Skocz do zawartości

gigix

Members
 • Zawartość

  257
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O gigix

 • Ranga
  Zaawansowany
 1. VAT w rolnictwie

  Laptop to troszkę inna historia. Ja pytam o sytuacje kiedy na fakturze mam pozycje np: procesor, płyta główna, karta grafiki etc.... Jakies nowe wymogi formalne czy o czyms nie wiem- piszemy uzasadnienie zakupu na fakturze?
 2. VAT w rolnictwie

  W wykazie środków trwałych jest definicja czym jest komputer aczkolwiek ja celuje w zestaw za około 3tys netto to chyba nie musze wciągać pod trwałe
 3. Dopłaty bezpośrednie 2017

  Nie chcę się mieszać w politykę i rozpoczynać niepotrzebnego sporu, ale zapytam, jak sytuacja z terminami wypłat wyglądała kilka lat temu?
 4. VAT w rolnictwie

  Ponawiam pytanie jak z zakupem komputera? Można faktury na poszczególne elementy w kilku sklepach i samodzielny montaż czy wymagana 1 faktura na zestaw komputerowy?
 5. VAT w rolnictwie

  Chcę kupić podzespoły do samodzielnego złozenia komputera. Chyba musze miec fakture za zestaw komputerowy jako jednostka a nie za poszczególne podzespoły?
 6. Panowie, ktoś zamieści poradnik dla laików z podstawowymi informacjami na temat sposobu sprzedaży zboża na tira. Mam na myśli co powinna zawierać umowa, na przykład: umowa podesłana przez pośrednika mailowo co powinna zawierac itp... Jeżeli to nie problem to konkretne informacje bez ogólników
 7. Unex pewny handlarz? Płaci gotówką czy przelewem?
 8. Umowę oni podsyłają czy jak?
 9. Mam pytanie techiczne. Jako, że nigdy jeszcze tego nie robiłem, w sensie nie sprzedwałem zboża na tira dla pośrednika, powiedzcie jak od strony technicznej to wygląda. Jak szybkiego załadunku zwykle oczekują i przede wszystkim jak jest z płatnością. Pisze się jakieś kwity, umowy czy jak?
 10. łubin - uprawa, choroby, kiedy siać

  Ten siew łubinu w maju to ma sens?
 11. Jęczmień ozimy i jary

  Jęczmień zimowy powymarzał placami, nie chce tego orać żeby nie przesuszać gleby, co myślicie o bronie ciężkiej i posiać jary?
 12. Zbiornik do instalacji hamulcowej jednoprzewodowej 50l nie za dużo?
 13. Aktualnie mam 11.00 r20 .Taki bieżnik sprawdzi sie na asfalcie?
 14. Witam. Takie oponki do hl8011 na oryginalne felgi 20 da rade?   http://olx.pl/oferta/opona-335-80r20-CID757-IDb1fqh.html#f67bdbbbff
 15. mtracz, dzięki, rzeczywiście jest to kontrolka od płynu hamulcowego
×