Polecane posty

pawel885    2279

Ale żeś wymyślił.... To ja napiszę że za tego 7745 miał bym super 16245.... A prawda jest taka że zarówno ten ursus jak i te zetory to przeżytki warte max 30tys. Ten to dopiero ceni, myśli że jak cofnie licznik i naciągnie kawałek foli na siedzenie to mu uwierzą że nowy.... http://olx.pl/oferta/zetor-3321-3320-3340-3341-CID757-ID4DLER.html#ccf9343fb8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

2005 rok, 200 mtg, oberwany chlapacz to nowy ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bardzo dobry stan to pojęcie bardzo względne. Brak tylnej szyby, prawych drzwi, kawałka błotnika, akumulatora chyba, średnie opony. Gdzie jest haczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Thomas2135 to kabina TS i były wersje z jednymi drzwiami :P Po czym twierdzisz też że nie ma akumulatora? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

W wersji z dwoma drzwiami akumulator jest po prawej stronie, w innych z lewej strony a tutaj na zdjęciu widać że jest pusta skrzynka,traktor ściągnięty więc akumulator pewnie był trup to wywalili go całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

W obu ogloszeniach o jedno zero sie pomylił ;)  przy zgrabiarce to rzeczywiście trzeba bacznie patrzeć na zdjęcia żeby coś dojrzeć. Wstydu i godności nieco by sie przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

nie oglądałem

cena przystępna w porównaniu do stanu na zdjęciach

 

akku jest przed chłodnicą, może nawet 2x6V

 

jeśli mechanicznie bez zarzutu to drobne poprawki plus gumy na tył i macie ciągnik w cenie 30-32tys. 


W wersji z dwoma drzwiami akumulator jest po prawej stronie, w innych z lewej strony a tutaj na zdjęciu widać że jest pusta skrzynka,traktor ściągnięty więc akumulator pewnie był trup to wywalili go całkiem

 

ciekawe rzeczy piszesz, zobacz w moją galerię i oświeć mnie dlaczego kabina TS a akku w prawej skrzynce  :mellow:


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Cena nie jest najgorsza. To akurat jest handlarz z sąsiedniej miejscowości ale nie byłem u niego dłuższy czas. Prawdopodobnie, jeśli ta renia już trochę stoi to jeden z userów ją oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Przeczytałem post kolegi PATr i się zacząłem zastanawiać czy coś mnie ominęło :P  z tego co mi wiadomo i mam renówkę w TX i aku jest z przodu zaś w byłej 77.12 TS też był z przodu w 70.34 jest pod schodkami po prawej stronie ale kabina MX...  :P

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19725

Mam do odkupienia mały rozrzutnik już w niezbyt dobrym stanie. Burty i podłogę zaczyna dość poważnie brać rdza, na chwilę obecną trzeba kupić nowe koła zębate (3szt), łańcuch do napędu adaptera i łożyska. Poza tymi mankamentami mamy ramę w bardzo dobrym stanie i opony w dobrym, około 50-60% bieżnika bez żadnych pęknięć. Wymiary skrzyni to dł. 360cm, szer. 170cm, wys. 50cm. Ładowność około 3-3,5t.

Cena 1000zł. Po sąsiedzku

 

Jak myślicie warto? Rozrzutnik jest tak naprawdę w pełni sprawny, bo jeszcze niedawno go pożyczałem i używałem, ale zerwał się łańcuch prawdopodobnie z powodu zużytych zębatek i na chwilę obecną tylko tyle trzeba w nim zainwestować i można pracować. Sąsiedzi chcą sprzedać bo już dawno nie gospodarzą i chcą się pozbyć niepotrzebnych im gratów. Można powiedzieć, że ja mam tak zwaną możliwość pierwokupu. ;)

Poważnym mankamentem jest korozja burt i podłogi, lewa burta już ładnie zeżarta od dołu, podłoga też trochę podziurawiona ale była już wzmacniana kawałkami blachy ale moim zdaniem maszyna powinna jeszcze kilka sezonów pochodzić, zwłaszcza, że zbyt dużo towaru wozić nie będę. A w przyszłości pomyśli się nad większym remontem, tylko nie mam pojęcia ile to może kosztować.

spód i burty robisz z desek i masz na minimum 10 latek spokój koszt mać 400,-sam mam jeden zrobiony z desek(spód i burty)

 

Taki z lekka debil miesiąca. ☺

Rzekł bym nawet roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-550-stan-bardzo-dobry-CID757-IDcEpTL.html#24c8cf0b19

ten fergusonik to będzięto samo co 255 z lepszą kabiną i wspomaganiem?

co myślicie o tym egzemplarzu?

 

Może tylko silnik  jest  jak w 255 a i ciągnik mocno odmłodzony  http://www.konedata.net/Traktorit/MF550.htm

 

Taką pompę widziałem  w   wózkach widłowych elektrycznych, dosłownie takie same nawet miałem taką bo myślałem że do czegoś silnik wykorzystam,a  to była pompa do wspomagania w wózku 3 kołowym.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Mam w swojej okolicy 2 takie mfy 550. Ciągnik bardzo pozytywny lepszy niż 255 a podobny w budowie (silnik ten sam) skrzynia jest inna ale z tego co się orientuje sporo części pasuje od naszych polskich ursusów. Z resztą jeden ma takiego 5 lat drugi 7 lat i pracują bezawaryjnie - w jednym tylko była robiona pompa od wspomagania i robione siłowniki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

a ja czytałem  pompa   " dhollandia" - do holanda (new holland) i myślałem że do ciągnika czy kombajnu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

z czego on się urwał,czy ma coś z głową........ :D :D :D


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj