Jakub5080

Members
 • Ilość treści

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

3 obserwujących

O Jakub5080

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 06/21/1992

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3236 wyświetleń profilu
 1. Słusznie zauważyłeś, jest mowa o dopłacie do zboża sprzedanego w tym roku, a jak w tamtym sprzedałeś po takiej samej cenie to możesz pocałować się w tył, jakieś dziwne te warunki Czesław przedstawił.
 2. A tam się podaje przeznaczenie ? Bo u mnie zawsze na kiszonki, to jak się podaje, to na pewno tak było.
 3. Witam A czy we wniosku o dopłaty obszarowe podawało się przeznaczenie tej kukurydzy ? Bo ja mam wszystko na kiszonkę ale w tym sezonie z 2 hektarów sprzedałem ziarno i nie wiem czy jak złożę to nie będzie problemu.
 4. Witam Nie wiecie jak to jest z tą dopłatą do kukurydzy, bo ja mam u siebie na kiszonkę i CCM, ale w tym sezonie jeszcze z 2 hektarów sprzedałem i nie wiem czy oni gdzieś to mają że u mnie na kiszonkę wszystko idzie czy składać i głowy nie zawracać.
 5. Witam Jest ktoś może z podlaskiego/mazowieckiego kto sprzedaje cielaki 3 tygodniowe w większych ilościach ?
 6. Może Beef-Marek, mają u nas niezłą opinie, cena jak u każdego, ale chociaż na wadze nie oszukują
 7. Możesz podać, a jak u niego z kasą, długo trzeba czekać ?
 8. A możecie coś powiedzieć o tym Beef-Marek, miał ktoś z nimi styczność ?
 9. Myślisz, że wytrzyma ta platforma, bo z wyglądu to nie jest to jakieś masywne, a byk też nie będzie jej oszczędzał, tylko może szaleć. Komu teraz sprzedajesz jak można zapytać ?
 10. do tony No właśnie, a może ma ktoś wagę na sprzedaż, Podlaskie, mazowieckie województwo, bo ileż można robić na złodzieji
 11. Jest ktoś może z Podlaskiego, kto sprzedawał bydło dla Skup bydła Sitnicki, macie jakieś opinie, oszukuje na wadze czy uczciwy ?
 12. Mam takie pytanie, bo zostało mi tona rzepaku i już nie chce mi się wieźć na skup, dodawał ktoś swój rzepak ześrutowany do paszy dla bydła ? Może w małych ilościach go będę dodawał do mieszalnika.
 13. Ok, zgoda, ale ja mam dużo ekoschematów i teraz w agencji mowią że z tymi ekoschematami to nie wiadomo jak wyjdzie, to po co było ten obornik wozić i orać jak głupi żeby się nie spóźnić. Oni dążą do tego żeby ludzie wcale nie składali wniosków o dopłaty, na to wychodzi.
 14. Słabiutko z tymi dopłatami, zaliczka 30 procent niższa, a ekoschematy to w agencji mówią, że niewiadomo czy się łapną, a jak u was ?
 15. Witam Nie wiecie czy można jakoś poprawić błąd w przemieszczaniu bydła, zamiast daty przemieszczenia wpisałem datę urodzenia i już jest problem bo ten co mi sprzedał, wpisał inną datę.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj