kubica bedzie w stanie jeżdzić F1 niestety jest wowczas skazany na stajnie spod czarnego rumaka :)

 

No tak ale wowczas musi wrócić a to raczej nie bedzie proste :(

Zbyt poważny wypadek a dotego kolejne niepokojące inf. o stanie zdrowia a co najgorsze ZERO!! komentarza ze strony Roberta :(

 

Ale i tak sobie wyobrazam Roberta w czerwonym kombinezonie :) i zdobywającego mistrzostwo.

Spojrzcie co zrobił Robert podczas wypadku podczas GP Kanady rok wczesniej miał grożny wypadek a następnie WYGRYWA :) jako drugi kierowca BMW a Nick do dzis ma żal.... A wiec o psychike nie nalezy sie martwic tylko o stan fizyczny i zrastanie i regeneracje mieśni. a tak nawiasem mowiac przecietny Kowalski bylby juz bez reki a Robert walczy i mam nadzieje ze wygra najwazniejszy wyscig w swoim zyciu.

I chyba jak powiemy ze dla Roberta "pieniądze to nie wszystko" powiemy w 100% jest to czlowiek z pasja i dlatego jest tak dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Dzis mija rok po tym nieszczęśliwym wypadku Roberta Kubicy na rajdzie w Ronde di Andora, wszyscy trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót Roberta do zdrowia!!!.


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

16.03.2012 rusza kolejny sezon Formuły1,ale nadal bez Roberta:(


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

juz tylko 2 tygodnie zostało...Myślę ze Robert wróci w połowie sezonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Robert Kubica testował 300 KM Skode Fabię WRC.


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Co za szopka, zaledwie dwa dni po tym jak algersuari powiedzial ze z Robertem jest zle pojawia sie wspaniale info ze Kubson juz jezdzi :) ciekawe czemu na innych fotach sprytnie chowa rece? mimo wszystko mam nadzieje ze foty sa terazniejsze, bo widac ze przytyl i bardzo dobrze, oraz ze faktycznie jezdzil tą skodziną a nie tylko ubrał sie w kubrak zeby zrobic kilka zdjec


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas21    3

te chowanie prawej ręki też mnie niepokoi ale jedno jest pewne, gdyby było tak jak ten buc algersuari mówi to nie było by mowy o jeździe 300 - konnym rajdowym samochodem, a co do tego czy jeździł, to dla mnie jedyne wiarygodne źródło to potwierdza (Mikołaj Sokół) oraz dodaje, że „tempo krakowianina było ponoć ekstremalnie dalekie od spacerowego, a wczorajsza przejażdżka podobno nie była pierwszą od czasu wypadku…”


Trend is your friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

Dokładnie, zarówno Czachor jak i Mikołaj dementują te głupoty. No w koncu się musi chłopak wykazać w BBC żeby oglądalność była. I skąd ma taką wiedzę, skoro od dawna się z Robertem nie widział. Szkoda komentować takie głupoty.

Już się nie mogę doczekać australii :) jak red bull, jak ferrari. kto ma szybkie auto a kto został w tyle. ciekawe jak kimi któremu osobiście kibicuję i jego lotus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak to zwykle bywa prawda leży gdzieś po środku. Źle nie jest i dobrze póki co też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszjd    2

Ale warto dodać że Robert od czasu w wypadku w Andorze nie jedno auto przetestował.


Rolnicy z opolskiego łączmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj