KarolT25

Czy ktos gra w tenisa stołowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KarolT25    41

Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Ja grałem kiedyś ostatnio 2 lata temu ,osiągnięcia akademicki mistrz województwa ;źle zrobiłem że przestałem grać :D


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vhalior2    66

ja tez gram ale nie mam osiagniec tylko tam jakies w szkole i lidze jakies dalsze miejsca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

kilka lat wstecz 1 miejsce w gminie, teraz znowu zaczołem, tenis bardzo się zmienił, no i niestety dostaje lagi, czym gracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Ja grałem od podstawówki do liceum, obecnie tylko w domu z rodzeństwem :/

Najlepszy mój wynik to 3. miejsce w powiecie zdobyte w 6tej klasie podstawówki.

Gram dwoma rakietami:

1. Okładziny Joola TecSpin i deska Joola AllRound;

2. Okładziny: czerwona - Butterfly Sriver, czarna Joola 4You i deska Tibhar Krzeszewski Master Off

 

Po krótce to tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Koledzy ja zajelem narazie 1 miejsce w miedzynarodowych i gram plaetka ktora juz mi jest wyusluzona i ktora wygralem wszystkie mecze to plaetka Butterfly TIMO BOOL 700A i planuje kupic jakas wyczynowke z czopami z Butterfly :D i to tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

ja nie dawno kupiłem Butterfly schlager skill 1,7 mm, taka zwykła świetlicówka, przyznam nie leż mi ta rakietka, jest zbyt twarda, co byście polecili,rotacja może być,kolego co to są te czopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ducho    0

Czopy to, tak mi się wydaje, tak jakby odwrócona struktura gumy (tzn. na wierzchu masz takie wystające gumki, jak w normalnych paletkach są przyklejane tą stroną do gąbki). Jak się mylę to mnie poprawcie :D

A co do paletki to ja gram Stigą Amaze - żadne fajerwerki, ale w miarę się gra, chociaż wg. mnie paletka może w max. 20% pomóc w grze. Jak dla mnie liczy się jak mi się danego dnia gra - czasem zwykłą, zjechaną dechą kładę kogoś, z kim dobrą paletką nie mogę wygrać :D

Żadnych sukcesów nie miałem - czasu nie ma żeby pograć towarzysko, a co dopiero ćwiczyć do zawodów ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Już nie musze pisac bo kolega @ducho wszystko powiedzial ja bym polecil ci wyczynowke albo cos lepszego ja swoja paletke kupilem za 100 zl wiec nie sa takie drogie koszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

A jaki styl preferujecie? Ja lubię grać bardzo ofensywnie top spinem, podcinki też wchodzą w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ja kiedyś grałem w podstawówce :) , kolega był kiedyś wice mistrzem Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanik39    6

Ja gram ale tylko w sezonie...w tej chwili mam już starą bo z 4 lata będzie Yashime ale planuje na następny sezon zmiane może na Butterfly Timo Boll 900. Uczęszczam do gimnazjum ale mam już na koncie kilka dobrych zwycięstw. W żadnej lidze nie gram i nigdy nie grałem ale np. dwukrotnie byłem wicemistrzem powiatu, mistrzem i wice... gminy no i kilka mniej tytułowych zwycięstw. Minusem jest też to, że rzadko ćwiczę bo tylko raz w tygodniu (nie mam warunków) oraz zbyt rzadko biorę udział w różnych zawodach...

Pozdrawiam i zachęcam do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Trzeba byłoby zorganizować jakiś turniej AgroFoto Masters Cup :) Już nas troszkę jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi1910    6

;)Ja grywam troche. Nigdzie na zawody nie jeździłem więc nie miałem okazji sie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroczka    1

Koledzy ja zajelem narazie 1 miejsce w miedzynarodowych i gram plaetka ktora juz mi jest wyusluzona i ktora wygralem wszystkie mecze to plaetka Butterfly TIMO BOOL 700A i planuje kupic jakas wyczynowke z czopami z Butterfly :) i to tyle :)

no co ty gadasz?! :) :) a ja jestem mistrzem europy!!!!!!!!! :):D i nie kręć ze masz 1 miejsce bo ja cie przecież ojechalem!!! i masz 2 !!!! :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Ja mam stół de tenisa stołowego i sobie nieraz pykam w stodole (nie mam nigdzie indziej miejsca na niego), ale teraz cała zarąbana jest przez maszyny oraz zboże i niestety jest złożony :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także grywam, w miarę mi to idzie. Zawsze w czołówce szkolnej. 3 razy wicemistrz powiatu, 2 razy mistrz gminy. Stół mam w domu ;[

Rakieta: Deska Donic Persson Powers Speed, okładziny: Andro Revolution Quad x2


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati1998xd    0

Ja gram w tenisa stołowego . ;[ Jak jestem w szkole to gram co dziennie . Fajny sporcik . Nie moge sie doczkaxc jak bedą u nas zawody raczej mają być nie długo. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldzio    0

tez gram 2 paletkami 1 michelin 2 stiga energy 120 zł osiagniecia mistrz powiatu lecz w 6 podstawowce czy 1 gimnazjum teraz tak 6 w powiecie... a i 2 miejscew gminie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Ja trenuję sobie w AZS PB Białystok :huh: a gram od 4 podstawówki


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki21l    5

jak się do szkoły chodziło to się grało, mam dyplom II miejsce regionalne, a teraz niema gdzie pograć, i z kim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

kiedyś grałem w podstawówce II miejsce ale o rakietkach to nie mam bladego pojęcia ,do gry w domu z dziećmi wystarczy rakietka z marketu.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
    • Przez URSUS5314
      Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ?? jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ?? ja wręcz kocham żużel!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj