Polecane posty

griga    1082
7 minut temu, KOSTEK12 napisał:

Co sądzicie o tym rozsiewaczu i jak cena,nie za wysoka jak na jednotarczowy? szukam czegoś aby rozsiał równo 12-15m a ten mam nie daleko

https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozow-800l-CID757-IDsaM8z.html#991fde3aae

Rozsiewacz jak rozsiewacz ale cena za taki bardzo mocno przesadzona. Za tyle kupisz nawet teraz w sezonie coś o wiele lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario5    49

Moim zdaniem jak chcesz żeby równo siał to dwu talerzowy jedno talerzowy chyba tak równo nie posieje na obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
7 minut temu, KOSTEK12 napisał:

niestety w pobliżu nic nie ma ciekawego,ile można dać max za ten?

Szczerze? Ja więcej jak 1-1,5tyś bym nie dał bo nie warto. Nie wiem skąd jesteś ale czasem warto zrobić sobie wycieczkę krajoznawczą. Ja jak coś kupuję to doliczam do ceny około 1zł/km który muszę pokonać i wychodzi czy warto jechać czy nie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

ma ktoś może tabelę rozsiewu na saletrosan 26 do Rauch MDS 17.1/19.1?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423
9 godzin temu, bratrolnika napisał:

wszyscy piszą że kabina puszka z C-360 to h... a tu patrzcie nawet na zachodnich ją montują:D

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-mc-cormick-CID757-IDsiyNF.html#502789b8b6

przy okazji trochę się zareklamuję, może ktoś szuka małej wywrotki jednoosiowej

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-jednoosiowa-3-5t-nowa-2x3m-kola-17-5-CID757-IDs8UYZ.html

https://www.olx.pl/oferta/wykonam-przyczepka-jednoosiowa-wywrotka-CID619-IDsidR7.html

mógłbyś jeszcze dyszel przełamywać :)

Edytowano przez simson2812

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26
4 godziny temu, KOSTEK12 napisał:

Co sądzicie o tym rozsiewaczu i jak cena,nie za wysoka jak na jednotarczowy? szukam czegoś aby rozsiał równo 12-15m a ten mam nie daleko

https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozow-800l-CID757-IDsaM8z.html#991fde3aae

mam podobny (otwieranie na linkę..........od rowera, nie samochodu) rzuca o wiele dalej jak 12 m, zależy  jak ustawisz łopatki, parę lat już sieję , dałem za niego 1 k równo, według mnie ma same plusy  i jest lepszy od dwu czy nawet pięciotalerzowych ,no ale takie jest moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
Dnia 5.03.2018 o 23:11, stuart napisał:

 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
5 godzin temu, jan34533 napisał:

mam podobny (otwieranie na linkę..........od rowera, nie samochodu) rzuca o wiele dalej jak 12 m, zależy  jak ustawisz łopatki, parę lat już sieję , dałem za niego 1 k równo, według mnie ma same plusy  i jest lepszy od dwu czy nawet pięciotalerzowych ,no ale takie jest moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgadzać

Dobrze to napisałeś "rozrzuca" co nie jest tym samym co rozsiewa. Miałem kiedyś sipmę jednotalerzową i siało to znośnie i nic więcej. Ale przy cenie tysiąc może być. Ciekawe robił kiedyś bogballe.  Jedynym plusem jest tylko to że jest prosta przekładnia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
Dnia 6.03.2018 o 10:11, michal1993 napisał:

AgTech ? serio za tego najgorszego chińczyka chciałbyś dać tyle kasy?? w tych widełkach cenowych MAGNETON to owszem, a jak tańszy to JUBANA

Za jubane do 60 dawałem chyba koło 3 stów. Też jestem zdania że za takie pieniądze już Magneton a szukac

 

Kuźwa na telefonie nie daje całkowicie usunąć treści postu jak kogoś cytowałem :/

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
7 godzin temu, simson2812 napisał:

mógłbyś jeszcze dyszel przełamywać :)

co kto lubi, tak daje radę, a i ostatnio przyjechał człowiek po przyczepę 260km w jedną stronę, bo jak to stwierdził wszędzie są na dolny zaczep, a jemu akurat taka na górny pasuje

lepiej zdjęcia kół mi podeślij:D

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Za jubane do 60 dawałem chyba koło 3 stów. Też jestem zdania że za takie pieniądze już Magneton a szukac

 

Kuźwa na telefonie nie daje całkowicie usunąć treści postu jak kogoś cytowałem :/

ja niedawno wstawiłem do c 360 alternator od 2.5tdi, kosztował mnie 70 zł,no i z dwie godziny przeróbka mocowania itp. więc chyba już nigdy nie kupiłbym alternatora za 250-300 zł do tak starego ciągnika, i podejrzewam też że dłużej pochodzi ten niż nowy za 200-250zł. w 912 mam też od jakiegoś opla, dodam że lepiej go było zamocować niż oryginalny :) przy pełnym oświetleniu (pozycyjne+długie+4 na kabinie) i tak mam lekką nadwyżkę prądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podrzuć jakiś link do tego alternatora z 60ki. Z jakiego to samochodu i co z kołem pasowym? W mojej Expom po kilkunastu latach przestał ładowaćz tzn coś tam daje 13 V, ale po włączeniu pozycyjnych zchodzi do 12V. Nowy Expom z Kwidzynia to koszt ok 450 zł i tyle co ten ciągnik będzie pracował to duży wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

@Thomas2135 podejdź na jakiś lokalny szrot, kupisz co będziesz chciał za 50zl, i nie musisz nawet wiedzieć od czego chcesz ten alternator, powiedz ze potrzebny do c360 i sami ci dopasuja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie  byle alternator wieśwagena to 90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

czasem znajomemu aukcje wystawiam na allegro, może u niego coś znajdziesz, tyle że pewnie z tych nowych to kółko do wymiany, bo będzie na pasek wielorowkowy, no i wysyłka ci dojdzie

https://allegro.pl/listing?string=alternator nieborów&description=1&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-uni-1-1-1003

no i pytanie czy musisz mieć akurat od VW, u nas w dwóch ciągnikach są zamontowane alternatorki od Citroena/Peugeot 1.1, i dają radę, a ciągniki kręcą po 200mtg. rocznie, często odpalane-jak to przy badylach, zima nie zima, wsiadasz i musi odpalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To takie porównanie, bo jakiś czas temu kupowałem. A co z kołem pasowym? Szukać w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

albo dotoczyć albo od starego alternatora spróbować przełożyć, mi udało się zostawić te oryginalne, niby trochę za wąskie, ale przy jednej C-330M chodzi tak już z 10 lat i jest ok

w sumie to jakbyś coś wybrał to daj znać, zrobię ci małą promocję, chociaż pół kosztów wysyłki taniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

ja mam juz 2 zalozony za 20zl od vw polo tego z lat 90'. tamten latal okolo 8 lat, ten juz 3, jak dobrze pamietam nic nie bylo przerabiane(c360)

aaa i ten co latal 8lat to szczotki mu sie tylko skonczyly heheh

Edytowano przez ENDRIUROL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Zdjęcia kół wysłałem wieczorem więc powinny być na e-mailu

  • Thanks 1

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461
2 godziny temu, Thomas2135 napisał:

To takie porównanie, bo jakiś czas temu kupowałem. A co z kołem pasowym? Szukać w necie?

Zajrzyj do mojej galerii tam jest wszystko opisane co i jak


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
Nie lubie zax ale ten choć cene ma normalną https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-amazone-perfekt-CID757-IDsDdgd.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj