Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
galeria
SU Perspectiv
Opublikowano

To są wszystko plotki pożyjemy zobaczymy. jak by z nim tak dobrze było to raczej by dziennikarzy zaprosili i pokazali jak śmiga chocby po torze. Przecież dla niego to aby swiat się dowiedzial, że może się ścigać czy chociazby jest coraz lepiej jest ważne. To jego praca.

Opublikowano (edytowane)

No niestety, ale tu się z kolegą nie zgodzę. Gdyby Robert chciał się pokazać to by się pokazał w padoku w zeszłym sezonie. Przecież są zdjęcia jego ze spotkania z uczestnikami konkursu Lotto. Zdjęcia sprzed 2 tygodni.

Moim zdaniem on nie robi wokół siebie szumu medialnego bo po prostu tego nie lubi i nie jest w jego type błyszczenie przed kamerami. I że jest bardzo oszczędny w słowach też nie raz i nie dwa pokazał :)

Sam Berni powiedział, że brak Roberta to największa strata tegorocznego GP. Dla nas na pewno. Ale widzę go w połowie sezonu za kierownicą SF za massę.

Edytowane przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta
Opublikowano

Ale nie wiemy czy juz się nie przymierza do jakiegos bolidu starszego ferrari. Masz rację, to byłaby zwykła grzeczność gdyby wywiad był dla polskiej gazety i Polaków. A tak nie jest. To jest grzeczność "malutka". Berni nie raz mówił jak ceni Roberta, no i doskonale wie na co go stać. Mam przed oczami zeszły sezon i reno, jak rakieta z wyborga i zakompleksiony niemiec stanęli na podium. I to tylko dlatego, że Robert rozwinął to auto. Chociaż na no powiedzmy 4 wyścigi. Kiedy go zabrakło, zespół nie poszedł do przodu i żadnego progresu już nie było. Uważam Roberta obok właśnie fernando, kimiego i może jeszcze butona za czołówkę f1.

Opublikowano (edytowane)

Tak pisało na blogu strony http://sokolimokiem.tv/

[...]Zastanawiam się, w jaki sposób człowiek, który rzekomo nie jest w stanie samodzielnie napić się wody, potrafi poprowadzić 300-konnego potwora z napędem na cztery koła i sekwencyjną skrzynią biegów. Ponadto jego tempo było ponoć ekstremalnie dalekie od spacerowego, a wczorajsza przejażdżka podobno nie była pierwszą od czasu wypadku…

A dziś się dowiedziałem że Robert w niedziele jeździł na gokarcie http://www.f1fanclub...ca-gokarta.html

Edytowane przez lukaszjd
Gość Profil usunięty
Opublikowano

Za rok(albo za dwa, głowy za to nie dam) wchodzi nowy regulamin, silniki 1.6 turbo. Co o tym myślicie? Jak dla mnie to zmiana na plus, te silniki pozwalają na osiąganie praktycznie dowolnej mocy. Oczywiście w jakiś sposób będzie ona ograniczona(obecnie 2 000 KM nie byłoby problemem), ale może dzięki temu wyścigi będą bardziej nieprzewidywalne.

Opublikowano

Nie wiem gdzie ten plus jest? Już v8 ma beznadziejną pracę w porównaniu do v 10. O v12 nie wspominam. Obłożą to takimi ograniczeniami regulaminu, że max 800 km będzie. Dzisiaj już motory są zamrożone. Max obr to 18 tys i inne duperele do tego. Pomysleć, że ostatnie v 10 ferrari dochodziły do 20 tys obr i 1000 km z 3 litrów. F1 dzadzieje jak zdziadziało wrc cóz poradzić.

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Taka kolej rzeczy, trzeba jednak pamiętać, że najmocniejsza F1 w historii to 1.5 turbo. Myślę, że ta zmiana popchnie do przodu technologie, w końcu w F1 nikt nie oszczędza na badaniach.

Opublikowano

Właśnie teraz oszczędzają. Ma byc ekologicznie i tanio. Po to zakazali v 10, zamrozili silniki. Własnie, żeby tanio było. Dodatkowo te cuda mają jeździć w pit lane na silniku elektrycznym, aby było cihcutko. Może ta technologia się rozwinie. Tysiące koni z silników 1,5 turbo to w większości moc na kwalifikacjie. Wtedy silników nikt nie liczył a jeden miał wystarczyć na kwalifikacje lub kilka kółek. Moc wyścigowa była mniejsza około 800 - 800 km. Wtedy f1 rozwijała technologie, które trafiały do aut po latach lub dziesiątkach lat. teraz f1 to spektakl, który ma zapewnić zyski i to wszystko.

Gość Profil usunięty
Opublikowano

1300 KM osiągano w latach 80, obecnie da się więcej wycisnąć, ale oczywiście pojawią się jakieś ograniczenia typu max ciśnienie doładowania, zwężka w dolocie, obroty, 3 wyścigi na jednym silniku itp. Można na to co najwyżej ponarzekać, ale wg. mnie będzie ciekawiej niż teraz.

Opublikowano (edytowane)

Chyba jesteśmy już blisko powrotu do sportów motorowych! Według wielu zagranicznych mediów Robert Kubica już za tydzień wystartuje w rajdzie! Czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony "obozu Roberta" i jedziemy!!!

 

Robert ma się pojawić na Rally San Martino di Castrozza, rundzie mistrzostw Włoch, ale również na Trofeo Rally Asfalto, gdzie jeżdżą auta WRC! Czy wystartuje tam testowanym niedawno Subaru Imprezą??? Czekajmy na świetne wieści

 

 

 

Kubica is back!!!

Edytowane przez lukaszjd
Opublikowano

Informacje już sa w 100% potwierdzone.Włoscy organizatorzy oraz przyjaciel Roberta Mikołaj Sokół potwierdzili obecnosc Kubicy w sobotnim włoskim rajdzie Ronde Gomitolo di Lana.Robert będzie jeździł rajdowym Subaru Impreza WRC.Wyczytałem to na fan page Roberta w facebook`u.Ale trzeba wiedziec ze stan zdrowia Roberta jeszcze nie pozwala na prowadzenie bolidu F1.

Gość dominik55
Opublikowano

Co z tego że wróci? jest dobrym zawodnikiem, ale dawno się nie ścigał więc wyszedł z prawy :) nie wierze że by od razu po wypadku wygrał jakiś wyścig, ale miejmy nadzieje że tak będzie ;) A co myślicie o Sebastianie Vettelu?

Opublikowano

Alonso jak alonso, też pokazuje się z dobrej strony. Złym kierowcą nie jest bo w wieku 24 lat już wygrał F1 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v