Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomo12    373
https://www.olx.pl/oferta/obciaznik-na-tuz-balast-na-traktor-w-blaszanej-obudowie-tuz-CID757-IDstwSZ.html Miał ktoś styczność z takimi obciążnikami i mógłby się podzielić opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Nie potrzebuje ktoś zaczepu piton fix do renault ares itp.?


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Mam tylko pitona zrobiłem 2 jeden poszedł a od drugiego kupujący się rozmyślił


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

No ja też znam takie ego jednego  nawet się wypowiedział nade mną ;-)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19725

zapewniam Cię,ze idzie sie z nim dogadać i co najważniejsze ciągniki nie kręcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
9 godzin temu, sebe1033 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/ladowacz-cyklop-ladowarka-sprawny-dolny-slask-zapraszam-CID757-IDsFjYN.html#e85e2bbf11

z tym cyklopem szału nie ma ogólnie to cyklopy mało już używane to i cena spada.

Z tego co pamiętam były 3 serie cyklopów

-pierwsza jak na zdjęciu os prawie pod srodkiem obrotu , najmniejszy zasięg i podnoszenie

- druga - oś cofnięta i szersza , dłuższe ramię , siła większa

-trzecia największy zasięg i ramię nowego typu

 

Sam mam ten trzeci a raz odwoziłem rozrzutnikiem 4,5 t obornik od pierwszej serii to na wymiar do cm musiałem podjechać bo nie sięgał a najlepiej podjechać jeszcze , a swoim cyklopem trzeciej seri to mam 1m w kazda stronę zapasu

 A co na złomie można kupić dobrego za takie pieniądze.  Rolnik go na złom przyprowadził a ja namówiłem kolegę   żeby go do ogłoszenia póścił bo szkoda w kontener na hutę ciąć. Kupił go kolega magik co chcę zrobić z  niego kolebę samozaładowczą, mam go zaciągnąć  z 10 km. Handlarze 1800 dawali, a za tyle to huta przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

może choć góra od d-50 ?

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18
12 godzin temu, kris148a napisał:

Tu chłopaki na forum chwalą sobie te marki. Ja tylko chciałem spytać czy był ktoś to oglądać bo mam tam 300km a przez telefon to wszystko można ukryć ale nie chce mi się dymać cały dzień. Duże forum to może ktoś był albo zna handlarza.

Dzwon do goscia zapytaj co i jak mowi prawde kiedys mial kombajn i mialem ochote zobaczyc i co mowil sie zgadzalo wiec jest slowny i vat pewnie bendzie maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

Eicher Vario - ze zmienną szerokością orki w sposób płynny regulowaną, coś jak nasze Unia TUR Vario tylko ze 30 lat starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Faktycznie niespotykana konstrukcja i ciekawa, ale bez zabezpieczeń. Po tylu latach to może mieć luz na tulejkach o ile są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj