Polecane posty

stuart    121
14 godzin temu, manieks120 napisał:

Chcesz dostać sporą kasę ze free a szkoda ci dać zarobić komuś ktoś kto się na tym zna, powie ci czy masz szansę i zrobi to tak że będzie dobrze, iście Polskie podejście, zrobić wszystko samemu nawet po łepkach,ale samemu,ale żeby drugi się nie wzbogacił na mnie. Wejdź sobie na stronę Agencji , ściągnij wniosek przejrzyj te wszystkie kolumny , przeczytaj wymagania i zobaczysz czy wgl jest się za co brać.

Ja tylko Vat sam robię i z mam tego dość. A płatności to wolę raz do roku komuś doświadczonemu zlecić ;) 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
21 godzin temu, Agrest napisał:

Tak czasami patrzę na te arbuzy i w sumie to chyba warto zaryzykować kupić teki wynalazek.

Ma już ktoś z forumowiczów?

Chyba nic innego w tych pieniądzach się nie znajdzie

https://www.korbanek.pl/maszyny-uzywane/ciagniki-rolnicze/4290-ciagnik-arbos-5130-136-km 

Ja bym wybrał pronara 6170. :) 

21 godzin temu, griga napisał:

Odróżniaj markę od firmy. Tak samo jak nie ma już firmy skoda czy seat. To są tylko marki w portfolio VW. To samo tyczy się np Fendta, MFa Valtry itd wszystkie należą do portfela firmy AGCO

https://en.wikipedia.org/wiki/Arbos

Jak by kogoś interesowała historia

Ale jak oni się wypierali że Vario to nie jest Dyna VT  że to co innego. Prawda taka że skrzynie te same ale oprogramowanie inne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

A na ile byś to cenił? Mam taki sam - os mi się urwała 

😛

Opony do wymiany i burty

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
5 minut temu, daron64 napisał:

Ehh kolejna rzecz, na której się nie dorobię 😛

Taki sam wzór stosuje do wyceny wszelkiego rodzaju sprzętu z PRL,Czehoslovakii, enerde i USSR 😂🤣😅


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
2 minuty temu, sumek666 napisał:

Taki sam wzór stosuje do wyceny wszelkiego rodzaju sprzętu z PRL,Czehoslovakii, enerde i USSR 😂🤣😅

Czyli do śmierci biedakiem.. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manieks120    236
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

Mam identyczną ramę z ptu , tylko z całymi burtami, na ładnych oponach od terenówki, z dnem z płyty plastikowej oraz z dorobioną tylną burtą. Chciałem za to 1800 ale wątpię że to za tyle pójdzie a tutaj ktoś przesadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
1 godzinę temu, daron64 napisał:

A na ile byś to cenił? Mam taki sam - os mi się urwała 

😛

Opony do wymiany i burty

 

14 minut temu, manieks120 napisał:

Mam identyczną ramę z ptu , tylko z całymi burtami, na ładnych oponach od terenówki, z dnem z płyty plastikowej oraz z dorobioną tylną burtą. Chciałem za to 1800 ale wątpię że to za tyle pójdzie a tutaj ktoś przesadził

Z dwa lata temu stal taki na złomie, przerobiony na przyczepę, brak osprzętu rozrzutnikowego, dorobiona tylna burta. Burty ładne, podłoga ładna ale z blachy trapezowej-nie wiem czy to fabryczna czy ktoś taka sam dał, chcieli za to 1000zl, i gdyby nie fakt że brat nie miał czasu po to jechać bo miał akurat sezon na bob to byłby wtedy nasz, z opcją na przyszłość na przeróbkę na wywrotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

@bratrolnika

U mnie burty w stanie jak na zdjęciu, podłoga drewniana i tyłnia burtą była. Służyła jako taka przyczepa do szybkiego rozładowania. Aż się os urwała.. 

Mi właśnie chodzi o zrobienie z tego wywrotki. Tylko czy zrobienie paki, kupno opon, siłownik nie wyjdzie, może nie drożej, ale niedużo taniej niż kupno jakiejś używki? Tylko z drugiej strony tu byłaby nowa paka i nowe opony.

Zmiana tematu - pamiętacie wątek o kompresorze? Niech mi ktoś powie jaki tu idzie waz? 

https://www.tagred.pl/kompresor-olejowy-sprezarka-tagred-50l-230v-2-tloki-separator-639.html

Ni uja nigdzie nie znalazłem tego. Jak mierzylem, to niby 12 x 10, ale jak patrzę po necie, to nie jest to chyba zbyt popularny rozmiar. No i nie wiem czy źle zmierzyli, czy ki uj? A gdzieś tu chyba o tym pisaliśmy i ktoś pisał, że ma taki. Kojarzycie te rozmowę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

Żadnego rozrzutnika nie warto przerabiać, liczyłem już paru osobom i okazuje się że wychodzi tyle samo pieniędzy co z nowego robic. Lepiej wyciąć os z kołami jak zdrowe, i co poszczególne kawałki poprzeczek które się jeszcze nadają,  a resztę na złom

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajman1984    0

Mam Case D7500 z 90 roku i taśmy są w nim oryginalne mało tego mam jeszcze zapasową którą pierwszy właściciel dostał przy kupnie kombajnu. Ja wiem czy takie awaryjne skoro działa przez 28 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj