MarcinPykuS

Piłka nożna

Polecane posty

Adik_ziel    3

jak na razie 1-0 dla nas oby tak dalej B) B)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja opstawiam 2:1 dla polski ale bedzie ciezko i to bardzo.... B)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

hehe - widze że dzisiaj cała Polska przy telewizorach B)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Haha 2-0 piękna bramka Lewandowskiego ! !


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Boruc tera jest w 10 najlepszych bramkaży świata albo nawet w 4 ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

bardzo kiepska gra naszych mimo wygranej.

 

komentatora za teksty "imponujący drybling", "ręce same składają sie do klaskania" opisujące grę naszych piłkarzy powinno sie odstrzelić.

 

Takiej kopaniny jak w drugiej połowie była to lepiej nie oglądać. Naszym wychodzi tylko podawanie do bramkarza. I gra w przeciwnym kierunku, no i oczywiście bieganie wkoło przeciwnika ale nie atakowanie go lub przyglądanie sie akcji B) do tego można doda że 70% czasu na własnej połowie. Daleko tak nie zajadą.

 

Widać po trenerze że zadowolony z meczu to on nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a ja wogole sobie oszczędzam nerwów i nie oglądam naszych "zdolnych i utalentowanych piłkarzy" i nie bede sie tu wypowiadał na temat tego meczu ale znając zycie to szaranowicz chwalił pod niebiosa naszych "biegaczo-kopaczy"

wole pooglądac siatke bo tam sobie radzimy jakos a jak juz oglądam noge to tylko lige mistrzów heh...


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

Ja przede wszystkim kibicuje reprezentacji.

A jesli chodzi orange ekstraklasa to (L)egia Warszawa, Zagłebie Sosnowiec, Pogoń Szczecin a z zachodnich klubów to Juventus, nom i do tego 2 razy w miesiacu gramy na hali w pobliskiej szkole....ja jestem golkiperem B)

Ale jesli chodzi o moja ulubiona lige to Angielska i Szkocka


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Moze i to co prezentuje obecna kadra nie jest futbotem na najwyzszym światowym poziomie ale jest juz lepiej niż na ostatnich MŚ gdzie zrobili z siebie pośmiewisko - poza tym to pal licho styl gry ważny jest i tak wynik a tu sytuacja jakby zaczeła się poprawiać B)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

napewno grająduzo lepiej niż za Janasa czy Engela. Benhaker stworzył druzyne która moze coś pokazać na MŚ. ale nie odrazu Kraków zbudowano... . Sam Leo powiedział ze cieszy sie z wyniku meczu ale nie z gry naszej reprezentacji.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

Ja lubię piłkę nożną jest to bardzo ciekawy i emocionujący sport ;)

Często gram z kolegami na pobliskiej hali(w gimnazjum) oraz na boisku(obiekt tej samej szkoły)

Kibicuje oczywiście (L)egi Warszawa!!!

A mecze to lubię oglądać ale tylko na żywo dlatego często na takowe jeżdżę najgorzej jest jak się jedzie na jakiś okręgowy mecz i zaraz po ostatnim gwizdku sędziego albo nawet wcześniej kibice się po prostu napieprzają(przepraszam za wulgaryzm).


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek25    1

Ja tam ganiałem za piłką jak byłem troszke młodszy,teraz nie mam po prostu na to czasu,ale w telewizji oglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

jak Kibicuje ASTRZE KROTOSZYN, LECHOWI POZNAŃ i REALOWI MADRYT sam gram w szkolnej drużynie

 

 

HALLA MADRID !!!


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie interesuje pilko nozno jak nie mam czasu obejzec meczu o sledze w necie a grac w szkole lubie nie jestem najlepszy ale i nie najgorszy kazdy gra jeden lepiej drugi gorzej pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Ja zabardzo nie lubie pilki noznej bardziej interesuje mnie pilka koszykowa ( wiecej mozesz zrobic z przeciwnikiem np. pojechac mu z bara ze sie niezle wylomie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

mi już sie znudziła "gała" ;) nie mam siły biegać za piłką. na ostatnim meczu w szkole skosiłem 3 gosci a za 4 biegałem pół meczu ale i tak go dopadłem :);) . Zadna polska drużyna mnie nie interesuje nikomu nie kibicuje . jedynie może Real Madryt mnie troche interesuje ale to i tak nie zabardzo :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas310    1

Ja bardzo lubie grywać w piłke, interesowalem sie nia od dziecka ;). A kibicuje Realowi Madryt, Wiśle Kraków i rzecz jasna naszej reprezentacji ;)

 

 

Hala Madrid!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj