MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

MarcinPykuS    68

Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...?? :)

Lubicie oglądać mecze...?? :)

Może sami gracie na boiskach lub halach...?? :)

Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...?? :)

 

W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )... ;)

 

POZDRAWIAM... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja uwielbiam grać w piłkę nożną od dzieciństwa gram do tej pory w szkole na zawodach jestem jednym z najlepszych graczy w szkole

Mecze nie oglądam często bo nie mam za dużo czasu ale sledze wyniki w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja sie tym nie interesuje ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

jak ogladam mecz z bratem w domu to po 15min. zasypiam, co innego jest jak sie siedzi w barze z kumplami przy piwku wtedy jest klimat :)

ale najwiecej adrenaliny przynosi ogladanie meczu na zywo ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Grupa B

1. Austria

2. Chorwacja

3. Niemcy

4. Polska

 

Tośmy wyszli z grupy :|

 

Tak to fajnie pograć sobie w nogę. U mnie przy szkole wybudowali dwa boiska, ze sztuczną murawą (odradzam wślizgów ;) [jedziesz jak na tarce])


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

No to du** bo u mnie buduja takowe boisko ze sztuczna murawa :) ale zobaczy sie w praktyce ;)

Edytowano przez andrzej2110

Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    884

Zależy jaki materiał, bo u mnie są dwa boiska wykonywane przez dwóch inwestorów. Z jednym jest oki, a na drugim jeździsz jak na tarce ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

ja gram druzynie Orzel Kampinos ktora jest w klasie b(to jest nanisza liga w polsce:()

A kibicuje oczywiscie (L)egi Warszawa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goolman19    1

Wiem coś o sztucznych trawach, według mnie gorzej jak na hali hehe ;) ciężko sie podnosi piłkę itp. Co do grupy ME. Trafiliśmy praktycznie do najsłabszej grupy i wyjście mamy pewne pod warunkiem że będziemy w takiej samej formie lub lepszej :) Ja sam Trenuje już piłkę nożną od 8 lat. Gram teraz w klubie ( teraz mamy odpoczynek od trawy ) więc pykamy na nowo otwartej sali w mojej miejscowości :) Pozdrawiam :)

 

Gram w klubie LZS Doruchów klasa okręgowa :)

 

a nie mam jakiś określonych klubów, kibicuje każdemu po troszku :) Ale najważniejsza dla mnie jest reprezentacja Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...?? :)

Lubicie oglądać mecze...?? :)

Może sami gracie na boiskach lub halach...?? :)

Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...?? :)

 

W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego mecz )... ;)

 

POZDRAWIAM... :)

 

1.Interesuje się

2.Mecze lubie oglądać ;]

3. Trenuje w Widzewie ale lubie grać i na hali i na boisku

4.Polska i Barcelona ;]

 

@lysyrolnik

ale najwiecej adrenaliny przynosi ogladanie meczu na zywo

 

szczególnie jak sie załży o skrzynke piwa ;]

 

 

Pozdrawiam ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Real Madryt!!! z lig zagranicznych :)

 

Motor Praszka IV liga. :)

 

Lubie grac w gałę ale mam chwilę przerwy ze względu na zwolnienie po chorobie. Mecze oglądam najczęściej I poł., a potem ide spać. ;) Chyba, że gra Real to siedzę nawet do 2 dogrywek i rzutów karnych... :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Co do naszej grupy na EURO 2008 to nie jest tak strasznie...ostatnio jak grali z Niemcami przegrali tylko 1 do 0 i bramka została strzelona dopiero około 90 minuty ( chyba w tym meczu tak było ) i w dodatku Polacy grali w 10....mamy szansę...żeby się tylko nie pogorszyli, bo jest dobrze...tak już zrobili ogromny postęp, awansując do EURO i stając się drużyną czołowej 16 Europy... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Ja lubie grac w piłke lubie oglondac mecze i gram czesto na boisku a kibicuje ,,MOTOR LUBLIN''


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

@DjBomba12 a jeździsz na mecze bo mój kolega ze szkoły jest zapalonym kibicem Motoru Lublin raz na meczu prawie dostał cegłą w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

ja za pilka nie przepadam ale mecze lubie ogladac przy piwku z kumplami i z dobra przekaska


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrismo    0

Interesuję się, głownie Ligą Mistrzów, Pucharem UFA, no i oczywiście reprezentacją POLSKI

Byłem na meczu Polska-Belgia 17.11.2007 na Stadionie Śląskim - super przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Piłka nożna jest za***ista ;) Co prawda zaliczyłem tylko 1 mecz w moim klubie ale to było pod koniec sezonu :P Teraz jestem podstawowym graczem :P


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Co do naszej grupy na EURO 2008 to nie jest tak strasznie...ostatnio jak grali z Niemcami przegrali tylko 1 do 0 i bramka została strzelona dopiero około 90 minuty ( chyba w tym meczu tak było ) i w dodatku Polacy grali w 10....mamy szansę...żeby się tylko nie pogorszyli, bo jest dobrze...tak już zrobili ogromny postęp, awansując do EURO i stając się drużyną czołowej 16 Europy... :P:)

 

Polska jest chyba 16 w ogólnym rankingu ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
W rankingu FIFA Polska jest na 22 miejscu... :(

Opss.. trożke sie pomyliłem;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
W rankingu FIFA Polska jest na 22 miejscu... ;)

 

Nie polska jest 16 na bank :D

 

Jak myślicie chłopki Polska bedzie dobrze grać w

Euro???

 

Jasne że będzie dobrze grać tylko chłopaki muszą chcieć i nie bać sie rywalów ;];]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj