Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
simson2812    423

Później obejrze teraz nie mam czasu... ja też widziałem swoje zdjęcia z af, że np ktoś sprzedaje listwy gumowe do prasy albo nóż do prasy. Był też kiedyś artukuł na temat ładowaczy do małych ciągników I tam zdjęcie mojego tura.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

https://www.olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-CID757-IDAg5Pl.html#582d9563ec

ten to koła dowalił ... na takich to już nie siądzie szybko, a i jak kapcia złapie to i tak jedno wystarczy i dalej można jeździć 

13 godzin temu, Bananek napisał:

pierwsza akcja (ta w nowym stojle) to moje okolice. 

i co ten "biznesmen" to rzeczywiście taki bandyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    210

Jak szukacie maszyn do kupienia w NIemczech, Holandi ewentualnie Francji to na jakich stronkach przeglądacie ogłoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
sebe1033 napisał:

i co ten "biznesmen" to rzeczywiście taki bandyta ?

nie wiem bo nie mialem z nim nigdy do czynienia. i jak slucham niektorych okokicznych mieszkancow to nie chce miec. no swiety nie jest. choc i ci z reportazu (poszkodowani) nie maja do konca czystego sumienia. bel mieli tyle duzo, bo kradli co popadnie z okolicznych lak. tak slyszalem, za reke nie zlapalem nikogo. ot taki komediodramat na podstawie kargula i pawlaka. zwara sasiedzka. szkoda, ze rykoszetem obrywaja niewinni ludzie, np strazacy czy sasiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    210
1 godzinę temu, MF675ursus napisał:

Niemieckich, holenderskich i francuskich ;)

Tyle to i ja wiedziałem, dokładniej chciałem adresy tych stron, ( sprawdzonych).

Potrzebuję dołożyć do Fortschritta 323 wyjście na hamulce pneumatyczne jednoobwodowe i potrzebuję coś takiego:

https://sklep.mizar.com.pl/doposazenie-instalacji-pneumatycznej-przerobka-hamulcow-dwuobwodowych-na-hamulce-jednoobwodowe-p-17682.html

Może doradzi ktoś jakiś tańszy zestaw? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

coś znajomy mówił że wystarczy podłączyć przewód pod jedno wyjście (niewiem które) u niego działa , u siebie mam sprawdzić ale zawsze zapomnę kupić wtyk 

Cytat

nie wiem bo nie mialem z nim nigdy do czynienia. i jak slucham niektorych okokicznych mieszkancow to nie chce miec. no swiety nie jest. choc i ci z reportazu (poszkodowani) nie maja do konca czystego sumienia. bel mieli tyle duzo, bo kradli co popadnie z okolicznych lak. tak slyszalem, za reke nie zlapalem nikogo. ot taki komediodramat na podstawie kargula i pawlaka. zwara sasiedzka. szkoda, ze rykoszetem obrywaja niewinni ludzie, np strazacy czy sasiedzi.

Czyli w plotkach zawsze ziarno prawdy jest , jeden drugiemu nie będzie dłużny , kiedyś też dwóch w okolicy sąsiadów razem współpracowali bo maszyn nie mieli wszystkich , a teraz wrogowie , nawet sprawa w sądzie o drzewa miedzowe była

Edytowano przez sebe1033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

stare przysłowie mówi na spółki srają jaskółki

a drugie

chcesz mieć sąsiada dobrego nie siedż za często u niego

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
50 minut temu, sebe1033 napisał:

Czyli w plotkach zawsze ziarno prawdy jest , jeden drugiemu nie będzie dłużny , kiedyś też dwóch w okolicy sąsiadów razem współpracowali bo maszyn nie mieli wszystkich , a teraz wrogowie , nawet sprawa w sądzie o drzewa miedzowe była

kolejne media zainteresowaly sie sprawa, ale jest tak jak pisalem wczesniej. kij ma dwa konce, obie strony nie swiete. https://isokolka.eu/suchowola/30623-sasiedzki-dramat-w-jednej-z-suchowolskich-wsi-foto

Edytowano przez Bananek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Nie bez powodu okolice Sokółki nazywają krainą latających siekier 😆 , 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
Marecki2922 napisał:

Nie bez powodu okolice Sokółki nazywają krainą latających siekier 😆 , 

Matko Bosko, kto tak nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Nie planuje ktoś sprzedawać po sezonie nieduzego agregatu uprawowo siewnego 2.5m?

Odkładałem to, ale jednak trzeba będzie coś na przyszły sezon kupić zamiast wapna.

Ewentualnie z nowych ktoś coś ostatnio kupował i moze się opinią podzielić? (przeczytałem tematy o agregatach :) )

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Jak najmniejszy 😛

Tak za 2tiry wapna(do kopalni mam ze 400km) :)

A na poważnie to nowe jak patrzyłem to 6-8tys, na taki wydatek byłbym gotów pod koniec roku.

Trzeba mi coś w miarę lekkiego, żeby 8145 nie miał z tym i lekkim nordstenem za ciężko - mam sporo górek. Gleby różne, przed siewem i tak jadę "agregatem", także to miał by być tylko taki, żeby było równo po siewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19720
8 godzin temu, daron64 napisał:

Nie planuje ktoś sprzedawać po sezonie nieduzego agregatu uprawowo siewnego 2.5m?

Odkładałem to, ale jednak trzeba będzie coś na przyszły sezon kupić zamiast wapna.

Ewentualnie z nowych ktoś coś ostatnio kupował i moze się opinią podzielić? (przeczytałem tematy o agregatach :) )

 

 

Może pohandlujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Hahaha czekałem aż się odezwiesz 😛

Ty to się powinieneś zajmować logistyka w jakimś wojsku :)

Co masz i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie tam Renaty ma? Zastanawiam się czy nie zmienić same na jakąś renie 110 120 km 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj