Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jahooo    9246

Zależy, ile mają ha za sobą i ile planujesz kosić. Ja tylko piszę, że jest to drogie w razie "W" w naprawie i przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na stan tego elementu oraz przekladni napędowej. Nie odradzam zakupu - to ekstra rozwiązanie, tylko trzeba miec na uwadze stan techniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

@bratrolnika@Agrest

Bo to człowiek głupi - zamiast wziąć to w pizdu pociąć, co lepsze zostawić, reszta na złom, to nieeee.. Stoi to po pare/nascie/dziesiat lat - bo się przyda. Tylko jakoś te lata mijają i wiecie co? Ni uja się nie przydaje. Ale człowiek dalej nie robi się mądrzejszy.. 

To samo w garażu porządki porobilem, jakąś tam tablice na graty itp. Warsztat ma może ze 3 x 5 - wywaliłem stamtąd cała stara kadzie na wode zlomu(1 x 1.5 x 1,moze ciut wiecej) a i tak mam jeszcze regał na całą ścianę zawalony przez wszelkiego rodzaju przydasie. 

4 minuty temu, Agrest napisał:

Blisko mnie, ale cała nadwyżkę kasy już przejadlem :)

Edytowano przez daron64
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637
daron64    4258

Regał zostawiam sobie na przyszłą zimę, a mam jeszcze jedno całe pomieszczenie w garażu, tam to dopiero, ale wiecej grubszych rzeczy to łatwiej. Nie wspominam o paru składowiskach  na podwórku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765
16 minut temu, jahooo napisał:

Zależy, ile mają ha za sobą i ile planujesz kosić. Ja tylko piszę, że jest to drogie w razie "W" w naprawie i przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na stan tego elementu oraz przekladni napędowej. Nie odradzam zakupu - to ekstra rozwiązanie, tylko trzeba miec na uwadze stan techniczny

Na olx już kilka miesięcy patrzę za czymś zagranicznym i praktycznie niema nic ,a coś ciekawego to wcale .Dlatego może pomyśleć o czymś polskim sam już nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
44 minuty temu, daron64 napisał:

@bratrolnika

U mnie burty w stanie jak na zdjęciu, podłoga drewniana i tyłnia burtą była. Służyła jako taka przyczepa do szybkiego rozładowania. Aż się os urwała.. 

Mi właśnie chodzi o zrobienie z tego wywrotki. Tylko czy zrobienie paki, kupno opon, siłownik nie wyjdzie, może nie drożej, ale niedużo taniej niż kupno jakiejś używki? Tylko z drugiej strony tu byłaby nowa paka i nowe opony.

Zmiana tematu - pamiętacie wątek o kompresorze? Niech mi ktoś powie jaki tu idzie waz? 

https://www.tagred.pl/kompresor-olejowy-sprezarka-tagred-50l-230v-2-tloki-separator-639.html

Ni uja nigdzie nie znalazłem tego. Jak mierzylem, to niby 12 x 10, ale jak patrzę po necie, to nie jest to chyba zbyt popularny rozmiar. No i nie wiem czy źle zmierzyli, czy ki uj? A gdzieś tu chyba o tym pisaliśmy i ktoś pisał, że ma taki. Kojarzycie te rozmowę? 

jak chodzi ci o ten który dają razem z kompresorem to wewnętrzna średnica 8mm długość 10m, taki dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637
19 minut temu, bratrolnika napisał:

Kutwa, dżepetto przyczepy zaczął strugać!!!!

Znaczy ziomal czy znajomy?

Jak dzieło oceniasz?

Raczej warte ceny jak kto papieru nie potrzebuje.

@daron64 nie macie w robocie jakichś kredytów preferencyjnych czy jak tam one się nazywają? Wiele grup jest w ten sposób uprzywilejowanych.

Jeśli wiążesz przyszłość z gospodarstwem to może czasem warto zaryzykować i poprawić sobie byt. Telewizory co rok niektórzy na raty zmieniają, o telefonach nie wspominając a przyczepa to zdrowszy kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

Jakoś tanio czy mi się wydaje?

https://www.olx.pl/oferta/fendt-716-vario-CID757-IDy7BUN.html

3 minuty temu, Agrest napisał:

Znaczy ziomal czy znajomy?

Jak dzieło oceniasz?

 

@daron64

Dżepetto-ten co Pinokia wystrugał😂

A baza fajna, ramy solidne, tylko że na nich zrobić zabudowę z prawdziwego zdarzenia za drugie tyle co wystawioną jest i będzie ok. Jeden minus-nisko krawędź wyładunku, do dmuchawy nią nie nasypiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637
7 minut temu, bratrolnika napisał:

Dżepetto-ten co Pinokia wystrugał

Kto drewnianego kłamczucha strugał to wiem

Myślałem że ksywka gościa którego znasz😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
43 minuty temu, witejus napisał:

jak chodzi ci o ten który dają razem z kompresorem to wewnętrzna średnica 8mm długość 10m, taki dostałem

A sama wtyczka, to jakiś standard jest? 

W ogóle to jak sobie poczytałem instrukcje, to jak byk napisane, że użycie przedluzacza spowoduje utratę gwarancji - to tak też odnośnie tamtej rozmowy. 

28 minut temu, Agrest napisał:

 

@daron64 nie macie w robocie jakichś kredytów preferencyjnych czy jak tam one się nazywają? Wiele grup jest w ten sposób uprzywilejowanych.

Jeśli wiążesz przyszłość z gospodarstwem to może czasem warto zaryzykować i poprawić sobie byt. Telewizory co rok niektórzy na raty zmieniają, o telefonach nie wspominając a przyczepa to zdrowszy kręgosłup.

Paniee, swoich kredytów to ja mam tyle, że nie zaliczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Paniee, swoje jest w stanie zliczyć tylko dlatego, że w księgowości pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

@daron64 wtyczki gniazda są standardowe a o utracie gwarancji to nie doczytałem a może doczytałem a zapomniałem😥

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Ciekawe jak mieliby to udowodnić? :)

W ogóle przy takim małym kompresorze ma to znaczenie duże, tzn średnica przewodu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

jak się spali silnik to powiedzą ze wina użytkownika bo włączył przez przedłużacz ,średnica przewodu ma duże znaczenie bo ten silnik ma mały zapas mocy i niewielki spadek napięcia powoduje że nie daje rady napedzić sprężarki

19 minut temu, daron64 napisał:

Ciekawe jak mieliby to udowodnić? :)

W ogóle przy takim małym kompresorze ma to znaczenie duże, tzn średnica przewodu? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2204
36 minut temu, daron64 napisał:

Paniee, swoje jest w stanie zliczyć tylko dlatego, że w księgowości pracuje :)

A wcześniej było ,, zaliczyć'',i że od kredytów to zależy?:S;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj